Találatok a ZTE NKK címkére

Találatok száma: 107

Női kosár: címvédés, ismét a Sopron nyerte a Magyar Kupát

2020-03-07 15:18:33

A Sopron Basket nyerte meg a női kosárlabda Magyar Kupát, mivel a döntőben 54–42-re legyőzte az Atomerőmű KSC Szekszárdot. A bronzérmet a ZTE szerezte meg, amely 94–75-re diadalmaskodott a TFSE-MTK ellen.

női kosárlabda női kosár MK ZTE NKK TFSE-MTK Sopron Basket Atomerőmű KSC Szekszárd

Meglepetés, dráma, sérülés és kiütés – a női MK nyolcas döntő első napja

2020-03-05 22:14:22

Szoros és izgalmas mérkőzések után alakult ki a pénteki párosítás – a címvédő Sopron mellett az először elődöntős TFSE, a nagyot hajrázó ZTE és a nap legsimább sikerét arató Szekszárd jutott tovább.

női kosár MK ZTE NKK TFSE Sopron Basket Atomerőmű KSC Szekszárd

Női kosár MK: a ZTE elképesztő végjáték után nyert a Győr ellen

2020-03-05 18:24:11

A női kosárlabda Magyar Kupa pécsi nyolcas döntőjének harmadik negyeddöntőjében a ZTE NKK legyőzte a Győrt, így bejutott a legjobb négy közé, ahol a Csata–Szekszárd meccs továbbjutója lesz az ellenfele a fináléba jutásért.

női kosár MK ZTE NKK Uni Győr

Női kosár NB I: az eleje szoros volt, végül simán nyert a Sopron

2020-01-11 17:18:22

Az első félidő szoros volt, de végül érvényesült a papírforma: az éllovas Sopron 95–66-ra győzött a BEAC vendégeként a női kosárlabda NB I 15. fordulójának szombati játéknapján. A Csata szoros mérkőzésen verte meg vendégét, a ZTE-t, míg a Cegléd egypontos sikert aratott a Vasas vendégeként.

női kosár NB I ZTE NKK Sopron Basket NKE-Csata Ceglédi EKK

Női kosár NB I: jogosulatlanul játszott az új győri légiós

2019-12-31 11:48:56

A Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetségének (MKOSZ) versenybizottsága helyt adott a ZTE NKK óvásának, így a Győr elleni idegenbeli bajnoki (amit a hazaiak 71–68-ra megnyertek) eredményét törölte, és azt 20–0-s különbséggel a zalaegerszegi női csapat javára jóváírta. Az ok: jogosulatlanul szerepelt a győriek új légiósa, Rachel Hollivay – írja az MKOSZ honlapja.

női kosár NB I ZTE NKK Rachel Hollivay Győr

Női kosár NB I: a Győr kikapott a Vasastól, majd elküldte edzőjét

2019-12-21 17:35:22

A Vasas hazai pályán meglepetésre egy ponttal, 75–74-re legyőzte a Győrt a női kosárlabda NB I 12. fordulójának szombati játéknapján. A Szekszárd remek második félidei játékával győzött a ZTE vendégeként, a Cegléd, ha nem is könnyen, de legyűrte a még nyeretlen PINKK-et, míg a kora délutáni mérkőzésen a PEAC döcögősen kezdett, de még az első negyedben fordított egy 14–0-s rohammal a BEAC otthonában.

női kosár NB I ZTE NKK PEAC-Pécs BEAC Atomerőmű KSC Szekszárd

Női kosár NB I: az utolsó negyed döntött a ZTE–TFSE meccsen

2019-11-27 19:27:52

A ZTE az utolsó negyedben fordított, így 79–72-re győzött az újonc TFSE-MTK ellen a női kosárlabda NB I szerdai játéknapján.

női kosárlabda női kosár NB I ZTE NKK TFSE-MTK

Női kosár NB I: a TF meglepte a Győrt, a rangadó a DVTK-é

2019-11-23 17:11:53

Továbbra is százszázalékos a Sopron a női kosárlabda-bajnokságban: a címvédő szombaton hazai pályán 95–60-ra legyőzte a Vasast. A TFSE-MTK hazai pályán meglepetésre 70–62-re legyőzte a Győrt, a Zalaegerszeg 30 ponttal nyert az egyelőre nyeretlen PINKK-Pécs otthonában, a Szekszárd odahaza 38-cal verte meg a BEAC-ot, míg a DVTK nagy csatában gyűrte le a Csatát a 8. forduló szombati rangadóján.

női kosár NB I ZTE NKK Sopron Basket PINKK Pécsi 424 Aluinvent DVTK Miskolc

Női kosár NB I: nyert a Sopron, a Cegléd elkapta a DVTK-t

2019-11-03 19:33:19

A bajnokságot veretlenül vezető Sopron 87–64-re győzött a ZTE vendégeként a női kosárlabda NB I vasárnapi játéknapján, míg üldözője, a DVTK fordulatos meccsen 84–82-re kikapott a Cegléd otthonában.

női kosár NB I ZTE NKK Sopron Basket Cegléd kosárlabda Aluinvent DVTK Miskolc

Női kosár NB I: a Vasas remek hajrával elkapta a PEAC-ot

2019-10-19 17:26:35

Az eddig nyeretlen Vasas Akadémia hazai pályán 69–67-re legyőzte a PEAC-ot a női kosárlabda NB I 5. fordulójának szombati játéknapján. A további három találkozón érvényesült a papírforma: a DVTK idegenben, a Szekszárd és a Csata hazai környezetben győzött.

