Férfi kézilabda NB I: az Orosháza legyőzte hazai pályán a Mezőkövesdet

2011.05.15. 20:11
A férfi kézilabda NB I 9-12. helyért zajló rájátszásában az Orosháza hazai pályán 15–13-as félidőt követően 26–23-ra győzött a Mezőkövesd ellen.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
RÁJÁTSZÁS A 9-12. HELYÉRT
OROSHÁZI FKSE–MEZŐKÖVESD 26–23 (15–13)
Orosháza, 400 néző. V: Bonifert, Oláh
OROSHÁZA: Knezevics — Balda 4 (1), Mazics 4, SUTKA 2, LOPEZ 4, Raffai, Kardos 1. Cs: HERJECZKI (kapus), Ambrus 2, KOVÁCS A. 5, Berta, Matus, Dukic 3, Kósa, Lókodi 1 (1), Országh. Edző: Füzesi Ferenc
MERŐKÖVESD: Tóth K. — PAPICS 4, Bécsi 3, Rácz 1, Milicsevics 4, Fekete 2 (2), JUHÁSZ Z. 5. Cs: Szabó P., Holló (kapusok), Nyikes 4, Rosta M., Nyeste, Papp, Horváth Sz., Lezák, Bartha. Edző: Rosta István
Kiállítások: 18, ill. 8 perc
Hétméteresek: 3/2, ill. 6/2.
Az eredmény alakulása: 5. perc: 1–2, 15. p.: 6–4, 27. p.: 12–12, 40. p.: 20–18, 50. p.: 22–19, 54. p.: 24–19.
Füzesi Ferenc: – Küzdeni tudásból jelesre vizsgáztak a fiúk, életben tartottuk bennmaradási esélyeinket.
Rosta István: – Elismerés jár a hazaiaknak, mindent elmond, hogy hat hétméteresből csak kettőt tudtunk bedobni.
5. Csurgói KK 4 3 1 123–116 +7 10
6. Balatonfüredi KSE 4 2 2 106–96 +10 8
7. Budapest Bank Kecskemét 4 2 1 1 110–110 0 7
8. PLER KC 4 4 112–129 –17 1