Jégkorong, Mol Liga: remek harmadik harmaddal nyert a Miskolc

2010.09.12. 20:54
A Miskolci Jegesmedvék jégkorongcsapata hazai pályán 5–2-re legyőzte brassói ellenfelét a Mol Liga vasárnapi játéknapján. A miskolciak a záró játékrésznek köszönhetik győzelmüket, amikor háromszor is bevették a Brasov kapuját.
JÉGKORONG, MOL LIGA
MISKOLCI JEGESMEDVÉK–FENESTELA 68 BRASOV 5–2 (1–0, 1–2, 3–0)
Miskolc, 500 néző. V: Kincses, Juhász G., Deák
MISKOLC: GYENES – Egri, WADDELL 1 (1), Korpos, BONAR 2 (1), SALUGA (2) – Láda B., DERTON, RAFAJ 2, Dubek (2), BARTZEN – Gőz, Láda P., Urbán, Dányi, Szilágyi (1) – Kis A., Orosz, Duschek (kapus). Edző: Robert Dever.
BRASSÓ: POLC – Nagy Cs., Filip, Kiricsenko (1), Imecs (1), SZŐCS 2 – Solti, Adorján, Péter R., Basilidesz, Zsók – Laczkó A., Szőgyőr, Nyerges, Pál Z., Antal Zs. – Kaljuste, Dávid, Bálint Zs., Lőrincz, Sikó, Fülöp (kapus). Edző: Antal Előd.
Kiállítások: 22 perc + 2x10 perc fegyelmi (Bonar, Waddell), ill. 34 perc + 10 perc fegyelmi (Pál Z.).
Robert Dever: – A meccs elején bonyolultan játszottunk, aztán megnyugodtunk. Emberhátrányban két gólt szereztünk, ez is dicséretes. Az első hazai összecsapásunkon jó benyomást szerezhettek rólunk a szurkolók.
Antal Előd: – Az első két harmadban csak kevéssel volt jobb nálunk a Jegesmedvék. A harmadik húsz percben azonban sok hibát követtünk el, és ez döntött.