Találatok a Wolfsberger AC címkére

Találatok száma: 25

Felkészülés: a Vidi egy góllal legyőzte az osztrák bronzérmest

2019-06-26 18:11:43

A Mol Vidi FC a második nyári felkészülési mérkőzésén Futács Márkó 88. percben szerzett góljával 1–0-ra legyőzte az osztrák élvonalbeli Wolfsberger AC-t.

felkészülési mérkőzés Wolfsberger AC NB I felkészülés Mol Vidi FC Mol Fehérvár FC

Futács a végén döntött, a Vidi legyőzte az osztrák bronzérmest

2019-06-26 17:11:38

El: Dortmundban nagyon megdöntötték a nézőcsúcsot

2015-08-07 12:54:42

Sohasem néztek annyian labdarúgó El-selejtezőt, mint csütörtökön Dortmundban, ahol a Borussia a Wolfsberger AC-t fogadta az Európa-liga selejtezőjében.

Wolfsberger AC Európa-liga Borussia Dortmund

Videó: elcsúszott a dortmundi B-közép előtt, és kinevette magát

2015-08-06 22:48:43

A Borussia Dortmund hazai pályán 5–0-ra kiütötte az osztrák Wolfsberger AC-t az Európa-liga 3. selejtezőkörének visszavágóján. A vendégek játékosa, Cristopher Wernitznig még tovább fokozta a dortmundiak örömét, amikor az egyik szögletnél érdekes mozdulatot mutatott be.

Wolfsberger AC Christopher Wernitznig Borussia Dortmund

Ausztria: Gosztonyi aligha szerződik a Wolfsberger AC-hoz

2015-06-29 07:16:57

Mint azt jeleztük, a DVTK-tól távozó Gosztonyi András az elmúlt néhány napban az osztrák élvonalbeli Wolfsberger AC-val edzett, felkészülési meccsen is pályára lépett, de helyi sajtóhírek szerint a klub nem szerződteti.

magyar átigazolás Wolfsberger AC Gosztonyi András DVTK

Ausztria: Gosztonyi kezdő volt leendő csapatában

2015-06-27 20:28:19

Gosztonyi András kezdőként kapott szerepet az osztrák élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Wolfsberger AC Vardar Szkopje elleni felkészülési meccsén.

magyar átigazolás Wolfsberger AC Gosztonyi András

Játékossors: Gosztonyi osztrák élvonalbeli csapatnál készül

2015-06-26 14:46:51

Gosztonyi Andrást az osztrák élvonalbeli Wolfsberger AC teszteli. A Nemzeti Sport Online megtudta, hogy a játékos szerződtetéséről már folynak a tárgyalások.

Felkészülés: a Vidi kikapott, Pátkai és Lang bemutatkozott

2015-06-24 19:35:33

A labdarúgó NB I-ben szereplő Videoton felkészülési mérkőzésen 2–1-es vereséget szenvedett az osztrák élvonalbeli Wolfsberger AC-tól.

felkészülés Wolfsberger AC Videoton Pátkai Máté Lang Ádám Bernard Casoni

Felkészülés: Dzsudzsák egy órát töltött a pályán a Dinamóban

2015-01-31 00:17:21

A Dinamo Moszkva egy portugáliai felkészülési torna keretein belül 2–1-es győzelmet aratott a Köbenhavn ellen. Az orosz együttesben Dzsudzsák Balázs a 62. percig volt a pályán, edzője 1–1-es állásnál cserélte le.

légiósok felkészülési mérkőzés felkészülés Wolfsberger AC Strömsgodset Simon Attila

Légiósok: csalódott a magyar gólkirály, kérdéses a hosszabbítás

2015-01-14 08:32:54

A helyezéssel nem, a játékpercekkel azonban elégedetlen Simon Attila. Bár a Wolfsberg a második helyen telel az osztrák élvonalban, a sikeres szerepléshez eddig nem sokat tudott hozzátenni a Pakstól szerződtetett támadó, aki tizenkilenc forduló alatt nyolcszor lépett pályára, ám a neki jutó 244 percben nem sikerült megszereznie első gólját a klubban.

osztrák Bundesliga Wolfsberger AC Wolfsberg Simon Attila

Ausztria: Gulácsiék a ráadásban mentettek pontot a rangadón

2014-11-30 20:10:48

A listavezető Salzburg hazai pályán 2–2-es döntetlent játszott a második helyen álló Wolfsberger AC-vel az osztrák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság vasárnapi rangadóján.

