Találatok a Zenit címkére

Találatok száma: 507

Videó: libabőr Szentpéterváron a BL-himnusz alatt

2019-10-03 18:03:42

A szerdai Zenit–Benfica (3–1) Bajnokok Ligája-mérkőzés előtt a szentpétervári Mihajlovszkij Színház kórusa és a Baltic Symphony Orchestra zenei társulata együttesen adta elő a sorozat hivatalos himnuszát a Kresztovszkij Stadionban. Ez volt az első alkalom, hogy megszólalt a BL-himnusz a 2017-ben átadott arénában – megadták a módját!

Zenit Szentpétervár Bajnokok Ligája

Játékossors: bejelentette a visszavonulását Claudio Marchisio

2019-10-03 15:26:13

Bejelentette a visszavonulását Claudio Marchisio, a Juventus labdarúgócsapatának korábbi olasz válogatott játékosa.

olasz foci játékossors Zenit Juventus Claudio Marchisio

BL, G-csoport: Gulácsiék két góllal kikaptak otthon a Lyontól

2019-10-02 22:20:02

A Bajnokok Ligája G-csoportjában a Gulácsi Péterrel és Willi Orbánnal felálló RB Lepizig hazai pályán szenvedett vereséget az Olympique Lyontól. A csoport másik meccsén a Zenit a Benficát fogadva aratott magabiztos győzelmet.

Zenit RB Leipzig Olympique Lyon Benfica Bajnokok Ligája

Játékossors: visszavonul a Juve korábbi játékosa – sajtóhír

2019-10-02 15:05:57

Claudio Marchisio klub nélkül maradt, mivel egyéves oroszországi légióskodása után szerződést bontott vele a Zenit. Olasz sajtóhírek arról számolnak be, hogy a Juventus korábbi középpályása a napokban bejelentheti a visszavonulását.

olasz labdarúgás játékossors Zenit Juventus Claudio Marchisio

Zenit: újra szerződtették a börtönből frissen szabadult csatárt

2019-09-18 18:47:18

Ugyan csak a hét elején szabadult, máris visszatér a profi futballhoz Alekszandr Kokorin. A 48-szoros orosz válogatott labdarúgót a Zenit szerződtette, amelyben a tavaly októberben történtekig is játszott.

Zenit Pavel Mamajev Alekszandr Kokorin nemzetközi átigazolás

BL, G-csoport: immár tíz meccset számlál a nyeretlenség

2019-09-17 20:25:14

Nem bírt egymással a Lyon és a Zenit: a francia és az orosz gárda 1–1-es döntetlent játszott egymással a Bajnokok Ligája csoportkörének 1. fordulójában, a G-csoport nyitó mérkőzésén.

Zenit Lyon Bajnokok Ligája

Labdarúgás: szabadon engedik a börtönre ítélt két orosz válogatottat

2019-09-06 14:26:44

Szabadon engedik azt a két orosz válogatott labdarúgót, akiket májusban huliganizmus vádjával börtönbüntetésre ítéltek.

labdarúgás huliganizmus Zenit Pavel Mamajev Oroszország FK Krasznodar

BL: a sorsolás előtt saját magán poénkodott a Zenit – kép

2019-08-29 14:27:50

Csütörtök este tartják Monacóban a Bajnokok Ligája 2019–2020-as idényének sorsolását. A csapatokat elnézve a második, harmadik és negyedik kalapban levő klubok minden bizonnyal leginkább abban reménykednek, hogy a Zenitet kapják az első kalapból. Ezzel az orosz csapat is tisztában van, és reagált is a várakozásokra némi öniróniával.

kép Zenit Bajnokok Ligája BL-sorsolás

Videó: Malcom eltalálta a bírót, a reakcióját látni kell

2019-08-11 15:03:35

Az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 5. fordulójának szombati játéknapján a Zenit 2–0-ra nyert a Dinamo Moszkva otthonában. Malcom, a szentpéterváriak nyáron szerződtetett brazil támadója a szünet után lépett pályára, a második félidőben pedig leginkább azzal vétette észre magát, hogy meglehetősen távolról eltalálta a labdával a játékvezetőt – aki egy kis gondolkodás után gyorsan megbocsátott neki.

Zenit Malcom

Zenit: szurkolói tüntetés – továbbadják a Barcától érkező szélsőt?