női kosár NB I ZTE NKK Aluinvent DVTK Miskolc

Női kosár NB I: a jól kezdő TFSE esélytelen volt a címvédő ellen

2019-10-09 20:13:02

Az Atomerőmű huszonkét ponttal, 85–63-ra legyőzte a PEAC-Pécset a női kosárlabda NB I-ben. A TFSE-MTK-nak a Sopron, a Ceglédnek a ZTE ellen nem jött be a jó kezdés, mindkét csapat a megnyert első negyed után nagy pontkülönbséggel kapott ki.

női kosárlabda NB I női kosár ZTE NKK Uni Győr TFSE-MTK Sopron Basket

Női kosár NB I: nyert a Sopron, a TF meglepte a PEAC-ot

2019-10-05 17:40:52

A címvédő Sopron hatalmas verésben (90–45) részesítette vendégét, a Ceglédet a női kosárlabda NB I 2. fordulójának szombati játéknapján. A Szekszárd és a TFSE-MTK idegenben nyert, utóbbi meglepetésre – 94-ig jutva – tíz pontot vert a PEAC-ra.

női kosár NB I ZTE NKK TFSE Sopron Basket Atomerőmű KSC Szekszárd Aluinvent DVTK Miskolc

Női kosár NB I: a ZTE nyerte meg az idényzárót, bronzérem jár érte

2019-05-03 17:58:31

A ZTE péntek kora este hazai pályán 80–60-ra legyőzte a Győrt a női kosárlabda NB I harmadik helyéért zajló párharc harmadik mérkőzésén, így a bajnoki bronzérem az idén Zalaegerszegre került.

női kosár NB I ZTE NKK CMB Cargo UNI Győr

Női kosár NB I: egyenlített a ZTE a Győr elleni bronzcsatában

2019-04-30 18:03:17

A Zalaegerszeg magabiztosan, 69–49-re nyert a Győr otthonában a női kosárlabda NB I-ben kedden, ezzel egyenlített a harmadik helyért zajló párharcban.

női kosár NB I ZTE NKK Cegléd kosárlabda CMB Cargo UNI Győr Atomerőmű KSC Szekszárd

Női kosár NB I: idegenben nyert, és előnyben a Győr

2019-04-27 17:46:02

A Győr idegenben 74–68-ra legyőzte a ZTE-t a női kosárlabda NB I-ben, a harmadik helyért zajló párharc első mérkőzésén.

női kosár NB I ZTE NKK Cegléd kosárlabda CMB Cargo UNI Győr Atomerőmű

Női kosár NB I: a Sopron leiskolázta a ZTE-t az elődöntő első meccsén

2019-04-18 19:38:31

A címvédő Sopron Basket kiütéses győzelemmel kezdte meg a női kosárlabda NB I elődöntőjét, hazai pályán 35 ponttal nyert a ZTE ellen.

ZTE NKK Sopron Basket

Női kosár NB I: a ZTE négy között, 3. meccs dönt a Győr–Szekszárd párharcban

2019-04-07 18:49:03

A ZTE NKK másodszor is legyőzte a PEAC-Pécst a női kosárlabda NB I rájátszásában, ezzel bejutott az elődöntőbe. A CMB Cargo-Uni Győr remekül kezdett, majd a hajrában majdnem kiengedte a győzelmet a kezéből az Atomerőművel szemben, végül 60–57-re nyerni tudott, és egyenlített az egyik fél két sikeréig tartó párharcban.

ZTE NKK PEAC-Pécs CMB Cargo UNI Győr Atomerőmű KSC Szekszárd

Női kosár NB I: a Sopron nagyon megverte a Ceglédet, a ZTE nyert Pécsen

2019-04-03 18:06:28

A címvédő Sopron idénybeli klubcsúcsot jelentő 56 pontos különbséggel, 90–34-re verte meg a Ceglédet a női kosárlabda-bajnokság negyeddöntőjének első mérkőzésén. A ZTE nyert Pécsen, a Szekszárd és a DVTK megőrizte pályaelőnyét.

női kosárlabda női kosár NB I ZTE NKK Sopron Basket PEAC-Pécs NKE-Csata

Női kosár NB I: drámai meccsen bukta el a playoffot a Vasas

2019-03-30 19:40:16

A BEAC tetemes hátrányból fordítva, hosszabbítást követően 84–80-ra legyőzte a Vasas Akadémiát a női kosárlabda NB I alapszakaszának szombaton megrendezett utolsó fordulójában, ami azt jelenti, hogy a vendégeknek nem sikerült bejutniuk a rájátszásba – a nyolcadik hely a Ceglédnek jutott, amely egyébként szintén kikapott szombaton.

női kosár NB I ZTE NKK Vasas kosárlabda Sopron Basket PEAC-Pécs Cegléd kosárlabda

Női kosár NB I: a BEAC csak egy negyedig bírta Zalaegerszegen

2019-03-17 18:49:11

A ZTE hazai pályán legyőzte a BEAC-ot a női kosárlabda NB I vasárnapi mérkőzésén.