Juventus: Ziegler, Amauri és Luca Toni is Törökországba szerződhet

Vágólapra másolva!
2011.09.03. 09:19
Címkék
Több játékosától is megválhat még a nyáron az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Juventus: Reto Ziegler, Amauri és Luca Toni is továbbállhat. Sajtóhírek szerint mindhárom játékos Törökországba szerződhet.

A Bosman-szabály értelmében a Sampdoriától ingyen szerződtetett Reto Zieglert a Fenerbahce vinné, a török klub hivatalos honlapján erősítette meg az érdeklődést. A 25 éves – Antonio Conte vezetőedző által mellőzött – szélső kölcsönvételéért sajtóhírek szerint mintegy 2.5 millió eurót fizethet az isztambuli klub.

A sokak által kritizált Amaurit kis híján az Olympique Marseille szerződtette, ám a francia klub nem tudott megegyezni a játékossal az anyagiakban. A 31 éves támadó a BL-résztvevő Trabzonsporhoz kerülhet.

Luca Toni iránt két patinás török klub, a Galatasaray és a Fenerbahce érdeklődik.

Mindhárom játékos távozhat még a nyáron, a török átigazolási időszak ugyanis szeptember 5-én zárul, az olasz klubok pedig még adhatnak el külföldre játékosokat.

Legfrissebb hírek

Autóbalesetet szenvedett Bardóczky Kornél, a Davis Kupa-csapat kapitánya

Tenisz
1 perce

Megszülettek Győri-Lukács Viktória ikerlányai

Kézilabda
18 perce

Az év legnézettebb videói: amikor bemutatkozott a 13 éves Nagy Kornél

Minden más foci
53 perce

Etta Eyong és Amad Diallo is győztes gólt szerzett az ANK-n – videók

Minden más foci
1 órája

Az „elfeledett” válogatott – 50 éve lett Eb-ezüstérmes a magyar női röplabdacsapat

Röplabda
1 órája

Szeretetteljes, békés karácsonyt kívánunk minden olvasónknak!

Egyéb egyéni
18 órája

Rendre felállt a padlóról, immár hat vb-aranynál tart

Csupasport
18 órája

Juhász Dorka vezérletével Galatasaray-siker Ankarában a török női kosárligában

Kosárlabda
19 órája
Ezek is érdekelhetik