Találatok a Wigan címkére

Találatok száma: 161

FA-kupa: bejutott az elődöntőbe a Southampton

2018-03-18 16:29:21

A Manchester United és a Tottenham után bejutott a labdarúgó FA-kupa elődöntőjébe a Southampton is, miután idegenben 2–0-ra győzött a harmadosztályú Wigan Athletic ellen.

angol foci Wigan Athletic Wigan Southampton FA-kupa

Man. City: Agüero ellen nem indult fegyelmi eljárás

2018-02-20 21:35:15

Az angol Labdarúgó-szövetség (FA) nem indít fegyelmi eljárást Sergio Agüero ellen – olvasható a szervezet hivatalos közleményében.

angol foci Wigan Sergio Agüero Manchester City FA-kupa

FA-kupa: Egy kaput eltaláló lövése volt a Wigannek – Guardiola

2018-02-20 09:48:33

Pep Guardiola, a Manchester City menedzsere csalódott, mert csapata kikapott a harmadosztályú Wigan vendégeként az FA-kupában, ám játékosai hozzáállásával elégedett volt.

Wigan Pep Guardiola Manchester City FA-kupa

FA-kupa: Agüero összeakaszkodott egy szurkolóval – videó

2018-02-20 07:32:29

Nem mindennapi jelenetek zajlottak le hétfő este a Wigan–Manchester City FA-kupa-mérkőzés után. A harmadosztályú Wigan óriási meglepetésre kiejtette a kupából a Premier League-ben éllovas Manchester Cityt. A lefújás után a hazai drukkerek elözönlötték a pályát, s az egyik szurkoló úgy felbosszantotta Sergio Agüerót, a City argentin labdarúgóját, hogy a csatárt le kellett fogni.

videó szurkoló Wigan Sergio Agüero Manchester City FA-kupa

FA-kupa: bombameglepetés, harmadosztályú csapat ütötte ki a Man. Cityt!

2018-02-19 22:03:00

Bombameglepetés az angol labdarúgó FA-kupa nyolcaddöntőjében: a harmadosztályú Wigan 1–0-ra legyőzte, s kiütötte a sorozatból a Premier League éllovasát, a Manchester Cityt!

angol foci Wigan Manchester City FA-kupa

FA-kupa: Wigan? Nem voltam elég jó oda – Guardiola

2018-02-19 12:07:49

Pep Guardiola ünnepelt sztár volt a Barcelonában, majd később játszott az olasz Bresciában és Romában, a katari al-Ahliban, valamint a mexikói Doradosban is, ám azt kevesen tudják, hogy Angliában is kipróbálhatta volna magát – ám ott nem kellett.

Wigan Pep Guardiola Manchester City FA-kupa Ederson Claudio Bravo

FA-kupa: Will Grigg tarthatatlan – újabb PL-csapatot ejtettek ki!

2018-01-27 17:57:25

Az angol labdarúgó FA-kupa 4. fordulójában a harmadosztályú Wigan kiejtette az élvonalbeli West Ham Unitedet, a negyedik ligás Notts County újrázásra kényszerítette a Stoke Cityt, az Arsenalt kiejtő Nottingham Forest számára viszont véget ért a sorozat.

Will Grigg Wigan FA-kupa

Anglia: nem mindennapi okból cserélték le a duplázó csatárt

2017-11-22 11:00:31

Az angol harmadosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Wigan Athletic szélsője, Ryan Colclough számára nem csak a két gólja miatt marad emlékezetes a Doncaster Rovers elleni keddi mérkőzés (3–0).

kép gyermekáldás fotó Wigan Ryan Colclough

Anglia: „Sokat tanultam tőle” – visszavonul Bogdán mentora

2017-06-08 15:01:06

Visszavonul az angol Wigan labdarúgócsapatának rutinos kapusa, Jussi Jääskeläinen, aki hat évig egy csapatban szerepelt Bogdán Ádámmal – a nemrég véget ért szezonban mindketten a másodosztályból búcsúzó együttes alkalmazásában álltak.

játékossors angol foci Wigan Jussi Jääskeläinen

FA-kupa: a Man. Utd esélyt sem adott Wigannek – videó

2017-01-29 18:37:45

A Manchester United labdarúgócsapata 4–0-ra nyert hazai pályán a másodosztályú Wigan Athletic ellen az FA-kupa 4. fordulójában.

