Férfi vízilabda ob I: 17 gólt dobott a Ferencváros az Újpestnek

2011.03.19. 18:09
Címkék
A férfi vízilabda ob I 23. fordulójában a Ferencváros minden negyedet megnyert, és végül 17–9-re győzött az Újpest ellen a Népligetben. A Pécs szintén hazai pályán nyert fölényesen, ellenfele a Szentes volt, amely a második és a negyedik negyedben is képtelen volt a gólszerzésre.
FÉRFI VÍZILABDA OB I
23. FORDULÓ
PVSK-FŰSZÉRT–BODROGI BAU-SZENTESI VK 14–5 (3–3, 4–0, 4–2, 3–0)
Pécs, 150 néző. V: Fekete B., Marjai Zs.
PÉCS: BISZTRITSÁNYI – Hangody Gy. 2 (2), De Blasio 2 (1), Scholefield, Vári 1, Bóbis 2, NAGANUMA 1. Cs: Hegedűs I. 1 (1), SOÓS 4 (3), KRIZSÁN A. 1 (1), Lukács G., Müller. Edző: Petik Attila
SZENTES: Horváth T. – Nacsev, Szabó D. 1, Szabó L., Araczki A. 2, Balogh Z. 1, Éles. Cs: Turzai 1, Nagy M., Beleon, Araczki E. Edző: Tóth László
Gól – emberelőnyből: 10/8, ill. 6/0
Gól – ötméteresből: 2/1, ill. 1/0
Kipontozódott: Éles (17. p.)
MESTERMÉRLEG
Petik Attila: – Az első negyedben még akadozott a játék a szerdai meccs miatt, utána fegyelmezett, jó játékkal biztosan húztuk be a találkozót.
Tóth László: – Szétestünk a második negyedtől kezdve, várható volt a vereség, mindennek oka van.
KÉSŐBB
Debrecen-Fujitsu–ASI 18.00
OSC–Szolnoki Főiskola-Közgép 18.30
FÉRFI VÍZILABDA OB I
23. FORDULÓ
PVSK-FŰSZÉRT–BODROGI BAU-SZENTESI VK 14–5 (3–3, 4–0, 4–2, 3–0)
Pécs, 150 néző. V: Fekete B., Marjai Zs.
PÉCS: BISZTRITSÁNYI – Hangody Gy. 2 (2), De Blasio 2 (1), Scholefield, Vári 1, Bóbis 2, NAGANUMA 1. Cs: Hegedűs I. 1 (1), SOÓS 4 (3), KRIZSÁN A. 1 (1), Lukács G., Müller. Edző: Petik Attila
SZENTES: Horváth T. – Nacsev, Szabó D. 1, Szabó L., Araczki A. 2, Balogh Z. 1, Éles. Cs: Turzai 1, Nagy M., Beleon, Araczki E. Edző: Tóth László
Gól – emberelőnyből: 10/8, ill. 6/0
Gól – ötméteresből: 2/1, ill. 1/0
Kipontozódott: Éles (17. p.)
MESTERMÉRLEG
Petik Attila: – Az első negyedben még akadozott a játék a szerdai meccs miatt, utána fegyelmezett, jó játékkal biztosan húztuk be a találkozót.
Tóth László: – Szétestünk a második negyedtől kezdve, várható volt a vereség, mindennek oka van.
KÉSŐBB
Debrecen-Fujitsu–ASI 18.00
OSC–Szolnoki Főiskola-Közgép 18.30

 

FTC-FISHER KLÍMA–UTE 17–9 (4–3, 3–1, 5–2, 5–3)
Népliget, 100 néző. V: Pásztor, Marnitz
FTC: Mitrovics – CZIGÁNY 4, Galambos 1, WESZELOVSZKY 5 (1), TÓTH Z. 3 (2), Varga Zs., Illés. Cs: Sánta 1, Lénárt, Szeles 2, Ágner 1. Edző: Ambrus Tamás
UTE: Szenes – Rékasi 1, Blank, Balczer 1, Rostás, PAPP G. 3, Vrezgó. Cs: Bakó 3 (1), Váradi 1 (1), Osváth. Edző: Molnár Ákos
Gól – emberelőnyből: 12/3, ill. 4/2
Gól – ötméteresből: 3/2, ill. 1/1
Kipontozódott: Bakó (22. p.), Rékasi (27. p.), Vrezgó (30. p.), Váradi (32. p.)
MESTERMÉRLEG
Ambrus Tamás: – Sportszakmai szempontból a mérkőzés értékelhetetlen volt számunkra.
Molnár Ákos: – Ha nem a Fradi lett volna az ellenfél, már lehet, hogy lenne pontunk.
Legfrissebb hírek

„Az első félidőben majdnem elaludtam, a másodikat átaludtam” – Ibra a belga-iráni meccs élvezeti értékéről

Foci vb 2026
1 perce

Jégkorong Kontinentális Kupa: Észtországban kezd a magyar bajnok BJA

Jégkorong
10 perce

NS-infó: együttműködés jöhet a ZTE és a Nafta között – Zalaegerszegről érkezhet edző, játékos is

Labdarúgó NB I
13 perce

Nem minden iráni szurkol hazája válogatottjának

Foci vb 2026
14 perce

Benbuali játékára akkor lehet számítani, ha Algéria nagy bajba kerül

Foci vb 2026
35 perce

Újabb női játékvezető mutatkozik be a világbajnokságon

Foci vb 2026
44 perce

„Kitartunk, átvészeljük a nehézségeket, nem csüggedünk” – így ült fel az NBA trónjára a „Comeback Knicks”

Amerikai sportok
1 órája

Ödegaard-t kritizálták, de megvédte őt a csapattársa

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik