MU: Ferguson szerint Van der Sar jól döntött, hogy visszavonul

2011.05.03. 18:41
Címkék
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Manchester United menedzsere, Sir Alex Ferguson keddi sajtótájékoztatóján elmondta, hogy az idény végén visszavonuló Edwin van der Sar jó döntést hozott azzal, hogy abbahagyja profi pályafutását.

„Ha adhatnék most tanácsot Van der Sarnak, azt mondanám, hogy vonuljon vissza. Most van az abszolút csúcsán karrierjének, azonban ha egy játékos elér egy bizonyos kort, az idő hirtelen eljár fölötte. Nem szeretném Edwint ilyen szituációban látni. Megérdemli, hogy a csúcson hagyja abba, és remélem, meg is teszi ezt. Kiváló karriert tudhat maga mögött, a pályán kívül pedig remek ember” – nyilatkozta Sir Alex Ferguson.

Mint arról korábban beszámoltunk, a skót szakember azt is elmondta keddi sajtótájékoztatóján, hogy Wayne Rooney kisebb sérüléssel bajlódik, emiatt kérdéses játéka a szerdai Schalke elleni Bajnokok Ligája-elődöntő visszavágóján.

Legfrissebb hírek

Téli olimpia: péntekre halasztották a szabadstílusú sízők versenyeit

Téli olimpia 2026
9 perce

Simeone szerint a Bruges elismerést érdemel teljesítményéért

Bajnokok Ligája
12 perce

Női futsalválogatottunk gól nélküli döntetlent játszott Norvégiával

Magyar válogatott
18 perce

Chivu a norvégiai BL-vereségről: A hideg és a műfű nem lehet kifogás...

Bajnokok Ligája
21 perce

Már nem szabad hibáznia az Építőknek, ha Kölnről álmodik

Kézilabda
36 perce

Kim Minseok 1500 méteren gyorskorcsolyázik a téli olimpián – csütörtöki infoközpont

Téli olimpia 2026
56 perce

Nyéki Balázs: Sohasem volt még ennyire kemény a BL-mezőny

Vízilabda
56 perce

Hetekre kidőlt a Falco válogatott kosarasa

Kosárlabda
1 órája
Ezek is érdekelhetik