Tenisz: Tomás Berdych nem indul Wimbledonban

Tomás Berdych nem indul a július 2-án kezdődő wimbledoni nemzetközi teniszbajnokságon.

tenisz Wimbledon Tomás Berdych

Tenisz: Fucsovics valószínűleg játszhat Wimbledonban

2018-06-21 18:40:32

A Hallében zajló 500-as ATP-torna első fordulójának döntő játszmájában megsérülő Fucsovics Márton az előzetes hírekkel ellentétben várhatóan mégis pályára léphet a szezon harmadik Grand Slam-tornáján, Wimbledonban.

tenisz Wimbledon Fucsovics Márton

Wimbledon: Hewitt szabadkártyával indul párosban

2018-06-20 18:16:53

A korábbi egyéni világelső Lleyton Hewitt szabadkártyával indulhat a párosok versenyében a július 2-án kezdődő wimbledoni nemzetközi teniszbajnokságon.

tenisz Wimbledon Lleyton Hewitt

Garrost nyert a juniorok között, zavarták a nagy mellei, a világ legjobbja lett

2018-06-11 22:35:19

Kezdjük az alapokkal, Simona Halep nyerte meg a 2018-as Francia nemzetközi teniszbajnokságot, így Virginia Ruzici negyven évvel ezelőtti sikere után avattak ismét román győztest egy Grand Slam-torna döntőjében. A 26 éves Halep számára azonban korántsem volt fáklyásmenet a csúcsra érés.

tenisz Wimbledon WTA-vb Virginia Ruzici US Open Steffi Graf

Tenisz: szabadkártyával indul Djokovics a Queen’s Clubban

2018-06-11 21:34:18

Novak Djokovics elfogadta a szervezők által felkínált szabadkártyát a wimbledoni teniszbajnokság londoni felvezető tornájára, a Queen's Clubban jövő héten sorra kerülő füves pályás viadalra.

Wimbledon Novak Djokovics

Wimbledon: Nadal még nem biztos az indulásában

2018-06-11 19:03:46

A világelső, vasárnap óta 11-szeres Roland Garros-győztes Rafael Nadal egyelőre nem biztos abban, hogy pályára lép a július 2-án kezdődő wimbledoni nemzetközi teniszbajnokságon.

tenisz Wimbledon Nadal

Tenisz: Serena Williams ott lesz a wimbledoni tornán

2018-06-09 18:14:19

Edzője, Patrick Mouratoglou szerint a korábbi világelső Serena Williams ott lesz a wimbledoni teniszbajnokságon.

tenisz Wimbledon Serena Williams

Roland Garros: Djokovics nem indul Wimbledonban?

2018-06-05 21:13:27

Nem volt felhőtlen hangulatban Novak Djokovics a Marco Cecchinato ellen elveszített Roland Garros-negyeddöntőt követően, a sajtótájékoztatón még azt is felvetette, hogy kihagyja a füves pályás szezont.

tenisz Wimbledon Roland Garros Novak Djokovics Marco Cecchinato

Tenisz: Andy Murray a füves pályás szezonban visszatér

2018-06-05 15:39:15

A kétszeres wimbledoni bajnok Andy Murray januári műtétje után a füves pályás szezonra szeretne visszatérni a teniszpályára.

Wimbledon Andy Murray

Wimbledon: több mint hét százalékkal nő az összdíjazás

2018-05-01 16:43:24

Több mint hét százalékkal növekszik a wimbledoni teniszbajnokság összdíjazása, amely idén 34 millió font (12.2 milliárd forint) lesz.

Wimbledon

Tenisz: Navratilovát sokkolta McEnroe honoráriuma

2018-03-19 14:14:08

Martina Navratilova a wimbledoni teniszbajnokság egyik szakértőjeként méltánytalannak tartja, hogy kollégái közül John McEnroe tízszer több pénzt kap, mint ő.

tenisz Wimbledon Martina Navratilova John McEnroe

Tenisz: megműtötték Murrayt, nem gondol a visszavonulásra

2018-01-08 14:53:42

A korábbi világelső Andy Murray csípőműtéten esett át Melbourne-ben, reményei szerint a füves pályás szezonra viszont már visszatérhet a teniszpályára.

tenisz Wimbledon Andy Murray

FA-kupa: a Spurs nyolcperces rohammal ejtette ki a Wimbledont

2018-01-07 17:54:48

A labdarúgó FA-kupában a legjobb 32 közé jutásért vívott mérkőzésen a Tottenham 3–0-ra legyőzte a negyedosztályú AFC Wimbledont.

Wimbledon Tottenham FA-kupa

Tenisz: több változás, megreformálják a Grand Slam-tornákat

2017-11-21 19:01:55

A négy legnagyobb tenisztorna, az ausztrál, a francia és az amerikai nyílt bajnokság, valamint a wimbledoni verseny szervezői több reformjavaslatot is elfogadtak.

tenisz Wimbledon US Open Roland Garros Grand Slam Australian Open

US Open: ez nem az RG vagy Wimbledon, indulhat Sarapova

2017-08-15 19:03:51

Marija Sarapova szabadkártyásként indulhat az amerikai nemzetközi bajnokságon, a teniszezők idei utolsó Grand Slam-tornáján.

dopping Wimbledon US Open Roland Garros Marija Sarapova

Tenisz: 175 millió fontból újítják fel a wimbledoni helyszínt

2017-08-15 16:48:10

Százhetvenöt-millió fontból (58.36 milliárd forintból) fejlesztik a wimbledoni teniszbajnokság helyszínét, az All England Tennis Clubot.

tenisz Wimbledon

Wimbledon: rekordnézettséget hozott Konta negyeddöntője

2017-07-20 19:52:47

Rekordnézettséget hozott a magyar származású Konta Johanna negyeddöntője a wimbledoni teniszbajnokságon.

tenisz Wimbledon Simona Halep Konta Johanna

Wimbledon: „Federer úgy táncolt, mint egy tinédzser a diszkóban”

2017-07-17 16:02:26

A nemzetközi sajtó elragadtatva írt Roger Federer vasárnapi diadaláról, arról, hogy a svájci sztár nyolcadszor nyerte meg a wimbledoni teniszbajnokságot, és 19. Grand Slam-trófeájával tovább javította saját rekordját.

tenisz Wimbledon Roger Federer Marin Cilic

Wimbledon: Messi, Jordan, Federer – így reagáltak a focisták

2017-07-17 08:36:24

Mint ismert, a svájci klasszis, Roger Federer három szettben legyőzte Marin Cilicet a wimbledoni teniszbajnokság döntőjében. A nyolcadik wimbledoni elsőségét megszerző teniszezőnek természetesen rengetegen gratuláltak – köztük a világfutball neves képviselői is.

tenisz kép Wimbledon Roger Federer Michael Jordan Lionel Messi

Tenisz: Roger Federer hosszabb pihenőre készül

2017-07-17 11:18:28

Várhatóan egy hónapot pihen Roger Federer, aki vasárnap nyolcadszor nyerte meg a wimbledoni teniszbajnokságot.