Férfi kézilabda NB I: hazai pályán győzött a Mezőkövesd

2011.03.05. 20:41
A férfi kézilabda NB I 21. fordulójában a Mezőkövesd három góllal, 24–21-re győzött az Orosháza ellen.
FÉRFI KÉZILABDA NB I
21. FORDULÓ
MEZŐKÖVESDI KC–OROSHÁZA FKSE 24–21 (14–10)
Mezőkövesd, 800 néző. V: Bonifert, Oláh
MEZŐKÖVESD: SZABÓ P. – Papp M. 2, Bécsi 3 (1), Rosta M., MIKES 4, Molnár F., JUHÁSZ Z. 5. Cs: TÓTH K. (kapus), NYESTE 3, Papic, Milicsevics 3, Horváth Sz. 1, Rácz 2, Barta, Zele 1, Lezák. Edző: Rosta István
OROSHÁZA: Knezevics – Balda 3, Pánczél 1, Lopez, Horváth R., Lókodi 3, MATUS 3. Cs: Herjeczki (kapus), AMBRUS 5 (2), Kovács A. 2, Berta 1, Sancanin, Kósa, Mazics 1, Dukics 1, Országh 1. Edző: Buday Ferenc
Az eredmény alakulása. 5. p.: 1–3. 25. p.: 12–9. 39. p.: 18–11. 41. p.: 20–12. 49. p.: 20–16
Kiállítások: 4, ill. 10 perc
Hétméteresek: 1/1, ill. 2/2
Rosta István: – Nagyon fontos győzelmet arattunk. Annak külön örülök, hogy újra egymásra talált a csapat és közönsége, ami fantasztikus érzés.
Buday Ferenc: – Nagy részben nem azt kaptam a fiúktól, amit vártam. Sokat hibáztunk, és a második félidőben hosszú percekig nem dobtunk gólt.