Találatok a Wimbledon címkére

Találatok száma: 642

Tenisz: Djokovics a legjobb, Dzumhur és Nadal dobogós még

2018-07-30 23:08:43

Hiánypótló statisztikával állt elő a férfi teniszezőket tömörítő szervezet, az ATP: Novak Djokovics teljesít a legjobban, amikor fogadóként 40:0 állással szembesül.

tenisz Wimbledon Roger Federer Rafael Nadal Novak Djokovics Damir Dzumhur

Tenisz: nem nézhette élőben apja döntőjét Djokovics fia

2018-07-17 10:59:09

Az elmúlt hétvégén véget ért az idei wimbledoni nemzetközi teniszbajnokság, amelyet a férfiak mezőnyében – immár negyedszer – Novak Djokovics nyert meg. A 31 éves szerb az első Grand Slam-döntőjét játszotta lánya, Tara tavaly decemberi születése óta, és most extra motivációt jelentett számára a Kevin Anderson elleni fináléban, hogy győzelme esetén először láthatta a fia, Sztefan, ahogy átveszi a trófeát a mérkőzés után.

Wimbledon Novak Djokovics

Wimbledon: osztrák, amerikai siker vegyes párosban

2018-07-15 20:41:55

Az Alexander Peya, Nicole Melichar osztrák, amerikai duó nyerte meg a vegyes párosok vasárnapi döntőjét a wimbledoni teniszbajnokságon.

vegyes páros Wimbledon Nicole Melichar Alexander Peya

Wimbledon: Djokovics negyedszer nyerte meg a tornát

2018-07-15 16:53:06

A 12. helyen kiemelt szerb Novak Djokovics nyerte meg az idei angol nyílt teniszbajnokság férfi egyesét, miután a fináléban 140 perc alatt 6:2, 6:2, 7:6-ra felülmúlta a 8. helyen kiemelt dél-afrikai Kevin Andersont. Djokovics ezzel már 4. alkalommal nyerte meg a tornát, összességében pedig pályafutása 13 Grand Slam-torna-győzelmét aratta.

tenisz Wimbledon 2018 Wimbledon Novak Djokovics Kevin Anderson

Simának indult, küzdelmes lett – Djokovics újra Wimbledon trónján

2018-07-15 13:14:56

A 12. helyen kiemelt szerb Novak Djokovics nyerte meg az idei Angol nemzetközi teniszbajnokság férfi egyesét, a fináléban 140 perc alatt 6:2, 6:2, 7:6-ra múlta fölül a 8. helyen kiemelt dél-afrikai Kevin Andersont. Djokovics ezzel már 4. alkalommal nyerte meg a tornát, összességében pedig pályafutása 13 Grand Slam-torna-győzelmét aratta.

Wimbledon: felbomlott a legendás páros, de Mike így is örülhetett

2018-07-14 23:30:25

A férfiaknál az amerikai Mike Bryan, Jack Sock, a nőknél a cseh Barbora Krejcíková, Katerina Siniaková duó nyerte meg a wimbledoni teniszbajnokság páros versenyének szombati döntőjét.

Wimbledon Mike Bryan Jack Sock

Ennyi hibával nem lehet: Kerber ülhetett fel a wimbledoni trónra

2018-07-14 15:18:16

Angelique Kerber 6:3, 6:3-ra nyert Serena Williams ellen a wimbledoni teniszbajnokság női egyesének döntőjében. A német játékos ezzel már háromszoros Grand Slam-bajnoknak mondhatja magát, korábban az Australian Openen és a US Openen diadalmaskodott.

tenisz Wimbledon Serena Williams Angelique Kerber

Wimbledon: micsoda meccs! Djokovics döntő szett 10:8-ra verte meg Nadalt

2018-07-14 15:44:38

A háromszoros bajnok Novak Djokovics kétnapos, 5 óra 17 perces csatában 6:4, 3:6, 7:6, 3:6, 10:8-ra megverte a kétszeres győztes Rafael Nadalt a wimbledoni teniszbajnokság férfi egyesének második elődöntőjében, ezzel bejutott a vasárnapi fináléba, amelyben a dél-afrikai Kevin Anderson lesz az ellenfele.

tenisz Wimbledon Rafael Nadal Novak Djokovics

Wimbledon: 2 óra 54 perc után Djokovics–Nadal 2:1 – folytatás szombaton

2018-07-14 00:31:12

A háromszoros bajnok Novak Djokovics három szett után 2:1-re vezet a kétszeres győztes Rafael Nadal ellen a wimbledoni teniszbajnokság férfi egyesének második elődöntőjében. A mérkőzés helyi idő szerint 23 óra után félbeszakadt, a találkozót szombaton magyar idő szerint 14 órától folytatják.

Wimbledon: döntő szett 26:24 – Anderson 6 óra 36 perc után döntős!

