Találatok a ZTE címkére

Találatok száma: 1316

NB I: csak három játékosnak van élő szerződése a Zeténél

2020-07-01 19:31:27

A bennmaradást kiharcoló játékosok közül csak háromnak van a következő szezonra is érvényes szerződése, ezzel együtt a keret egyben tartása a cél a Zalaegerszeg labdarúgócsapatánál.

magyar átigazolás ZTE Sallói István Radó András NB I

ZTE: három fontos játékostól köszöntek el az egerszegiek

2020-07-01 10:49:14

Nemcsak az Újpestre igazoló Nikola Mitrovics, hanem a kölcsönszerződése után Fehérvárra visszatérő Bolla Bendegúz és Tamás Krisztián távozásáról is beszámolt szerdán hivatalos honlapján a Zalaegerszegi TE.

magyar átigazolás ZTE Tamás Krisztián Nikola Mitrovics NB I Bolla Bendegúz

NB I: öt fradista az idény Nemzeti Sport-válogatottjában

2020-07-01 07:06:14

A Nemzeti Sport hagyományainak megfelelően elkészítette a 2019–2020-as első osztályú bajnokság összesített játékosrangsorát a munkatársaink által adott osztályzatok alapján. A nullától tízig adható érdemjegyek átlaga határozza meg a sorrendet, azzal a kitétellel, hogy a pályán töltött minimális, harmincperces játékidő miatt kapott vagy a próbára nem tett kapusoknak adott nullás osztályzatok nem számítanak be. A bajnokságban 353 labdarúgó lépett pályára, tizennéggyel több, mint az előző kiírásban. A listára azonban csak az a 132 futballista kerülhetett fel, aki a mérkőzések felénél eggyel többször, vagyis legalább 17 bajnokin értékelhető teljesítményt nyújtott. Pontazonosság esetén a több értékelhető teljesítmény rangsorol.

ZTE Tokmac Nguen Tamás Krisztián NB I Mol Fehérvár FC Mezőkövesd

NB I: ketten érkeznek, négyen távoznak a ZTE-től

2020-06-29 15:24:55

A labdarúgó NB I-ben szereplő ZTE hivatalos honlapján tette közzé a keretet érintő változásokat. Két játékos érkezik Zalaegerszegre, ketten hosszabbítottak, négyen pedig távoznak.

magyar átigazolás Zimonyi Dávid ZTE Stjepan Ostrek Kocsis Gergő Eric McWoods

NB I: Semmi nem predesztinált bennünket az Európa-ligára – Kuttor

2020-06-28 09:53:34

Véget ért a 2019–2020-as NB I-es labdarúgóidény. A 33. fordulóban mind a hat meccset szombaton rendezték – íme, a 12 edző értékelése az évad utolsó játéknapjáról.

Újpest FC ZTE Szerhij Rebrov Paks PAFC Mol Fehérvár

ZTE: a volt újpesti középpályás az első szerzemény – hivatalos

2020-06-27 19:01:24

A ZTE labdarúgócsapata a Mol Fehérvár elleni bajnoki mérkőzés közben jelentette be, hogy szerződtette a korábban Újpesten futballozó montenegrói középpályást, Bojan Szankovicsot.

magyar átigazolások Zimonyi Dávid ZTE NB I Bojan Szankovics

NB I: a bentmaradás mellett a 6. hely is tétje a 17.30-kor kezdődő meccseknek

2020-06-27 17:18:31

A 17 óra 30 perckor kezdődő három NB I-es mérkőzésnek, a DVSC–Paks, a DVTK–Kisvárda és az Újpest–Kaposvár találkozónak nemcsak a bentmaradás a tétje, hanem a 6. hely is. Délután a ZTE döntetlent játszott a Fehérvárral (1–1), így jelenleg 43 ponttal áll a 6. pozícióban. Az egerszegieket győzelmével a DVTK (41 pont), az Újpest FC (40 pont) és a Paks (40 pont) is megelőzheti.

Újpest FC ZTE Paks NB I DVTK

NB I: félpályás bombával döntetlenezett a Vidivel a ZTE

2020-06-27 17:14:40

Hodzic korai találatára Babati válaszolt egy hatalmas góllal, így nem bírtak egymással a dunántúli csapatok, amelyek kifejezetten lendületes és izgalmas meccset játszottak egymással.

Zalaegerszeg ZTE NB I Mol Fehérvár FC 33. forduló

Félpályás bombával döntetlenezett a Vidivel a ZTE

2020-06-27 13:57:38

Armin Hodzic korai találatára Babati Benjamin válaszolt egy hatalmas góllal, így nem bírtak egymással a dunántúli csapatok, amelyek kifejezetten lendületes és izgalmas meccset játszottak egymással a labdarúgó NB I 2019–2020-as szezonjának utolsó, 33. fordulójában.

