Férfi kézilabda NB I: jó kezdésével nyert a Kecskemét Újvárosban

2011.03.30. 20:09
A Kecskemét férfi kézilabdacsapata már a mérkőzés elején magához ragadta az irányítást a Dunaferr elleni bajnoki mérkőzésen, és meg is tudta tartani előnyét, bár az újvárosiak többször is feljöttek egy gólra – a vége 33–31 a vendégeknek.
FÉRFI KÉZILABDA NB I
24. FORDULÓ
DUNAFERR SE ALEXANDRAPAJOR PÁLINKA-KECSKEMÉT 31–33 (12–17)
Dunaújváros, 300 néző. V: Medve, Nagy L.
DUNAFERR: Kovács R. – Kurbely 1, MORVA 9, Hajdu 2, Muhl, Bali 4. Szepesi 4. Cs: Repóth, Kovács Zs. (kapusok), BENMILOUD 2, Hornyák, Kuzmicsov 3 (1), Bodó 1, NAGY D. 5. Edző: György László
KECSKEMÉT: Nagy L. – Vancsics, Dobó 3, Petro 4, Bajusz, VARSANDÁN 1, SZABÓ P. 7 (2). Cs: Kiss O. (kapus), Simon 4, BAKOS 5, CSORBA 5, Konkoly, TEMESVÁRI 4, Tóth E., Berta. Edző: Avar György
Az eredmény alakulása. 7. p.: 1–4. 20. p.: 8–11. 28. p.: 11–15. 35. p.: 14–20. 44. p.: 22–25. 47. p.: 25–26. 58. p.: 29–30
Kiállítások: 6, ill. 14 perc
Hétméteresek: 4/1, ill. 6/2
György László: – Egy félidőnyi előnyt adtunk vendégeinknek, szünet után amit tehettünk, azt végrehajtottuk.
Avar György: – Mélyről jöttünk, újra csapatként működtünk, és nyertünk. Szurkolunk az újvárosi fiataloknak.