Férfi kézilabda NB I: a Kecskemét fordított és nyert a Tata ellen

2011.12.02. 19:58
Az élvonalbeli férfi kézilabda-bajnokság alapszakaszának 13. fordulójában a Kecskemét hazai pályán három góllal nyert a Tata ellen úgy, hogy a félidőben még a vendégek vezettek két találattal.

Ötödik győzelmét aratta a Kecskemét, hetedik hazai mérkőzésén a negyediket. Tizedik vereségét szenvedte el a Tata, amely hetedik idegenbeli fellépésén is pont nélkül maradt.

FÉRFI KÉZILABDA NB I, ALAPSZAKASZ, 13. FORDULÓ
KECSKEMÉT SE–TATAI HAC 32–29 (15–17)
Kecskemét, 400 néző. V: Bujdosó, Tomecskó
KECSKEMÉT: Kiss O. – Vancsics 5 (2), Dobó 5, ANTAL 5, SZABÓ P. 5, Bajusz 4, Varsandán M. 1. Cs: Nagy L. (kapus), VARSANDÁN Á. 1, TEMESVÁRI 6. Szakmai igazgató: Avar György
TATA: CZÉRNA – Sütő 4, BENIS 6, HÓDI–PONGRÁCZ 5, Bognár R., Zeck 7, Kiss Á. 4. Cs: Kanyó Balázs 2, Bodnár I., Kanyó Bence 1, Basky . Vezetőedző: Kanyó Antal
Az eredmény alakulása. 5. p.: 4–2. 10. p.: 8–7. 13. p.: 8–9. 20. p.: 10–12. 25. p.: 13–15. 36. p.: 18–20. 41. p.: 21–21. 45. p.: 24–21. 52. p.: 28–25. 56. p.: 30–27
Kiállítások: 4 , ill. 6 perc
Hétméteresek: 2/2, ill. 1/0
Avar György: – Nem játszottunk jól, de győztünk, és ez a lényeg. Nagyon fontos két pontot szereztünk.
Kanyó Antal: – Ezen az estén buták voltunk ahhoz, hogy győzni tudjunk.