2018-07-13 19:44:18

Elsőként a dél-afrikai Kevin Anderson jutott be a wimbledoni teniszbajnokság férfi egyesének döntőjébe, mivel 6 óra 36 perces csatában, döntő szett 26:24-re legyőzte az amerikai John Isnert minden idők leghosszabb wimbledoni elődöntőjében. Anderson a tavalyi US Open után másodszor jutott el Grand Slam torna fináléjáig.

tenisz Wimbledon Kevin Anderson John Isner

Wimbledon: S. Williams lesz Kerber ellenfele a döntőben

2018-07-12 18:23:08

A 23-szoros Grand Slam-győztes Serena Williams lesz Angelique Kerber ellenfele a wimbledoni teniszbajnokság női versenyének döntőjében, miután csütörtökön két szettben megverte a német Julia Görgest.

tenisz Wimbledon Serena Williams Julia Görges

Wimbledon: Angelique Kerber az első döntős a hölgyeknél

2018-07-12 15:42:47

Angelique Kerber jutott be elsőként a wimbledoni teniszbajnokság női versenyének döntőjébe, miután csütörtökön két játszmában legyőzte Jelena Ostapenkót.

tenisz Wimbledon Jelena Ostapenk Angelique Kerber

Wimbledon: újabb ötszettes csata, Nadal továbbjutott

2018-07-11 21:30:26

Az Angol nemzetközi teniszbajnokság (Wimbledon) negyeddöntőjében a világelső Rafael Nadal, közel öt óra játék után öt szettben legyőzte az argentin Juan Martín del Potrót, így bejutott a legjobb négy közé, ahol Novak Djokoviccsal találkozik. A másik elődöntőben a Milos Raonicot szetthátrányból legyőző John Isner mérkőzhet meg a címvédő Roger Federert kiejtő Kevin Andersonnal.

tenisz Wimbledon Rafael Nadal Milos Raonic Juan Martín del Potro John Isner

Wimbledon: meccslabdája dacára Federer kiesett a negyeddöntőben!

2018-07-11 17:25:01

Az Angol nemzetközi teniszbajnokság (Wimbledon) negyeddöntőjében a címvédő és rekordgyőztes Roger Federernek hiába volt meccslabdája kétszettes előnynél Kevin Anderson ellen, a nyolcadik helyen kiemelt dél-afrikai teniszező fordított, és öt játszmában, több mint négy óra játék után búcsúztatta svájci ellenfelét.

tenisz Wimbledon Roger Federer Kevin Anderson

Wimbledon: Ilyet én még talán nem is láttam – Babos Tímea

2018-07-11 17:51:12

A pénzdíjakat tekintve ötmillió dollár felett járó Babos Tímea szerint megérdemelten nyert a Rosolska, Spears kettős a wimbledoni negyeddöntőben, ám a mérkőzésből rengeteget tanulhatnak Mladenoviccsal, hogy a jövőben ők legyenek a legjobbak.

tenisz Wimbledon Kristina Mladenovic Babos Tímea

Wimbledon: Djokovicsnak nem volt szerencsétlen a 13.

2018-07-11 16:50:01

A szerb Novak Djokovics jutott be elsőként az Angol nemzetközi teniszbajnokság elődöntőjébe azzal, hogy négy szettben legyőzte a japán Nisikori Keit. A háromszoros wimbledoni bajnok legutóbb 2015-ben jutott a legjobb négy közé, akkor megnyerte a viadalt.

tenisz Wimbledon Novak Djokovics Nisikori Kei

Wimbledon: a világelső búcsúja – Babosék kiestek a nyolc között

2018-07-11 14:14:09

A páros-világranglista élére álló Babos Tímea és francia partnere, Kristina Mladenovic 7:6, 6:3-ra kikapott az Alicja Rosolska, Abigail Spears kettőstől a wimbledoni teniszbajnokság női páros versenyének negyeddöntőjében.

Wimbledon: Serena Williams készülhet az elődöntőre

2018-07-10 15:29:29

Juan Martín del Potro négy szettben legyőzte Gilles Simont a wimbledoni teniszbajnokság nyolcaddöntőjében, így a negyeddöntőben ő lesz Rafael Nadal ellenfele. A hölgyeknél kialakult az elődöntő párosítása, a legjobb négy között ott van Serena Williams is.

tenisz Wimbledon Rafael Nadal Juan Martín del Potro Gilles Simon

Vb 2018: Federer nem izgul a vb-döntő miatt, sőt… – videó

2018-07-10 13:12:06

Roger Federert arról kérdezték, hogy nem izgul-e amiatt, hogy vasárnap jó eséllyel összecsúszhat a wimbledoni és a labdarúgó-világbajnoki döntő, s a teniszmeccs alatt megzavarhatják majd a lelátón a focimeccset is követő nézők reakciói. A svájci teniszező nem hazudtolta meg magát, s viccesen elmondta, ő inkább a vb-döntőért aggódik…

vb 2018 foci vb 2018 Wimbledon Roger Federer

Wimbledon: Federer, Djokovics és Nadal is 3:0-ra nyert

2018-07-09 15:59:49

A címvédő Roger Federer, a világelső Rafael Nadal és a háromszoros bajnok Novak Djokovics is 3:0-s győzelemmel jutott be a wimbledoni teniszbajnokság férfi egyesének negyeddöntőjébe. A nőknél kiesett a világelső Simona Halepet búcsúztató Hszie Szu-vej és a hetedik kiemelt Karolína Plísková is, Serena Williams viszont továbbment.