osztrák foci Wolfsberger AC Simon Attila Red Bull Salzburg Gulácsi Péter

Légiósok: „Az osztrák foci nem jobb a magyarnál, de…”

2014-11-11 09:32:03

Történjék bármi, jókedve és derűlátása cseppet sem lankad. Pedig Simon Attila egyelőre csupán beugrónak számít az osztrák élvonalbeli Wolfsberger AC csapatában: tizenöt forduló alatt hétszer lépett pályára, s 184 perc játék került a lábába. Jó magyar szokás szerint kígyót-békát kiálthatna az edzőjére, Dietmar Kühbauerre, vagy fújhatna csapattársaira, akik rendre kiszorítják a kezdőből. Az előző szezon NB I-es gólkirályára viszont, aki Nikolics Nemanjával holtversenyben végzett az élen, átragadt nyugati szomszédaink optimista hozzáállása. És ha valakiben, akkor is egyedül saját magában keresi a hibát.

légiósok Wolfsberger AC Simon Attila Ausztria

Osztrák Kupa: Simon Attila először talált be a WAC-ban

2014-10-28 22:07:55

A Wolfsberger AC labdarúgócsapata többek között Simon Attila góljával 3–2-re nyert hazai pályán a szintén első osztályú Wiener Neustadt ellen az Osztrák Kupa nyolcaddöntőjében.

Wolfsberger AC Simon Attila Osztrák Kupa

Ausztria: Simonék nem tudták megtörni a belelendülő újoncot

2014-10-25 20:59:11

Simon Attila csapata, a Wolfsberger AC fölényben játszott vendége, az újonc Altach ellen, mégis be kellett érnie a 0–0-s döntetlennel az osztrák labdarúgó-bajnokság 13. fordulójának szombati játéknapján.

Ausztria: Gulácsiék letolták a csúcsról Simon Attila csapatát

2014-10-18 21:14:50

Gulácsi Péter csapata, a Salzburg hazai pályán 4–2-re legyőzte a Riedet az osztrák labdarúgó-bajnokság 12. fordulójának szombati játéknapján, és jobb gólkülönbségével átvette az első helyet Simon Attila csapatától, a WAC-tól.

légiósok Wolfsberger AC Simon Attila Salzburg Gulácsi Péter

Ausztria: Simonék győzni tudtak az Austria otthonában

2014-10-04 18:20:46

A listavezető Wolfsberger AC 2–0-ra nyert az Austria Wien otthonában az osztrák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 11. fordulójában. A csereként nevezett Simon Attila nem jutott szóhoz a vendégeknél, akik hatpontos előnnyel vezetnek a vasárnap pályára lépő Salzburg előtt.

osztrák foci Wolfsberger AC Simon Attila Austria Wien

Ausztria: Simon nem játszott a hajrágóllal nyerő WAC-ban

2014-09-27 19:20:38

Simon Attila nem tudta növelni játékperceit a Wolfsberger AC-ban, amely nélküle harcolta ki a győzelmet (2–1) az Admira ellen az osztrák labdarúgó-bajnokság 10. fordulójában.

osztrák foci Wolfsberger AC Simon Attila

Ausztria: nagy verést kapott Simon Attila csapata

2014-09-20 20:47:51

Simon Attila csapata, a Wolfsberger AC 3–0-ra kikapott a Rapid Wien otthonában az osztrák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 9. fordulójának szombati játéknapján.

osztrák foci légiósok Wolfsberger AC Simon Attila

Videó: Simonék után az Evertonnak is bedobta a bugi-vugit Boga

2014-09-16 15:25:36

A Chelsea U21-es labdarúgócsapatában játszó Jeremie Boga óriási tehetségéről tett tanúbizonyságot az Everton korosztályos csapata és a Simon Attilát is foglalkoztató Wolfsberger AC ellen. A 17 éves labdarúgó ugyanis mindkét csapatnak egyformán óriási szólógólt lőtt. Íme!

videó Wolfsberger AC Jeremie Boga Everton U21 Chelsea U21

Ausztria: Gulácsiékkal majd’ egy éve nem látott csúfság történt

2014-09-14 18:24:26

A második félidőben emberhátrányban játszó, Simon Attilát végig a kispadon tartó Wolfsberger AC hazai pályán 1–0-s győzelmet aratott a Gulácsi Pétert nélkülöző címvédő Salzburg ellen az osztrák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság nyolcadik fordulójában.