Aston Villa: visszautasították a Manchester City ajánlatát Milnerért

Vágólapra másolva!
2010.05.20. 12:17
Címkék
Mint ahogy arról korábban beszámoltunk, a Manchester City labdarúgócsapata szeretné átigazolni James Milnert, az Aston Villa középpályását, de a klub visszautasította a 20 millió fontos ajánlatot.

James Milner a Manchester City első számú célpontja volt, miután a klub nem tudta kiharcolni a Bajnokok Ligája-szereplést, ám az Aston Villa mindenképp szeretné megtartani a 24 éves középpályást.

Roberto Mancini, a City menedzsere állítólag 150 millió fontból gazdálkodhat a nyár folyamán, de a Milnerért tett 20 millió font kevésnek bizonyult a játékos igazolására.

Milner jelenleg az angol válogatott edzőtáborában tartózkodik Ausztriában, klubja a világbajnokság után hosszú távú szerződést szeretne vele kötni.

A futballista idénye nagyon jól sikerült, új pozícióban, belső középpályásként kapott szerepet, és Angliában megválasztották az év fiatal játékosának.

Legfrissebb hírek

Pénteki sportműsor: jön a dánok elleni meccs a hoki-vb-n; KTE–Puskás Akadémia az NB I-ben

Minden más foci
35 perce

Price kilencnyilast dobott, de Aspinall nyert Aberdeenben

Egyéb egyéni
51 perce

Szívvel, lélekkel és ésszel verte meg a Fradit a kupadöntőben a Paks; Sallai Roland közel a duplázáshoz

E-újság
55 perce

A biztos BL-induló Athletic Bilbao még az Atlético Madridot is befoghatja

Spanyol labdarúgás
1 órája

Yamal varázslatos gólja és gólpassza után győzött, így bajnok a Barcelona

Spanyol labdarúgás
1 órája

Női kézi: Pásztor Noémi csapata megvédte bajnoki címét Romániában

Kézilabda
1 órája

Csehország jobb volt, harmadszor kapott ki a magyar csapat az elit-világbajnokságon

Jégkorong
2 órája

AIPS: a párizsi olimpia és a németországi labdarúgó Eb nyújtotta a legjobb médiakiszolgálást

Egyéb egyéni
2 órája
Ezek is érdekelhetik