Találatok a ZTE NKK címkére

Találatok száma: 74

Női kosár NB I: a Cegléd idegenben is legyőzte a Győrt

2018-03-17 18:27:10

A Cegléd meglepetésre 83–69-re győzött a Győr vendégeként a női kosárlabda NB I 21. fordulójának szombati játéknapján.

női kosár NB I kosárlabda ZTE NKK Vasas kosárlabda PINKK Pécsi 424 MTK Budapest

Női kosár NB I: a Sopron nyerte a forduló rangadóját

2018-03-03 18:04:13

A címvédő Sopron hazai pályán 77–65-re legyőzte a Szekszárdot a női kosárlabda NB I 19. fordulójának szombat esti rangadóján, és átvette riválisától a vezetést a tabellán.

női kosár NB I kosárlabda ZTE NKK Sopron Basket PTE-PEAC PINKK Pécsi 424

Női kosár NB I: Cegléden nyert a Sopron, Pécsen a ZTE

2018-02-03 17:53:05

A címvédő Sopron 21 ponttal győzött a Cegléd vendégeként a női kosárlabda NB I szombati játéknapján. A DVTK hazai, a ZTE idegenbeli sikerrel igyekezett tartani a lépést az élbollyal, míg a 16. forduló budapesti derbijét a Vasas nyerte meg.

női kosár NB I ZTE NKK Sopron Basket PEAC-Pécs Ceglédi EKK Aluinvent DVTK Miskolc

Női kosár NB I: csak 17-tel nyert a Sopron, dupla edzés lesz

2018-01-13 18:17:20

A veretlenül éllovas Szekszárd és a címvédő Sopron is győzelemmel tudta le a női kosárlabda NB I szombaton megrendezett 13. fordulóját.

női kosár NB I kosárlabda ZTE NKK Vasas Sopron Basket PINKK Pécsi 424

Női kosár NB I: kilenc meccs után is hibátlan az éllovas

2017-12-09 17:26:19

A veretlenül éllovas Szekszárd a papírformát igazolva magabiztosan, 82–57-re győzött a BEAC vendégeként szombaton a női kosárlabda NB I-ben. Az esti mérkőzésen is az esélyesebb csapat nyert: a ZTE idegenben felülmúlta az MTK-t.

női kosár NB I kosárlabda ZTE NKK MTK kosárlabda BEAC Atomerőmű KSC Szekszárd

Női kosár NB I: a Győr legyőzte idegenben a DVTK-t

2017-11-25 18:48:38

A Győr 74–61-re győzött a DVTK vendégeként a női kosárlabda NB I 8. fordulójának szombati játéknapján.

női kosár NB I kosárlabda ZTE NKK BEAC

Női kosár NB I: súlyos DVTK-vereség Zalaegerszegen

2017-11-03 19:13:37

A ZTE NKK hazai pályán 23 ponttal legyőzte az Európa-kupában is érdekelt DVTK-t a női kosárlabda NB I pénteki mérkőzésén.

női kosár NB I kosárlabda ZTE NKK Aluinvent DVTK Miskolc

Női kosár NB I: újabb ellenfelét lépte le a hibátlan éllovas

2017-10-28 15:55:02

Négy mérkőzés után is százszázalékos a Szekszárd: a tolnaiak hazai pályán magabiztosan, 81–49-re legyőzték a ZTE-t a női kosárlabda NB I 6. fordulójának szombati játéknapján. A címvédő Sopron is sima, 40 pontos sikerrel tudta le a játéknapot.

női kosár NB I ZTE NKK Sopron Basket PINKK Pécsi 424 MTK kosárlabda BEAC

Női kosár NB I: szekszárdi siker a hibátlanok rangadóján

2017-10-22 19:00:45

Az Atomerőmű KSC Szekszárd öt ponttal nyert a Győr vendégeként a női kosárlabda NB I alapszakaszának vasárnapi rangadóján, a mezőny két veretlen csapatának mérkőzésén.

női kosár NB I kosárlabda ZTE NKK Sopron Basket PEAC-Pécs Ceglédi EKK

Női kosárlabda NB I: a ZTE legjobbja Miskolcon folytatja

2017-05-24 21:38:31

Kirby Burkholder személyében az elmúlt szezon egyik legjobb játékosával erősítette meg keretét a női kosárlabda NB I-ben szereplő Aluinvent DVTK.

női kosárlabda NB I ZTE NKK Kirby Burkholder Aluinvent DVTK Miskolc

Női kosár NB I: nem lesz harmadik meccs a 7. helyért

2017-04-28 20:33:48

A ZTE szerezte meg a hetedik helyet a női kosárlabda NB I-ben, miután a helyosztó pénteki, második mérkőzésén, idegenben is legyőzte a Vasast.

