Férfi kézilabda NB I: a Tatabánya legyőzte az Orosházát

2010.10.10. 20:16
A férfi kézilabda NB I hetedik fordulójában a Tatabánya 32–24-re legyőzte az Orosházát, és győzelmével átvette a vezetést a Ferencvárostól.
FÉRFI KÉZILABDA NB I
7. FORDULÓ
TATABÁNYA CARBONEX KC–OROSHÁZI FKSE 32–24 (15–12)
Tatabánya, Földi Imre Sportcsarnok, 600 néző. V: Ágnecz, Sipos
TATABÁNYA: Szente – Harsányi 3 (2), DIAZ 5, Dénes, Nagy T. 1, Halász 3, KEKEZOVICS 7 (2). Cs: MELUS (kapus), Szabó Gy., PORDÁN 4, URBAN 5, Sutka 3, Lele, Kanyó Á. 1. Edző: Debre Viktor
OROSHÁZA: KNEZEVICS – Balda 1, Pánczél 2, Horváth R., Berta, Kovács A. 3 (2), Kardos 2. Cs: Herjeczki (kapus), LÓKODI 7 (3), Raffai 1, Mazics 2, Kósa 3, Ambrus 1, Országh 2, Varga A., Gazsó. Edző: Füzesi Ferenc
Az eredmény alakulása. 6. p.: 0–3. 13. p.: 5–4. 20. p.: 7–7. 24. p.: 11–9. 38. p.: 19–15. 44. p.: 23–16. 49. p.: 26–16
Kiállítások: 10, ill. 12 perc
Hétméteresek: 7/4, ill. 6/4
Debre Viktor: – Ez ma egy ilyen nap volt. Sokat hibáztunk, de a második félidő közepétől már minden sima volt.
Füzesi Ferenc: – A második játékrész elején többet hibáztunk, mint a Tatabánya, és nem bírtunk Melus kapussal sem.