NB II, Nyugati csoport: élen a Tatabányán nyerő Gyirmót

2010.10.23. 16:38
A labdarúgó NB II Nyugati csoportjának 11. fordulójában a Gyirmót 4–0-ra nyert Tatabányán, így átvette a vezetést a Videoton-Puskás Akadémiától, amely döntetlent játszott a Kozármislennyel.
NESS HUNGÁRIA NB II
NYUGATI CSOPORT, 11. FORDULÓ
VESZPRÉM FC–BKV ELŐRE SC 1–2 (0–1)
Veszprém, 400 néző. Vezette: Kovács G. (Hofbauer, Hima)
VESZPRÉM: Varga T. – Garai, Pálfi, Fehér, Grósz – Szilágyi (Babik, 56.), Hudec (Sánta, 56.), Boromisza, Tatai – Finta, Szöllőskei (Karakai, a szünetben). Vezetőedző: Orbán Tamás
BKV ELŐRE: Vezér – Miklósvári, Selei (Sebők, 87.), Csikós, Mayer – Fazakas (Gajda, 59.), Cseri, Baranyai, Makrai – Csopaki, Varga E. (Nagy A., 53.). Vezetőedző: Soós Imre
Gólszerző: Csopaki (0–1) a 26., Csopaki (11-esből, 0–2) a 81., Tatai (1–2) a 88. percben
Orbán Tamás: – Megérdemelt nyert a BKV Előre.
Soós Imre: – Nehéz meccs volt, és megkaptuk szokásos gólunkat is.
KOZÁRMISLENY SE–VIDEOTON-PFLA 2–2 (0–0)
Kozármisleny, 400 néző. Vezette: Fenyvesi (Kis Z., Kiss I B.)
KOZÁRMISLENY: Gőcze – Bozsoki, Finta Z., Éles, Tasselmájer – Kollega K. (Andruskó, 13.), Kovács T., Fónai (Berdó, 67.), Tóth Z. – Pavlovics, Koplárovics (Lauer, 53.). Vezetőedző: Márton Gábor
VIDEOTON-PFLA: Somogyi – Szelecki, Papizsanszkij, Papucsek, Présinger – Gyurcsó (Orbán G., 87.), Rása, Fejes, Baracskai (Kis R., a szünetben) – Móri, Máté J. (Olasz D., 71.). Edző: Hartyáni Gábor
Gólszerző: Móri (11-esből, 0–1) a 47., Lauer (1–1) az 57., Andruskó (2–1) a 80., Kis R. (2–2) a 91. percben
Kiállítva: Papucsek (a második sárga lap után) a 78., Móri (a játékvezető megsértéséért) a 80. percben.
Márton Gábor: – Rejtély, hogy lehet olyan amatőr hibát vétenünk, amit kettős emberelőnyben vezetésünknél tettünk.
Hartyáni Gábor: – Teljes létszámban is voltak problémáink, és a kiállítás után úgy nézett ki, elmegy a meccs, a végén azonban szereztünk egy pontot.
SZTK-ERIMA–FC AJKA 1–1 (0–0)
Szigetszentmiklós, 500 néző. Vezette: Böcskei (Péter T., Bede T.)
SZTK: Balikó – Csák, Szamosszegi, Rédei, Szamosi – Király A. (Bonifert, a szünetben), Pintér Z., Pomper, Csurka (Madar M., 73.) – Mojzer (Tóth M., a szünetben), Majoros. Vezetőedző: Várhidi Péter
AJKA: Jánosa – Sallér, Subicz, Pátkai, Péter P. – Páli N. (Major, 73.), Kottán K., Pothárn, Szabó L. (Pavlitzky, 87.), Gaál B. (Horváth Á., 59.) – Mihalecz P. Vezetőedző: Artner Tamás
Gólszerző: Mihalecz P. (0–1) a 69., Pákai (öngól, 1–1) a 78. percben
Várhidi Péter: – Látványos két tizenegyest nem kaptunk meg, ezt nem tudom hova sorolni. Ezek után főleg a második félidőben mindent megpróbáltunk.
Artner Tamás: – Nagyon jó ellenfél és nagyon jó játékvezetés mellett csapatom nagyon jól küzdve szerzett megérdemelten egy pontot.
ENTERNET-FC TATABÁNYA–GYIRMÓT FC 0–4 (0–2)
Tatabánya, 700 néző. Vezette: Vad II I. (Huszár, Király K.)
TATABÁNYA: Dombai A. – Almási, Forgács, Simkó, Köntös – Ferkó (Dombai V., 58.), Vass N. (Kollár D., a szünetben), Farkas V., Deme – Kocsis D. (Folmer –, 73.), Farkas J. Vezetőedző: Herédi Attila
GYIRMÓT: Deli – Kiss Zs., Kozmér, Böjte, Szabó Cs. – Baumgartner, Tóth B., Czanik (Polyák, 67.), Nagy L. – Laki B., Weitner (Tóth N., 83.). Vezetőedző: Kiprich József
Gólszerző: Baumgartner (11–esből, 0–1) a 18., Tóth B. (0–2) a 33., Laki B. (0–3) az 55., Nagy L. (0–4) a 82. percben
Kiállítva: Forgács (a második sárga lap után) a 88. percben
Herédi Attila: – Próbáltunk játszani, amíg nem kaptunk gólt. A meghatározó játékosaink gyenge teljesítménye miatt hetek óta vergődünk.
Kiprich József: – Ezt a győzelmet Kiprich Dánielnek ajánlom. Ez a stadion mindig a szívem csücske marad, de egy „nagytakarítás" ráférne.
BUDAÖRSI SC–FERENCVÁROS II 0–0
Budaörs, 300 néző. Vezette: García (chilei) (Vígh T., Viczián)
BUDAÖRS: Kozma T. – Pleván, Hegedűs M., Csobánki, Mihályi – Lászka (Papp G., 83.), Sándor I., Melczer, Farkas Á.– Roni (Kiss T., 65.), Márkus T. (Schafranek, 86.). Vezetőedző: Lucsánszky Tamás
FTC II: Mester – Tóth A., Dragóner, Fülöp N., Sváb – Bölcsföldi, Peszmeg, Antal Zs. (Vass M., 83), Jakimovszki – Nyilasi B. (Labrado, 69.), Danquah (Verón, 69). Edző: Lipcsei Péter
Lucsánszky Tamás: – Támadó játékunkkal ezúttal a dadogás világnapjának adóztunk.

KOZÁRMISLENY SE–VIDEOTON-PFLA 2–2 (0–0)

1. Gyirmót FC 11 7 1 3 27–13 +14  22
  2. Videoton-Puskás Akadémia 11 6 4 1 25–11 +14  22