Férfi kézilabda NB I: a Füred egy ponttal távozott a PLER otthonából

2010.05.14. 19:02
A Balatonfüred sokáig győzelemre állt a PLER otthonában, ám végül 26–26-os döntetlenre végződött a két csapat összecsapása a férfi kézilabda NB I rájátszásában.
FÉRFI KÉZILABDA NB I
RÁJÁTSZÁS, AZ 5–8. HELYÉRT
PLER KC–BALATONFÜREDI KSE 26–26 (14–18)
Lőrinci sportcsarnok, 300 néző. V: Baranyi A., Szloska K.
PLER: PAUL – Munkácsi, BALOGH 9 (3), Pordán 3, Lékai 3 (1), LENDVAY 4, Bakos Gy. 4. Cs: Novák (kapus), Korsós, Rév 3 (2), Forgács, Tóth J. Edző: Adorján Gábor
BALATONFÜRED: SZATHMÁRI – Lelkes 3, Kovács 4 (2), Horváth 1, Kis Á. 1, Pásztor 4, FREY 4. Cs: Szabó T. (kapus), Hejczinger, Németh L., Salamon 3 (1), BAKOS D. 6. Edző: Sótonyi László
Az eredmény alakulása: 7. p.: 2–4. 11. p.: 3–10. 18. p.: 6–10. 23. p.: 11–12. 32. p.: 16–18. 45. p.: 21–22. 55. p.: 25–25
Hétméteresek: 10/6, ill. 5/3
Kiállítások: 6, ill. 14 perc
Piros lap: Tóth József (60. p.), Kis Ákos (52. p.)
Adorján Gábor: – Az első félidei gyenge periódus rányomta a bélyegét az egész mérkőzésre, így mi örülhettünk az egy pontnak.
Sótonyi László: – Küzdelmes mérkőzés volt, amelynek a végén igazságos pontosztozkodás született.
BALATONFÜRED: SZATHMÁRI – Lelkes 3, Kovács 4 (2), Horváth 1, Kis Á. 1, Pásztor  4, FREY 4. Cs: Szabó T. (kapus), Hejczinger, Németh L., Salamon 3 (1), BAKOS D. 6. Edző: Sótonyi László

5. PLER KC 5 1 2 2 143–140 +3  8