El: A hajrában egy tizenegyest nem adtak meg nekünk - Szivics

Vágólapra másolva!
2011.07.14. 22:31
Címkék
A labdarúgó Európa-liga 2. selejtezőkörének első mérkőzésén a Kecskemét hazai pályán 1–1-es döntetlent ért el a kazah Aktobe ellen. A kecskemétiek vezetőedzője, Tomiszlav Szivics reálisnak tartja a végeredményt, de azért több okból is maradt benne tüske a látottak kapcsán.

„Az első félidőben nagy volt az iram, jó kontráink után az utolsó passzok többször rosszul sikerültek, mert egy-két gólunk benne maradt abban az időszakban – nyilatkozta Szivics a mérkőzést közvetítő Digi Tv-ben. – Az utolsó húsz percben már nem volt annyi erőnk, hogy a korábbi iramban bírjuk végigfutballozni a találkozót. Akkor egyértelműen meglátszott, hogy ellenfelünk már a bajnokságból jött. Biztos vagyok benne, hogy a hajrában egy tizenegyest nem adtak meg nekünk, de ettől függetlenül nem ezen múlt, mert reális eredmény született.”Szivics a mérkőzést közvetítő Digi Tv-ben. – Az utolsó húsz percben már nem volt annyi erőnk, hogy a korábbi iramban bírjuk végigfutballozni a találkozót. Akkor egyértelműen meglátszott, hogy ellenfelünk már a bajnokságból jött. Biztos vagyok benne, hogy a hajrában egy tizenegyest nem adtak meg nekünk, de ettől függetlenül nem ezen múlt, mert reális eredmény született.”

A szakember a visszavágó esélyeivel kapcsolatban megjegyezte: mindenképpen arra kell törekedniük, hogy idegenben is gólt szerezzenek, és önkritikusan elismerte, hogy a sérült Tököli hiányában a támadóvonalba vezényelt Simon, Dosso páros egyik tagja sem az a szint, amely egy ilyen meccsen a különbséget jelenthetné. Éppen ezért várja és bízik a rutinos Tököli mielőbbi gyógyulásában, visszatérésben.

Legfrissebb hírek

Az FIA elutasította a Red Bull óvását; Norris büntetést kapott – hivatalos

F1
2 órája

„Csodálatos érzés visszatérni a dobogó felső fokára” – a Mercedes tovább vinné a lendületet

F1
4 órája

Visszatérés Madridba – Bobory Balázs publicisztikája

Labdarúgó NB I
5 órája

Irány Angyalsziget! – Karádi Zoltán jegyzete

Röplabda
5 órája

Hétfői sportműsor: folytatódik a klub-vb, cselgáncs-vb Budapesten

Minden más foci
5 órája

Interjú a fehérvári polgármesterrel; Kubica győzelemre vezette a Ferrarit a Le Mans-i 24 óráson

E-újság
5 órája

A Red Bull óvást nyújtott be a győztes Russell ellen – hivatalos

F1
5 órája

U21-es Eb: botlottak az angolok, szárnyalnak a németek

Minden más foci
5 órája
Ezek is érdekelhetik