Férfi kézilabda NB I: a Füred nyolc góllal nyert a PLER vendégeként

2011.04.22. 19:52
A Balatonfüred 32–24-re győzött a PLER vendégeként a férfi kézilabda NB I rájátszásának 5–8. helyért rendezett pénteki mérkőzésén.
FÉRFI KÉZILABDA NB I
RÁJÁTSZÁS, AZ 5–8. HELYÉRT, 1. FORDULÓ
PLER KC–BALATONFÜREDI KSE 24–32 (14–14)
Lőrinci sportcsarnok, 150 néző. Vezette: Medve, Nagy László
PLER: Székely – Szalafai 1, Marczinkó 1, Kocsi 1, Kupi 2, Lendvai 1, Pálos 3 (1). Csere: Tóth B. (kapus), Debreczeni, Rév 2, GAZDAG 5 (2), PÁL 7, MIKITA 1. Edző: Adorján Gábor
BALATONFÜRED: SZATMÁRI – Tombor 6, Kovács Gy. 3, SANDRK 6, Kis Á. 1, Salamon 4, Pásztor 4. Csere: Szabó T. (kapus), Németh 1, Lelkes 1, SZŐLLŐSI BENCE 5, Zdolik, Szőllősi Balázs, Kemény 1. Edző: Sótonyi László
Az eredmény alakulása. 5. p.: 1–2. 12. p.: 7–4. 15. p.: 7–8. 36. p.: 18–17. 51. p.: 21–26
Kiállítások: 2, ill. 12 perc
Hétméteresek: 4/3, ill. 1/0
Adorján Gábor: – Sokáig jól tartottuk magunkat, de a második félidőben sok ziccer maradt ki, és nem tudtunk elmozdulni huszonnégy lőtt gólról.
Sótonyi László: – Kéthetes kihagyás után nyögvenyelősen kezdtünk, de a végére biztosan hoztuk a papírformát.
A 9–12. HELYÉRT, 1. FORDULÓ
Dunaferr-AlexandraMezőkövesd 23–24 (1415)
Dunaújváros, 300 néző. V: Herceg, Wiedemann
Ld: Bali 6, Morva 5, Kuzmicsov 4, ill. Papic 7, Milicevic, Horváth Sz., Fekete 4–4
AZ ÁLLÁS (5–8. HELYÉRT)
5. Balatonfüredi KSE 1 1 32–24 +8 6
6. Csurgói KK 0 0–0 0 3
7. Budapest Bank Kecskemét 0 0–0 0 2
8. PLER KC 1 1 24–32 –8 1
AZ ÁLLÁS (9–12. HELYÉRT)
9. Mezőkövesdi KC 1 1 24–23 +1 6
10. Uniqa-Pécs VSE 0 0–0 0 3