2019-08-05 08:31:46

Rájár a rúd mostanában Malcomra, az FC Barcelonától az orosz Zenithez átigazoló játékosra. A brazil futballista a kevés játéklehetőség miatt nemrég távozott a katalánoktól, most bemutatkozott új csapatában, ám nem egészen úgy sült el a debütálás, ahogyan azt remélte.

nemzetközi átigazolás Zenit Malcom orosz labdarúgás

Zenit: szerződtették a Barcelona szélsőjét – hivatalos

2019-08-02 15:42:48

Igaznak bizonyultak a korábbi értesülések: a szentpétervári Zenit hivatalosan is bejelentette, hogy szerződtette a Barcelonától Malcomot.

spanyol labdarúgás orosz labdarúgás nemzetközi átigazolás Zenit Malcom Barcelona

Barca: Oroszországban köthet ki a brazil szélső – sajtóhír

2019-07-31 15:31:26

Spanyol sajtóhírek szerint Malcom, az FC Barcelona labdarúgócsapatának szélsője hamarosan aláírhat az orosz élvonalban szereplő Zenithez.

nemzetközi átigazolás Zenit Szentpétervár Zenit Malcom Barcelona

Légiósok: Kádárért 8 millió eurót ajánlottak Oroszországból?

2019-07-04 19:10:05

Helyi sajtóhírek szerint az orosz Zenit labdarúgócsapata a télen ajánlatot tett Kádár Tamásért.

nemzetközi átigazolás Zenit Kádár Tamás Dinamo Kijev

Oroszország: a korábbi Juve-középpályás távozott a Zenittől

2019-07-02 10:26:34

Claudio Marchisio közös megegyezéssel szerződést bontott a Zenit labdarúgócsapatával.

nemzetközi átigazolás Zenit Claudio Marchisio

Felkészülés: a Honvéd 3–0-ra kikapott az orosz bajnok Zenittől

2019-06-29 13:27:28

A Budapest Honvéd labdarúgócsapata az osztrák WSG Wattens 3–0-s legyőzése után az orosz bajnok Zenit ellen játszotta a második nyári edzőmeccsét – az eredmény most is 3–0 lett, csak nem a kispestiek javára...

felkészülés Zenit Budapest Honvéd

Eurofutball: négy év után ismét a Zenit az orosz bajnok

2019-05-04 21:34:01

Három fordulóval a vége előtt behozhatatlan előnyre tett szert a tabella élén a szentpétervári Zenit labdarúgócsapata, amely négy év után nyerte meg ismét az orosz bajnokságot.

eurofutball Zenit Premjer-Liga Oroszország

Videó: gólpasszt adott, megsérült, de rajta ülve ünnepelt a csapattárs

2019-04-26 12:26:52

A Zenit szerdán 2–0-ra legyőzte a Dinamo Moszkvát az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 25. fordulójában. Szardar Azmun, a szentpéterváriak támadója állította be a végeredményt a 66. percben. Az assziszt kissé fájdalmasra sikeredett Artyom Dzjuba részéről, ráadásul a találat után az egyik csapattársa fenékbe rúgta, a másik meg nemes egyszerűséggel ráült. Felszabadult ünneplés...

Zenit Szardar Azmun Artyom Dzjuba

Serie A: Egy buborékban élnek a játékosok – Marchisio

2019-04-19 11:23:15

Claudio Marchisio a Corriere della Sera című lapnak adott interjút, összegezve az első bő fél évét Oroszországban. A korábban 25 éven keresztül a Juventus kötelékébe tartozó labdarúgó amondó: sokkal kötetlenebb életet élhet most, mint tette azt hazájában, ahol megítélése szerint szándékosan burokban tartják a futballistákat.

Zenit Juventus Claudio Marchisio

Európa-liga: hosszabbításban verte ki a Sevillát a Slavia

2019-03-14 22:56:59

Kevesen hitték volna a múlt heti, spanyolországi 2–2 után, hogy a Slavia–Sevilla mérkőzésen hosszabbítás lehetséges. A felek azonban megismételték az eredményt, végül a hazaiak 120 perc után 4–3-ra nyertek és bejutottak az Európa-liga legjobb nyolc csapata közé.

Zenit Villarreal Slavia Praha Sevilla Rennes Internazionale

El: büntetőt hibázott az Inter, nem született gól Frankfurtban

2019-03-07 19:42:57

Nem bírt egymással a német ötödik és az olasz negyedik, vagyis az Eintracht Frankfurt és az Internazionale az Európa-liga nyolcaddöntőjének első mérkőzésén, amely gól nélküli döntetlent hozott Németországban. Meglepetésre a Sevilla sem tudott győzni, a spanyolok a Slavia Prahát fogadták, az összecsapás 2–2-vel ért véget, és a Valencia sem szerzett megnyugtató előnyt az FK Krasznodar ellen (2–1). Örülhetett viszont a Villarreal, amely szentpétervári 3–1-es sikerével fél lábbal talán már túl is jutott a Zeniten, valamint a Napoli, amely 3–0-ra verte meg a Salzburgot. A Dinamo Zagreb hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Benficát.