Férfi kézilabda NB I: a Csurgó két góllal legyőzte a Balatonfüredet

2011.05.07. 20:08
A Csurgó férfi kézilabda 27–25–re nyert hazai pályán a Balatonfüred ellen az NB I 5–8. helyéért rendezett rájátszás harmadik fordulójában.
FÉRFI KÉZILABDA NB I
RÁJÁTSZÁS, AZ 5–8. HELYÉRT
CSURGÓI KK–BALATONFÜREDI KSE 27–25 (17–11)
Csurgói Városi Sportcsarnok, 600 néző. Vezette: Kékes Cs., Kékes P.
CSURGÓ: NIKOLICS – Miss 4 (1), OLÁH 5 (1), SZÖLLŐSI 5, PAVLOVICS 3, Cifra 4, NAGY M. 3. Csere: Hudák, Pallag (kapusok), Frey 1, Borsos, Vadkerti 1, SZÉLES 1. Edző: Bakó Botond
BALATONFÜRED: Szabó T. – Tombor 4, KOVÁCS GY. 4, Ivanov, Kis Á. 2, Szöllősi B., Pásztor 2. Csere: Szathmári (kapus), SANDRK 9 (1), Németh, Salamon 2, Lelkes 2, Zdolik, Szöllősi B., Kemény L., Székely K. Edző: Sótonyi László
Az eredmény alakulása. 17. p.: 10–5. 28. p.: 16–10. 35. p.: 20–11. 43. p.: 23–17. 54. p.: 26–22
Kiállítások: 18, ill. 20 perc
Hétméteresek: 3/2, ill. 3/1
Bakó Botond: – A csapat megmutatta, hogyan kell küzdeni, és a küzdés sok mindent helyettesít. Gratulálok a fiúknak.
Sótonyi László: – Negyven percnyi hibernálásból szerencsére felébredtünk a meccs végére.

5. Balatonfüredi KSE 3 2 1 83–70 +13 8
6. Csurgói KK 3 2 1 93–87 +6 8
7. Budapest Bank Kecskemét 3 1 1 1 84–87 –3 5
8. PLER KC 3 3 83–99 –16 1