Férfi kézi Eb: Nálunk nem volt gyenge teljesítmény - Pálmarsson

2012.01.22. 19:19
Első pontjaihoz jutott hozzá a középdöntőben az oda nullával érkező izlandi kézilabda-válogatott a szerbiai Európa-bajnokságon, miután az első fordulóban hat góllal (27–21) nyert Magyarország ellen. A német Kiel légiósa, Aron Pálmarsson szerint csapatukban nem volt gyenge teljesítmény.

„Hiába vezettünk végig, több góllal is, csak nyolc-tíz perccel a vége előtt hittem el, hogy eldőlt a mérkőzés – nyilatkozta a Nemzeti Sport Online-nak Pálmarsson. – Végig kontroll alatt tartottuk a játékot és az ellenfelet, nálunk a jó kapus teljesítmény és a jó védekezés adta az alapot a győzelemhez. De igazából az döntött, hogy nálunk nem volt gyenge teljesítmény, csapatunknak nem volt gyenge pontja. Mindenki, aki éppen a pályán volt, a maximumot adta. Mi is fáradunk, nekünk is ez volt a negyedik mérkőzésünk, de a magyarokon éreztem, hogy ezúttal nem élesek. De a világverseny ilyen, a kéthetes torna erről is szól.″Pálmarsson. – Végig kontroll alatt tartottuk a játékot és az ellenfelet, nálunk a jó kapus teljesítmény és a jó védekezés adta az alapot a győzelemhez. De igazából az döntött, hogy nálunk nem volt gyenge teljesítmény, csapatunknak nem volt gyenge pontja. Mindenki, aki éppen a pályán volt, a maximumot adta. Mi is fáradunk, nekünk is ez volt a negyedik mérkőzésünk, de a magyarokon éreztem, hogy ezúttal nem élesek. De a világverseny ilyen, a kéthetes torna erről is szól.″