Chelsea: Villas-Boas kiakadt Neville playstationös hasonlatán

2011.12.10. 09:59
Címkék
A Manchester United korábbi labdarúgója, Gary Neville szerint a Chelsea fiatal védője, David Luiz úgy játszott a Liverpool elleni novemberi bajnokin, mintha egy 10 éves gyerek irányította volna Playstationön. A londoniak menedzsere, André Villas-Boas szerint Neville kijelentése felháborító.

„Nem lehet megközelíteni David Luizt egy ilyen Playstation-hasonlattal, ez teljesen nevetséges. A csapatunk a világ legnagyobb címeiért van csatában, mindenkinek jobban meg kellene válogatnia a szavait velünk kapcsolatban” – nyilatkozta Villas-Boas.„Nem lehet megközelíteni David Luizt egy ilyen Playstation-hasonlattal, ez teljesen nevetséges. A csapatunk a világ legnagyobb címeiért van csatában, mindenkinek jobban meg kellene válogatnia a szavait velünk kapcsolatban” – nyilatkozta Villas-Boas.

„Általában nem nagyon figyelek a televízióban elhangzottakra, de Neville nyilatkozatát pont elkaptam, és nagyon meglepődtem rajta. Nem lehet csak úgy megalapozatlanul kitalálni dolgokat. Valakinek több, valakinek kevesebb ötlete van, de neki semmi. Nem tudja, mit beszél” – tette hozzá a portugál menedzser.

Neville az egyik televíziós műsorban tette a megjegyzéseket, miután a Chelsea 2–1-es vereséget szenvedett a Liverpooltól. David Luiz a twitteren egy rövid üzenetben reagált a történtekre: „Szeretlek Gary Neville.”

Legfrissebb hírek

Thuram vezérletével az Inter öt góllal küldte haza a Romát

Olasz labdarúgás
13 perce

Sok helyzet, de csak egy gól: az ETO tovább küzd a bajnoki címért, újra élre állt

Labdarúgó NB I
1 órája

Vívás: a legjobb 32 volt a végállomás a kadét törőzőknek a vb-n

Utánpótlássport
1 órája

Helycsere az élen: kihasználta a Honvéd botlását a kiütéses sikert arató Vasas – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
1 órája

NB III: hat gólt vágott a Tatabánya, ötig jutott a Gyulai Termál

Labdarúgó NB II
2 órája

FA-kupa: végletekig kiélezett meccsen tizenegyesekkel jutott be az elődöntőbe a Leeds

Angol labdarúgás
2 órája

La Liga: új edzőjével is kikapott a Sevilla, ráadásul a sereghajtótól

Spanyol labdarúgás
2 órája

A Soproné lett az arany – állva halt meg az első nyolc percben sokkban lévő Szekszárd

Kosárlabda
2 órája
Ezek is érdekelhetik