Férfi kézilabda NB I: idegenben győzött a Tatabánya

2011.09.17. 20:18
A Tatabánya 34–28-ra győzött a Kecskemét otthonában a férfi kézilabda NB I szombati játéknapján.
FÉRFI KÉZILABDA NB I
4. FORDULÓ
CSURGÓI KK–TATAI HAC 40–23 (21–7)
Csurgó, 600 néző. V: Bacs, Bán
CSURGÓ: Paul – Nagy M., Szöllősi Sz. 5, Katzirz 3, Miss 5, Cifra 5, Herbert. Cs: Nikolics, Simon B., Császár F. 4, Pavlovics 3 (1), Borsos 1, Oláh G. 8 (1), Trivkovics, Országh 6, Füstös. Edző: Bakó Botond
TATA: Czérna – Benis 2, Hodi-Pongrácz 1, Bognár 2, Lengyel P., Szám 3, Kanyó Bence. Cs: Melhardt, Zeck, Vadász, Kanyó Balázs 4, Sütő, Kovácsovics, Hajdú T., Kiss Á. 11 (4), Lehőcz. Edző: Kanyó Antal
Az eredmény alakulása. 10. p.: 9–4. 23. p.: 15–6. 40. p.: 28–15. 50. p.: 33–21. 56. p.: 39–21
Kiállítások: 12, ill. 8 perc
Hétméteresek: 2/2, ill. 5/4
Bakó Botond: – Hibátlan első félidő után magabiztosan nyertünk a szimpatikus Tata ellen.
Kanyó Antal: – A második félidei teljesítményünkkel elégedett vagyok.
KECSKEMÉT SE–TATABÁNYA-CARBONEX KC 28–34 (16–18)
Kecskemét, 500 néző. V: Szegedi Zs., Unyatinszki T.
KECSKEMÉT: Kiss O. – Vancsics 2, Dobó, Petro 2 (1), Bajusz 2 (1), SZABÓ P. 6, VARSANDÁN M. 5. Cs: Nagy L. (kapus), BAKOS D. 5, Nagy T. 3 (1), Antal 1, Temesvári 1, Konkoly 1. Szakmai igazgató: Avar György
TATABÁNYA: Szente – HARSÁNYI G. 5 , RÉDEI 7, Pordán, Szabó T., LELE 8 (4), KANYÓ Á. 9. Cs: BARTUCZ (kapus), Szabó Gy., Dénes, Díaz, Takács B., Pásztor Á. 4, Kocsis Cs. 1. Edző: Debre Viktor
Az eredmény alakulása. 3. p.: 0–3. 7. p.: 2–5. 14. p.: 7–8. 20. p.: 10–11. 24. p.: 13–13. 36. p.: 19–21. 41. p.: 20–24. 47. p.: 22–26. 52. p.: 24–28. 56. p.: 25–31
Kiállítások: 16, ill. 12 perc
Hétméteresek: 5/3, ill. 4/4
Avar György: – Az első félidőben nem állt össze a védekezésünk. A második játékrészben rosszul használtuk ki ziccereinket, és nem tudtunk felzárkózni a Tatabányához, ami pluszmotívációt jelentett volna.
Debre Viktor: – Nagyon készültünk a meccsre, fűtött bennünket a visszavágás vágya az előző szezonban elszenvedett vereségért. Támadásunk, védekezésünk és a kapusaink teljesítménye jó volt. Összességében megérdemelten nyertünk.