Jégkorong, Mol Liga: kilencgólos meccsen sima miskolci győzelem

2011.10.25. 21:03
Nem volt indulatoktól mentes a Steaua miskolci vendégjátéka (Fotó: Jezoviczki Máté)
A Miskolci Jegesmedvék csapata könnyedén, 7–2-re győzött a Steaua Rangers ellen a magyar-román jégkorongbajnokságban, a MOL Ligában.

MOL LIGA
MISKOLCI JEGESMEDVÉK–STEAUA RANGERS (romániai) 7–2 (1–1, 3–0, 3–1)
Miskolc, 800 néző. V: ifj. Soós, Pálkövi, Kovács B.
MISKOLC: Gyenes – Chmelo 1, Jarabek (1), DUBEK 2, Bonar (1), SALUGA 1 (2) – LÁDA P. (1), Lindgren, Rafaj, Sijka (2), FODOR SZ. 2 (1) – Budai R., Urbán, Miskolczi, Szilágyi (1), RITÓ 1 – Orosz, Popovics, Túróczy, Mokra. Edző: Greg Lindqvist
STEAUA: Catrinoi – Berdila, Poznik, TIMARU 1 (1), Butochnov (1), Georgescu 1 – Brincko, Persson, Nicolescu, Kostandi (1), Bogdan – Mastaleriu, Lusneac, Irimia, Munteanu, Pascaru. Edző: Alexe Nelu
Kiállítások: 14 perc, ill. 20 perc + 2x10 perc fegyelmi (Georgescu, Poznik) + végleges fegyelmi (Poznik)
Greg Lindqvist: – Elégedett vagyok, remek gólokat szereztünk, és szinte minden helyzetben jó megoldást választottunk.
Alexe Nelu: – A miskolciak meg akarják nyelni a Mol Ligát. Nekünk pedig még tapasztalatot kell szereznünk.
A korábbi mérkőzésen: Újpesti TE–Sapa Fehérvár Av 19 4–7