angol labdarúgás Wigan Marouane Fellaini Manchester United Henrih Mhitarjan Fa-kupa

Légiósok: Szép gesztus volt Gerrard jókívánsága – Bogdán

2016-12-09 09:42:47

Túl van a műtéten a Liverpool alkalmazásában álló Bogdán Ádám, visszatérésére azonban még sokat kell várni. A 20-szoros magyar válogatott kapus november 19-én a Barnsley elleni angol másodosztályú mérkőzésen sérült meg: a Wigannél kölcsönben szereplő futballista jobb térdében elszakadt a szalag, ezért hat-kilenc hónapos kényszerpihenő vár rá, legjobb esetben júniusban kezdheti el az edzéseket. A 29 esztendős játékos bizakodó a felépülését illetően.

légiósok Wigan Steven Gerrard Liverpool Bogdán Ádám

Légiósok: sikeres volt Bogdán műtétje, folytatás Liverpoolban – kép

2016-12-06 14:09:23

Kedden megműtötték Bogdán Ádámot, az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Wigan kapusát. A magyar játékos Facebook-oldalán üzent a sikeres műtétről, a rá váró liverpooli rehabilitációról és nagy köszönetet mondott a Wigan Athleticnek.

légiósok angol labdarúgás Wigan Bogdán Ádám

Anglia: vb-győztes kapus helyettesítheti Bogdánt

2016-12-01 12:03:56

Olasz sajtóhírek szerint a novemberben keresztszalag-szakadást szenvedő, és így a teljes szezonra kidőlő Bogdán Ádámot Marco Amelia helyettesítheti az angol másodosztályban szereplő Wigannél.

angol foci angol bajnokság Wigan Marco Amelia Bogdán Ádám

Légiósok: Bogdán már nem játszik az idényben – sajtóhír

2016-11-24 07:57:23

A whoscored.com arról számolt be, hogy a súlyos sérülést szenvedő, több hónapos kihagyásra kényszerülő Bogdán Ádám a szezonban már nem lép pályára.

légiósok angol foci Wigan Premier League Liverpool Bogdán Ádám

Liverpool: Bogdán Ádám visszatérhet a sérülése után

2016-11-22 13:53:17

Bogdán Ádám valószínűleg visszatér a másodosztályú Wigantől az angol élvonalbeli  labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Liverpoolhoz.

Légiósok: Bogdán megerősítette a térdsérülést, MRI vár rá

2016-11-20 12:56:55

Mint arról beszámoltunk, az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Wigan magyar kapusa, Bogdán Ádám megsérült a Barnsley elleni mérkőzésen. A légiós Facebook-oldalán osztotta meg a legújabb híreket állapotáról.

Videó: csúnyán letalpalták, majd hordágyon vitték le Bogdánt

2016-11-20 08:49:21

Mint arról beszámoltunk, Bogdán Ádámot, az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Wigan kapusát sérülés miatt le kellett cserélni a szombati, Barnsley elleni idegenbeli, gól nélküli mérkőzésen. Az 58. percben a hazaiak támadója, Sam Winnell tartott rá nagyon csúnyán – az eset után az angol még sárga lapot sem kapott (!) – a magyar kapus lábára, aki azonnal jelezte, baj van. Amikor hordágyon vitték le a pályáról a magyar légióst, akkor a Wigan-szurkolók felé is kiintett.

Válogatott: „Nem fogok könyörögni Storcknak” – Bogdán szerint ez nem volt fair

2016-11-07 10:41:37

A Wigan magyar kapusa, Bogdán Ádám nem fog könyörögni a magyar válogatott szövetségi kapitányának, Bernd Storcknak, hogy ismét behívja őt a nemzeti csapatba.

magyar válogatott Wigan Bogdán Ádám Bernd Storck

Anglia: nem véletlen, hogy így örült Bogdán Ádám – fotó

2016-10-29 19:46:39

Hosszú hetek nyeretlensége után győzött a Wigan Athletic, méghozzá az egyik közvetlen vetélytárs, a Cardiff City vendégeként: Bogdán Ádám csapata 1–0-val hozta az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) szombati játéknapján megrendezett meccset.

légiósok Wigan Championship Bogdán Ádám

Championship: kirúgták Bogdán Ádámék menedzserét

2016-10-26 13:11:51

Bogdán Ádám együttese, az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Wigan Athletic menesztette Gary Caldwell menedzsert.