Férfi kézilabda NB I: továbbra is veretlen hazai pályán a Gyöngyös

2011.10.08. 19:00
A férfi kézilabda NB I nyolcadik fordulójában a Gyöngyös hazai pályán 25–20-ra legyőzte a sereghajtó Mezőkövesdet, ezzel továbbra is veretlen hazai környezetben, és harmadik helyen áll a tabellán. A Mezőkövesd pedig még mindig nem szerzett pontot az élvonalban.
FÉRFI KÉZILABDA NB I
8. FORDULÓ
B. BRAUN GYÖNGYÖS–MEZŐKÖVESDI KC 25–20 (12–10)
Gyöngyös, 1100 néző. V: Szegedi Zs., Unyatinszki
GYÖNGYÖS: KENYERES – Balogh Zs. 2, SZALAFAI 5, SÁNDOR Á. 3, Koller, JUHÁSZ K. 1, GAZDAG 7 (2). Cs: MELUS, Tamási (kaspusok), Pál G., Kotormán 1, Doros, Gúnya 2, Halász 3, Nigrinyi 1. Edző: Nagy Károly
MEZŐKÖVESD: PALLAG – Lezák 2, Morva Z. 2 (1), Korsós 3, Gyuris 1, Kupi 1, Németh T. 3. Cs: HOLLÓ (kapus), Fekete 4 (1), Rosta M., Bécsi, Molnár F., Szabó T. 1. Nyikes, BARTA D. 2, Gubó 1. Edző: Rosta István
Az eredmény alakulása. 6. p.: 2–2. 12. p.: 4–3. 18. p.: 6–4. 24. p.: 9–7. 36. p.: 14–10. 42. p.: 18–15. 48. p.: 23–15. 54. p.: 24–16
Kiállítások: 10, ill. 8 perc
Hétméteresek: 2/2, ill. 3/2
Nagy Károly: – Feszült volt a csapatom, ellenben a Kövesd okosan, felszabadultan kézilabdázott. A második félidőben már úgy játszottunk, ahogyan kellett, tizenöt perc alatt eldöntöttük a mérkőzést.
Rosta István: – Megérdemelten nyert a Gyöngyös, amely hatvan percen keresztül uralta a játékot. Sajnos nem volt esélyünk még a pontszerzésre sem.