Futsal Eb: Olaszország vár ránk a negyeddöntőben, ha továbbjutunk

2010.01.23. 20:05
Ukrajna és Olaszország is továbbjutott már a hazánkban zajló futsal Európa-bajnokság negyeddöntőjébe, de ennek ellenére volt tétje a két csapat szombat esti mérkőzésének: a csoportelsőség. A B-csoport élén végül az előző kiírásban döntős Olaszország végzett, miután 4–2-re legyőzte az ukránokat.

Ha a magyar válogatott este, Csehország ellen kiharcolja a továbbjutást, a negyeddöntőben az olaszokkal találkozik majd január 25-én Debrecenben.

FUTSAL EB
B-CSOPORT
UKRAJNA–OLASZORSZÁG 2–4 (0–1)
Debrecen, Főnix Csarnok, 2889 néző. V: Fritz (francia), Sunjic (horvát)
UKRAJNA: Liszenko – Pavlenko, Csepornjuk, Legcsanov, Kondrajtyuk Csere: Kardas (kapus), Romanov, Ivanov, Rogacsov, Ovsannyikov, Zamjatyin, Szilcsenko. Szövetségi edző: Gennagyij Liszencsuk.
OLASZORSZÁG: Feller – Forte, Baptistella, Ippoliti, Assis. Csere: Mammarella (kapus), Romano, Botta, Bácaro, Rizzo, Nora Lima. Szövetségi edző: Roberto Menichelli.
Gólszerző: Baptistella (0–1) a 13., Csepornjuk a 23., (1–1), Baptistella (1–2) a 28., Assis (1–3) a 31., Baptistella (1–4) a 31., Pavlenko (2–4) a 39. percben.