MTI 2011.04.02 21:34 Frissítve: 2015.03.21 02:28

Birkózó Eb: Deák Bárdos Mihály bronzérmes Dortmundban

A negyeddöntőben vereséget szenvedő, de aztán a vigaszágon két mérkőzést megnyerő Deák Bárdos Mihály a harmadik helyen végzett a dortmundi birkózó Európa-bajnokság szombati versenynapján.

A kötöttfogásúak 120 kg-os kategóriájának magyarja az olasz Daniele Rocci Ficara és a bolgár Ivan Sztojanov Ivanov elleni győzelemmel jutott el a legjobb nyolcig, ahol kikapott az olimpiai, világ- és Európa-bajnok orosz Haszan Barojevtől.

Legyőzője azonban később döntőbe jutott, így az ötszörös vb-ezüstérmes, Eb-első Deák Bárdos a vigaszágon folytathatta szereplését. Ott előbb két menetben (2:1, 1:0) megverte a fehérorosz Joszeb Csugosvilit, majd ugyancsak kettőben (2:0, 1:0) a 2006-ban 96 kg-ban világbajnok észt Heiki Nabit.

2019.02.16 15:47:25

Minden más foci BODNÁR ZALÁN

Egy góllal jobb volt az éllovas Slovan a DAC-nál, ám egy kis bírói segítség is kellett a vendégsikerhez.

2019.02.15 14:44:15

Minden más foci nemzetisport.hu

A most 27 éves futballistának egy napon belül két gyermeke született – két különböző nőtől.

2019.02.15 08:07:12

Minden más foci VOLESZÁK GÁBOR

A 2014-es év legjobb női labdarúgójának célja, hogy a májusi BL-döntőre megtöltsék a Groupama Arénát.