Férfi kézi BL: a Ciudad szinte már az első meccsen kiharcolta az elődöntőbe jutást

2011.04.21. 21:32
A Ciudad Real lelépte a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén a német Flensburgot, és 38–24-es győzelmével gyakorlatilag eldöntötte az elődöntőbe jutás kérdését.

A Sterbik Árpád vezette vendégek a szünetre 19–8-es előnyre tettek szert, majd a második félidőben sem lassítottak.

A spanyol csapat győzelmének különbsége azért is meglepő, mert a csoportmérkőzések során a Flensburg otthon 25–23-ra legyőzte spanyol riválisát, és az idei BL-sorozatban hazai pályán még hibátlan volt.

A hazaiaknál Mocsai Tamás öt gólig jutott.

FÉRFI KÉZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
Flensburg (német)–Ciudad Real (spanyol) 24–38 (8–19)
Flensburg, 5000 néző. V: Krstic, Ljubic (szlovénok)
Ld: Mogensen 6, Mocsai 5, Szilágyi 4, ill. Lazarov 9/3, Aguinagalde 6, Abalo, A. Entrerríos, Guardiola 3-3