Találatok a Wimbledon címkére

Találatok száma: 734

Az idei wimbledoni verseny 10 legemlékezetesebb története

2019-07-16 11:17:38

Simona Halep és Novak Djokovics győzelmével ért véget az év harmadik Grand Slam-tornája, amelynek számtalan történetéből kiválogattuk a tíz legemlékezetesebbet. Szóval következzenek a „legek” a 2019-es wimbledoni teniszversenyről.

Wimbledon Serena Williams Roberto Bautista Agut Nick Kyrgios Markosz Bagdatisz Fucsovics Márton

Wimbledon: Nem eshetek depresszióba egy elképesztő mérkőzés után – Federer

2019-07-15 10:46:02

Két mérkőzéslabdát hárítva, 4 óra 57 perces csatában Novak Djokovics lett Wimbledon idei bajnoka: a szerb a torna 1877 óra íródó történetének leghosszabb férfi egyes döntőjében a svájci Roger Federert győzte le.

tenisz férfi tenisz Wimbledon Roger Federer Novak Djokovics

Wimbledon: Babosék legyőzői nyerték a női párost

2019-07-15 00:33:58

Hszie Szu-vej és Barbora Strycová diadalmaskodott a wimbledoni teniszbajnokság női páros versenyében.

tenisz Wimbledon Hszie Szu-vej Barbora Strycová

Wimbledon: újabb GS-tornát nyert a Roland Garros-győztes páros

2019-07-14 17:36:52

Ahogy a Roland Garroson, úgy a wimbledoni nyílt teniszbajnokságon is az Ivan Dodig, Latisa Csan horvát, tajvani kettős diadalmaskodott vegyes párosban.

tenisz Wimbledon Latisa Csan Ivan Dodig

Történelmi őrület Wimbledonban, Djokovics nyerte a döntőt

2019-07-14 14:45:05

Novak Djokovics elképesztő, az utolsó másodpercig izgalmas csata és történelmi rövidítés után megverte Roger Federert a wimbledoni tenisztornán a férfi egyes döntőjében.

tenisz rövidítés közvetítés férfi tenisz Wimbledon Roger Federer

Wimbledon: ötórás csata végén kolumbiai siker férfi párosban

2019-07-13 22:55:51

A második helyen kiemelt Robert Farah, Juan Sebastián Cabal kolumbiai kettős hatalmas, 4 óra 57 perces csatában legyőzte a Nicolas Mahut, Édouard Roger-Vasselin francia duót a wimbledoni teniszbajnokság férfi páros döntőjében.

Édouard Roger-Vasselin tenisz Wimbledon Robert Farah Nicolas Mahut Juan Sebastián Cabal

Kikapott a wimbledoni döntőben a 37 éves legenda

2019-07-13 14:39:45

Kikapott a wimbledoni tenisztorna női egyes döntőjében a 37 esztendős amerikai Serena Williams, aki így nem szerezte meg 24. Grand Slam-győzelmét. A sokkal összeszedettebb román Simona Halep nagyon könnyű győzelmet aratott, 56 percnyi játék után nyert.

tenisz női tenisz közvetítés Wimbledon Simona Halep Serena Williams

Wimbledon: Federer nagyszerű meccsen legyőzte Nadalt

2019-07-12 20:46:35

Roger Federer lesz Novak Djokovics ellenfele a wimbledoni férfi tenisztorna fináléjában: a svájci klasszis pazar mérkőzésen, négy szettben legyőzte Rafael Nadalt, így harcba szállhat kilencedik tornagyőzelméért Wimbledonban.

Wimbledon Roger Federer Rafael Nadal

Federer nyerte a titánok harcát, Djokovics ellen döntőzhet

2019-07-12 14:53:39

Roger Federer négy szettben, 7:6 (7–3), 1:6, 6:3, 6:4-ra legyőzte Rafael Nadalt a wimbledoni tenisztorna elődöntőjében, ezzel 12-edszer jutott döntőbe a tornán. Federer ellenfele a vasárnapi fináléban a világelső Novak Djokovics lesz.

tenisz Wimbledon Roger Federer Rafael Nadal

Wimbledon: Arra nincs mentségünk... – Babos Tímea

2019-07-12 19:20:41

Az első helyen kiemelt Babos Tímea, Kristina Mladenovic páros az elődöntőben búcsúzott a wimbledoni tenisztornától, miután 7:6, 6:4-re kikapott a Hszie Szü-vej, Barbora Strycová kettőstől. A magyar teniszező szerint a tajvani, cseh duó nagyon jól játszott, és megérdemelten jutott be a döntőbe.

tenisz Wimbledon Babos Tímea

Kép: hihetetlen, mit csinált ez a fiú a Federer–Nadalon

2019-07-12 18:24:50

Az ember azt gondolná, hogy ha egy szerencsés gyermek eljut Wimbledonba, ráadásul Roger Federer és Rafael Nadal mérkőzésére, a két kezét összeteszi azért, hogy ekkora legendákat láthat. Azonban úgy tűnik, az alábbi képeken látható kisfiú nem teniszrajongó: a svájci és a spanyol extraklasszis mérkőzése közben a lehető legnagyobb nyugalommal, a pálya felé sem hederítve könyvet olvasgatott a nézőtéren.