A 4. leghosszabb vidéki sorozat folytatásáért küzd a Loki – benn marad?

2020-06-26 10:57:21

A 33. fordulóval lezárul a labdarúgó NB I 2019–2020-as idénye, s két kérdésre még mindig nincs válasz: melyik csapat szerzi meg a nemzetközi kupaindulást jelentő bronzérmet és melyik lesz a másik kieső a Kaposvári Rákóczi mellett? Az utóbbi kérdésre rendkívüli izgalmak közepette születhet meg a felelet. A DVSC sorozatban a 27. idényét tölti az élvonalban, kevés nem fővárosi gárdának volt ilyen szériája – vajon meghosszabbodik-e ez, vagy búcsúzik a hétszeres magyar bajnok?

érdekességek Újpest ZTE Videoton Puskás Akadémia Paks

ZTE: Novothny is kiszemelt és Fehérvárról is igazolhatnak

2020-06-26 13:36:50

A Nemzeti Sport Online értesülései szerint a ZTE labdarúgócsapata, amely már korábban biztosította NB I-es tagságát a következő idényre, a napokban megkezdte a tárgyalásokat a kulcsemberek megtartásáról, illetve további erősítésekről.

magyar átigazolás Zalaegerszeg ZTE Vasas Tamás Krisztián Radó András

NB I: Persze, hogy engem figyelt Marco Rossi. Ki mást? – Bobál Gergely

2020-06-24 01:28:15

Bár megtört a ZTE FC – koronavírus utáni – veretlenségi sorozata az Újpest FC elleni bajnokin, s ezúttal Bobál Gergely sem talált be az ellenfél kapujába, a zalaegerszegi csatár biztos benne, hogy Marco Rossi őt (is) figyelte. A 2–1-re elveszített találkozó után beszélt az NSO Tv-nek nagyszabású céljairól, valamint csapata felemás idényét is értékelte.

Újpest válogatott labdarúgó NB I fifázás fifa ZTE

NB I: Nem játszottunk jól, a végén nagy volt az öröm – Simon Krisztián

2020-06-24 00:47:06

Az Újpest FC 46 percen keresztül vezetett 1–0-ra, ám mégis az utolsó pillanatban szerezte meg a győzelmet a ZTE FC ellen, s ezzel fontos három pontot gyűjtött be az NB I-ben való bennmaradáshoz. A 2–1-es hazai sikerrel záruló mérkőzés után Simon Krisztiánt kérdezte az NSO Tv.

Újpest labdarúgó NB I kiesés bennmaradás ZTE Simon Krisztián

NB I: Először dühös voltam Risztevszkire, mert nem volt a posztján – Rogan

2020-06-24 02:08:16

Kedd este a 94. percben szerzett góllal harcolta ki a győzelmet az Újpest a ZTE ellen a labdarúgó NB I-ben. A 2–1-re végződő találkozó után a két vezetőedző értékelt a sajtótájékoztatón.

Újpest labdarúgó NB I ZTE Predrag Rogan Márton Gábor

NB I: 94. percben szerzett góllal győzte le a ZTE-t az Újpest

2020-06-23 22:10:06

A labdarúgó NB I keddi játéknapján a kiesés elől menekülő Újpest hazai pályán Kire Risztevszki 94. percben szerzett góljával 2–1-es győzelmet harcolt ki a ZTE ellen, így jó esélye van arra, hogy megőrizze élvonalbeli tagságát.

Újpest Zalaegerszeg ZTE NB I 32. forduló NB I

Győztes gól a 94. percben, jók az Újpest bennmaradási esélyei

2020-06-23 15:23:05

Újpest közvetítés Zalaegerszeg ZTE NB I 32. forduló NB I

ZTE: a SPAL kivásárolta a 18 éves támadó középpályást – hivatalos

2020-06-23 19:26:36

Az NB I-ben szereplő ZTE a hivatalos honlapján tette közzé, hogy a 18 esztendős Horváth Krisztofert kivásárolta szerződéséből az olasz élvonalbeli SPAL.

magyar átigazolás ZTE Serie A SPAL NB I Horváth Krisztofer

Pontrekordra hajt a csúcsrangadón a bajnok Ferencváros

2020-06-22 10:21:26

A 32., utolsó előtti forduló következik a labdarúgó NB I-ben. A forduló mérkőzése természetesen a második helyezett Mol Fehérvár FC és a bajnok Ferencváros összecsapása, igaz, már mindkét csapat helye biztos, tehát „csak” a presztízs a tét. Eldőlhet a bronzérem sorsa (a Mezőkövesd és a Puskás Akadémia verseng, előbbi már most megszerezheti a harmadik helyet), illetve kieshet a DVSC.