Férfi kézilabda NB I: a Tatabányának nem okozott gondot a Mezőkövesd

2011.03.26. 19:40
Az élvonalbeli férfi kézilabda-bajnokság, a Budapest Bank-liga alapszakaszának 24. fordulójában a hazai pályán játszó Tatabányának nem tudott nehézséget okozni a Mezőkövesd, pedig a vendégek a félidőben még tartották a döntetlen, azt követően viszont szétesett a játékuk.
FÉRFI KÉZILABDA NB I, ALAPSZAKASZ, 24. FORDULÓ
TATABÁNYA-CARBONEX KCMEZŐKÖVESDI KC 32–20 (12–12)
Tatabánya, 750 néző. V: Szegedi, Unyatinszki
TATABÁNYA: SZENTE – Harsányi 2 (1), DIAZ 7, Nagy T. 4, Pordán 1, Halász 6, Kekezovics 5. Cs: Melhardt (kapus), DÉNES, SZABÓ GY., Lele, Kiss Á. 3 (1), Urban 3, Kanyó 1, Kocsis Cs. Edző: Debre Viktor
MEZŐKÖVESD: Szabó P. – Papics 1, Horváth Sz. 1, Bécsi 2, Nyikus 3, Milicsevics 3 (1), MOLNÁR F. 4. Cs: TÓTH K. (kapus), Rácz 1, Rosta M., Nyeste, Juhász Z. 1, Fekete L., Papp M. 1 (1), Lezák 1, Zele 2. Edző: Rosta István
Az eredmény alakulása. 3. p.: 4–1. 15. p.: 6–7. 37. p.: 16–14. 43. p.: 20–15. 48. p.: 25–15. 55. p.: 29–17
Kiállítások: 10, ill. 10 perc
Hétméteresek: 2/2, ill. 2/1
Debre Viktor: – Az első félidőben ránk ijesztett a Mezőkövesd, de szünet után helyreállt a rend. A vége pedig ilyen lett.
Rosta István: – Szurkolok a Tatabányának a bronzérem megszerzéséért, mást most nem mondanék, mert a végén eltiltanak.
1. MKB Veszprém KC 19 19 737–477 +260 38
2. Pick Szeged 19 16 3 624–495 +129 32
3. Ferencvárosi TC 20 14 1 5 575–515 +60 29
4. Tatabánya Carbonex KC 20 14 6 574–492 +82 28
5. Balatonfüredi KSE 21 13 2 6 548–533 +15 28
6. Csurgói KK 19 10 1 8 521–500 +21 21
7. Budapest Bank Kecskemét 20 7 2 11 564–627 –63 16