Jégkorong, Mol Liga: a Brassó szétlövés után nyert Bukarestben

2011.10.18. 19:18
A jégkorong Mol Liga alapszakaszának egyetlen keddi mérkőzésén a Brassó két ponttal gazdagodott idegenben, miután Bukarestben a szétlövésben jobbnak bizonyult vendéglátójánál, a mindössze egy pontot otthon tartó Steaua Rangersnél.

A rendes játékidőben csupán két gól esett, a vendégek a 27. percben szereztek vezetést, a házigazdák az 53. percben egyenlítettek.

A Steaua tizedik vereségét szenvedte el, de legalább egy pontot szerzett – korábban ez egyszer sikerült –, a Brassó hetedszer nyert, bár először a hatvanpercnyi játékot követően.

JÉGKORONG, MOL LIGA, ALAPSZAKASZ
STEAUA RANGERS (román)–BRASSÓ (romániai) 1–2 – szétlövéssel (0–0, 0–1, 1–0, 0–0, 0–1)
Bukarest, 75 néző. V: Gergely L., Máthé (midkettő romániai), Trandafir (román)
STEAUA: CATRINOI – Poznik, Oprea, Timaru, Butocsnov (1), Georgescu – Berdila 1, Lusneac, Persson, Nicolescu, Stefan – Mastaleriu, Kostandi, Irimia, Pascaru, Tapu – Royle, Munteanu. Edző: Nelu Aexe
BRASSÓ: FÜLÖP – Nagy Cs., M. Varga, Basilidesz, Zsók, Antal Zs. – Filip, Laczkó A., Péter R., Rajcák, BORSOS 1 – Dávid A., Adorján, Imecs, Bálint Zs., Lőrincz L. – Fodor Cs. (1), Pál Z. 1, Bartzen, Péter Zs. Edző: Antal Előd
Kiállítások: 4, ill. 10 perc+10 perc fegyelmi (M. Varga)
1. HSC Csíkszereda 12 8 2 1 1 63–25 29
2. Dab.Docler 14 7 2 1 4 59–36 26
3. Miskolci Jegesmedvék 12 7 1 4 45–28 22