női kosárlabda NB I női kosár NB I ZTE NKK Vasas kosárlabda

Női kosár NB I: könnyed győri diadal; zseniális pécsi fordítás

2017-04-26 18:39:31

A Győr simán, 91–64-re legyőzte a Ceglédet a női kosárlabda NB I-ben, a harmadik helyéért zajló párharc első mérkőzésén.

női kosár NB I ZTE NKK Vasas Akadémia VBW CEKK Cegléd PEAC-Pécs CMB Cargo-Uni Győr

Női kosár NB I: nyert a DVTK, az 5. helyért játszhat

2017-04-23 20:32:51

Az Aluinvent DVTK Miskolc hazai pályán 82–66-ra győzött a ZTE NKK ellen a női kosárlabda NB I-ben, az 5–8. helyért zajló párharcban, amelyet így 2–1-re megnyert.

női kosárlabda NB I női kosárlabda ZTE NKK Aluinvent DVTK Miskolc

Női kosár NB I: a ZTE hazai pályán egyenlített a DVTK ellen

2017-04-20 18:20:44

A Zalaegerszeg 77–69-re nyert a Diósgyőr ellen a női kosárlabda NB I-ben, az 5–8. helyért zajló párharcban, amely így 1–1-re áll.

női kosárlabda NB I ZTE NKK DVTK kosárlabda

Női kosár NB I: magabiztos győri és soproni győzelem

2017-04-06 20:11:59

A Győr magabiztosan legyőzte odahaza a DVTK-t a női kosárlabda NB I negyeddöntőjének csütörtöki nyitányán. A hazaiak amerikai légiósa, Cyesha Goree 28 ponttal és 12 lepattanóval kiemelkedett a mezőnyből.

női kosár NB I ZTE NKK Vasas UNIQA Sopron PEAC-Pécs Győr női kosárlabda

Női kosár MK: a Győr kiejtette az alapszakaszelsőt, jöhet a Sopron!

2017-03-31 14:37:00

A Sopron, a Győr és a házigazda PEAC-Pécs után a Cegléd jutott be negyedikként a női kosárlabda Magyar Kupa elődöntőjébe. A ceglédiek fordulatos mérkőzésen 68–66-ra győzték le a címvédő DVTK-t a pécsi nyolcas döntő pénteki játéknapjának záró mérkőzésén. A szombati elődöntőben Sopron–Győr és PEAC–Cegléd csata következik.

női kosárlabda Magyar Kupa női kosárlabda MK női kosár MK ZTE NKK Vasas kosárlabda Uniqa Sopron

Női kosár NB I: győzött a ZTE, a DVTK és a Vasas

2017-02-25 20:30:22

Mindhárom szombati mérkőzésen a tabellán előkelőbb helyen álló csapat nyert a női kosárlabda NB I 19. fordulójában: a ZTE az MTK otthonában, a Vasas és a DVTK pedig hazai pályán győzött a BEAC, illetve a PINKK-Pécs ellen.

női kosár NB I ZTE NKK Vasas kosárlabda PINKK Pécsi 424 MTK kosárlabda BEAC

Női kosár NB I: az ötpontos negyed nem fért bele a PINKK ellen

2017-02-18 20:13:03

A női kosárlabda NB I 18. fordulójában a PINKK-Pécsi 424 idegenben 63–53-ra legyőzte a Zalaegerszeget, amely az utolsó negyedben csak öt pontot ért el. A Szekszárd a Vasast, míg a DVTK az MTK-t verte meg simán.

női kosárlabda NB I női kosárlabda női kosár NB I ZTE NKK Vasas kosárlabda PINKK Pécsi 424

Női kosár NB I: először kapott ki otthon a Sopron

2017-02-04 19:48:19

A címvédő Sopron hazai pályán 85–75-re kikapott a nagy rivális Győrtől a női kosárlabda NB I alapszakaszának szombati játéknapján, ezzel elszenvedte idénybeli első vereségét saját közönsége előtt.

női kosár NB I ZTE NKK Uniqa Sopron PINKK Pécsi 424 Cegléd CMB Cargo UNI Győr

Kosár: megvan a Zalaegerszeg stadionjának új névadó szponzora

2017-01-30 12:14:29

A helyi kosárlabdaklubbal való tízéves együttműködés után a Zalakerámia nevét viseli ezentúl a zalaegerszegi sportcsarnok is - közölték a város, a cég és a klub vezetői hétfőn a zalai megyeszékhelyen.