Női vízilabda BEK: Szücs volt a döntő legjobbja, a Sabadellé a kupa

2011.04.23. 22:43
Címkék
A hazai pályán szereplő Sabadell nyerte meg a női vízilabda BEK négyes döntőjét, miután a fináléban 13–8-ra legyőzte a Cataniát. A spanyol csapat legeredményesebb játékosa Szücs Gabriella volt négy góljával. A Sabadell az első női spanyol vízilabdacsapat, amely megnyerte a legjelentősebb európai kupasorozatot.

A bronzérmet az Olympiakosz szerezte meg a Szurgutnyeftegasz Kirisi ellen aratott 14–12-es sikerével.

NŐI VÍZILABDA BEK
DÖNTŐ
CN Sabadell (spanyol)–Orizzonte Catania (olasz) 13–8 (4–3, 4–2, 4–0, 1–3)
A 3. HELYÉRT
Olympiakosz (görög)–Szurgutnyeftegasz Kirisi (orosz) 14–12 (4–2, 3–3, 5–3, 2–4)
Legfrissebb hírek

Ochoa megelőzte Rafa Márquezt, Mexikó 12 éve remek első félidőket játszik

Foci vb 2026
12 perce

13 hely elkelt, 19 még kiadó az egyenes kieséses szakaszban

Foci vb 2026
13 perce

Guillermo Ochoa: Emelt fővel távozom, mert tudom, hogy mindent megtettem ezért a válogatottért

Foci vb 2026
13 perce

Mateo Chávez és Thapelo Maseko is begyűjtött egy meccs embere címet

Foci vb 2026
19 perce

Videón Dél-Afrika továbbjutást érő találata és a mexikói gála

Foci vb 2026
42 perce

Három a mexikói igazság: történelmi csoportkör és Ochoa-ünnep az Azték Stadionban

Foci vb 2026
49 perce

Mexikó háromgólos győzelemmel csoportelső, Dél-Afrika pedig Dél-Korea legyőzésével második

Foci vb 2026
53 perce

Csereként Ochoa is szerepet kapott a világbajnokságon – videó

Foci vb 2026
59 perce
Ezek is érdekelhetik