Labdarúgó MK: tizenegyesekkel búcsúztatta a Szolnok a Szegedet

2011.09.20. 18:23
Címkék
A labdarúgó Magyar Kupa harmadik fordulójában a Szolnok hazai pályán tizenegyesekkel búcsúztatta a Szeged 2011-et. A hazaiak szerezték meg a vezetést az első félidőben Szeleczky Alex révén, ám a vendégek a fordulás után Bernáth Péter találatával egyenlítettek.

Így következhetett a kétszer tizenöt perc hosszabbítás, melyben nem esett gól, ezért került sor a tizenegyesekre. A szolnoki kapus, Rézsó Péter két szegedi kísérletet is hárított, míg a hazaiak egyet sem rontottak el, így továbbléptek a következő fordulóba.

LABDARÚGÓ MAGYAR KUPA
3. FORDULÓ
SZOLNOKI MÁV–SZEGED 2011 1–1 (1–0, 1–1, 1–1), tizenegyesekkel 4–1
Tiszaligeti Stadion, 200 néző. Vezette: Farkas T. (Medovarszki, Buzás)
Gólszerzők: Szeleczky (38.), ill. Bernáth (58.)
Továbbjutott: Szolnoki MÁV

 

Legfrissebb hírek

A lehetséges párharcok az egyenes kieséses szakaszban

Foci vb 2026
23 perce

Maronka Zsombor: Mindenki a legjobb formájában érkezett

Kosárlabda
29 perce

Amerikai pite: Vinícius Júnior képes vb-címig cipelni Brazíliát? – vb-kibeszélő, 14. nap

Foci vb 2026
42 perce

Vb 2026: hivatalosan 13, „valójában” már 27 válogatott továbbjutott – mutatjuk a lehetséges párharcokat

Foci vb 2026
42 perce

Kilenc játékvezető egyszer sem vezetett a csoportkörben

Foci vb 2026
56 perce

Gruber Zsombor: Mindenki bizonyítani szeretne most Borbély Balázsnak

Labdarúgó NB I
1 órája

Így néz ki most az egyenes kieséses szakasz ágrajza

Foci vb 2026
1 órája

Vinícius Júnior duplázott; Marokkó négyet, Mexikó hármat vágott – a 14. játéknap 20 gólja egy helyen

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik