Találatok a Windsor címkére

Találatok száma: 6

Hosszú Katinka: Büszke vagyok magamra, mert nagyon kemény volt

2016-12-14 07:26:33

Az érmek számával igen, az elért időeredményekkel nem feltétlenül elégedett Hosszú Katinka, aki kedden érkezett haza a windsori rövid pályás világbajnokságról, ahol emberfeletti teljesítményt nyújtott azzal, hogy hét aranyat és két ezüstöt szerzett – s mindezek ellenére mégis akadt olyan helyzet Kanadában, amelyben hibázott a magyar klasszis...

úszás rövid pályás úszó-vb interjú Windsor Hosszú Katinka

Rp. úszó-vb: Hosszú a 6. idővel döntős 50 háton

2016-12-10 01:52:04

Hosszú Katinka döntőbe jutott 50 méter háton a windsori rövid pályás úszó-vb-n. Időeredménye 26.37, ezzel a hatodik legjobb időeredménnyel szerzett jogot a fináléra.

úszás rövid pályás úszó-vb Windsor Hosszú Katinka

Rp. úszó-vb: „Sokkal jobban éreztem magam” – Hosszú

2016-12-08 08:44:47

Hosszú Katinka 200 pillangón és 100 háton aratott győzelmével a rövid pályás úszó-világbajnokságok történetének legeredményesebb női versenyzője lett, és már három aranynál, illetve négy éremnél tart a windsori csúcseseményen. A háromszoros olimpiai bajnok Hosszú remek szereplésének, illetve Bernek Péter bronzérmének köszönhetően a magyar küldöttség a 2. helyen áll az éremtáblázaton. Nézzük, miként látta teljesítményét Hosszú Katinka!

Hosszú Katinka a rövid pályás úszó-vb-k női csúcstartója lett

2016-12-07 23:59:29

A kanadai Windsorban zajló rövid pályás úszó-világbajnokság második versenynapján Hosszú Katinka 200 pillangón és 100 háton is elsőként végzett! Ezzel ráadásul ő lett a rövid pályás világbajnokságok legeredményesebb női versenyzője. Jakabos Zsuzsanna 100 gyorson nem jutott a döntőbe, 11. lett. A Lobanovszkij Maxim, Telegdy Ádám, Jakabos Zsuzsanna, Verrasztó Evelyn összetételű magyar csapat 4x50-es vegyes gyorsváltóban a döntőben 7. lett.

úszás rövid pályás úszó-vb Windsor Jakabos Zsuzsanna Hosszú Katinka

Lovassport: Lázár Vilmos lemaradt a windsori dobogóról

2013-05-12 20:08:36

Bár Lázár Vilmos két szám után még több mint négypontos előnnyel az élen állt a kettesek mezőnyében, annyira elrontotta a vasárnapi akadályhajtást, hogy a dobogóról is lecsúszott a Windsorban rendezett nemzetközi fogathajtóversenyen.

Lázár Vilmos Windsor fogathajtás lovassport

Úszás: 2016-ban Kanadában lesz a rövid pályás vb

2012-12-11 19:02:37

A kanadai Windsorban rendezik meg 2016-ban a rövid pályás úszó világbajnokságot. A nemzetközi szövetség, a FINA vezetősége erről kedden, az idei, szerdán kezdődő vb helyszínén, Isztambulban döntött.