videó tenisz Wimbledon 2019 Wimbledon Roger Federer Rafael Nadal

Wimbledon: Babos párosban az elődöntőben búcsúzott

2019-07-12 17:43:41

Az első helyen kiemelt Babos Tímea, Kristina Mladenovic páros az elődöntőben búcsúzott a wimbledoni tenisztornától, miután 7:6, 6:4-re kikapott a Hszie Szü-vej, Barbora Strycová tajvani, cseh kettőstől.

tenisz Wimbledon Kristina Mladenovic Babos Tímea

Wimbledon: Djokovics négy szettben nyert, hatodszor döntős

2019-07-12 17:21:18

A wimbledoni teniszbajnokság férfi egyesének első elődöntőjében az első helyen kiemelt Novak Djokovics négy játszmában legyőzte a 23. helyen rangsorolt spanyol Roberto Bautista Agutot.

tenisz Wimbledon Roberto Bautista Agut Novak Djokovics

Wimbledon: Halep először döntős, Serena Williams lesz az ellenfele

2019-07-11 15:41:29

A román Simona Halep pályafutása során először bejutott a fináléba a wimbledoni teniszbajnokságon, miután a csütörtöki elődöntőben két sima játszmában legyőzte az ukrán Elina Szvitolinát. A szombati döntőben Wimbledon hétszeres bajnoka, Serena Williams lesz az ellenfele, az amerikai világklasszis két szettben búcsúztatta a cseh Barbora Strycovát.

tenisz Wimbledon Simona Halep Serena Williams Elina Szvitolina Barbora Strycová

Wimbledon: Nadal sorozatban tizenötödször vb-résztvevő

2019-07-11 15:31:50

Azzal, hogy szerdán bejutott a wimbledoni teniszbajnokság elődöntőjébe, Rafael Nadal rekordot jelentően sorozatban tizenötödször kvalifikálta magát a szezonzáró ATP-világbajnokságra.

tenisz Wimbledon Rafael Nadal

Wimbledon: Djokovics hengerelt, Federer–Nadal csata a döntőért!

2019-07-10 16:41:16

A wimbledoni teniszbajnokság férfi egyesének 5. fordulójában, azaz a negyeddöntőben az első helyen kiemelt Novak Djokovics három játszmában legyőzte a 21. helyen rangsorolt David Goffint. A legjobb négy között az argentin Guido Pellát négy szettben búcsúztató Roberto Bautista Agut lesz az ellenfele. A nyolcadik kiemelt Nisikori Kei az első szettben meglepte Roger Federert, ám a svájci legenda magabiztosan hozta a következő három játszmát, így 13. wimbledoni elődöntőjére készül. Federer az elődöntőben régi riválisával, Rafa Nadallal találkozik, aki három játszmában búcsúztatta az amerikai Sam Querreyt. A két klasszis legutóbb a 2008-as fináléban találkozott egymással Wimbledonban.

tenisz Wimbledon Sam Querrey Roger Federer Rafael Nadal Novak Djokovics

Wimbledon: megvan Babosék elődöntős ellenfele

2019-07-10 15:49:47

A harmadik kiemelt Hszie Szu-vej, Barbora Strycová kettős két szettben, 6:4, 6:2-re nyert a wimbledoni női páros tenisztorna negyeddöntőjében, ezzel eldőlt, hogy ők találkoznak majd a Babos Tímea, Kristina Mladenovic duóval az elődöntő felső ágán.

tenisz női tenisz Wimbledon Babos Tímea

Wimbledon: Murray egyesben még nem képes visszatérni

2019-07-10 11:53:36

Egyelőre valószínűtlen, hogy egyesben is visszatérjen a teniszpályára Andy Murray, a világranglista volt vezetője.

Wimbledon Andy Murray

Wimbledon: a bírót állította be játszani a teniszező – videó

2019-07-10 10:18:56

Legyünk őszinték, megesik azért Wimbledonban is, hogy a bíró lopja el a show-t a meccsen, ám ha erről van szó, az nem sok jót jelent. Most viszont a lehető legjobb értelemben lett a mérkőzés főszereplője a játékvezető!

videó Wimbledon Paul Haarhuis Patrick McEnroe Jacco Eltingh Henri Leconte

Wimbledon: Ne beszéljen velem lekezelően! – Konta nekiment a riporternek

2019-07-10 08:43:48

A magyar származású brit Konta Johanna két szettben búcsúzott a wimbledoni teniszbajnokság negyeddöntőjében, ami után az újságírók nem fogták vissza magukat a sajtótájékoztatón. A 19. helyen kiemelt Konta azonban nem hagyta magát!