Találatok a WHU címkére

Találatok száma: 14

PL: válogatott gólok után ikszelt egymással a WHU és a Stoke

2018-04-16 22:56:03

Az angol élvonal 34. fordulójának utolsó mérkőzésén a kiesés ellen küzdő Stoke City a szintén veszélyeztetett West Ham United otthonába látogatott, és 1–1-es döntetlent ért el ellene. A találkozón 3 gólt nem adott meg Michael Oliver játékvezető, mindháromszor a West Ham volt a kárvallott.

West Ham United WHU Stoke City Premier League Peter Crouch

Erőszak a London Stadionban: veszélyes úton jár a West Ham

2016-10-28 13:49:35

Lelátói rendbontások kísérték a hét közben a West Ham United–Chelsea angol Ligakupa-találkozót. Nem ez az első eset a 2016–2017-es idényben, hogy a volt olimpiai arénába költöző WHU meccsén kisebb csetepaté tör ki, és a történtek megvizsgálása tanulságos – nagyon úgy tűnik, hogy a klub és a London Stadiont üzemeltető cég sem szervezte meg tökéletesen a biztosítást. A hiányosságok egy fanatikus szurkolótáborral és egy nem futballstadionnak készült létesítménnyel párosulva pedig potenciálisan veszélyes helyzetet teremthetnek. Még nem köszöntek vissza a hetvenes-nyolcvanas évek, és aligha fognak, ellenben a WHU-nak meg kell oldania az új otthonával kapcsolatos problémákat, mielőtt még komolyabb bántódása esik egy kilátogatónak.

huliganizmus erőszak angol Ligakupa West Ham United WHU Premier League

FA-kupa: hátrányból nyert a WHU, ketten dupláztak

2016-02-21 16:57:07

Az angol labdarúgó FA-kupa nyolcaddöntőjében a West Ham United négy góllal nyert a másodosztályú Blackburn Rovers vendégeként. A vezetést megszerző házigazdák az 55. percben létszámban megfogyatkoztak, akkor már egygólos hátrányban voltak. A WHU előnye a 64. percben háromra nőtt, de a hajrára tőlük is kiállítottak egy játékost. A végjátékban a vendégek duplával biztosították be fölényes sikerüket.

angol foci West Ham United WHU FA-kupa

PL: az öngól miatt ezúttal csak ikszelt a West Ham

2015-11-29 16:48:02

Bár remekül kezdte a szezont az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban a West Ham United, egymás után negyedik meccsét nem tudta megnyerni. A West Bromwich Albiont fogadta a 14. fordulóban, és a 17. percben Mauro Zárate góljával előnybe is került, ám az 50. percben Winston Reid a saját kapujába talált, így 1–1 lett a vége.

West Ham United West Bromwich Albion West Brom WHU WBA Mauro Zárate

WHU: bejelentették a Barcelona középpályásának kölcsönvételét

2015-09-01 09:11:08

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő West Ham United bejelentette, hogy ismét kölcsönveszi Alex Songot a Barcelonától.

átigazolás angol átigazolás West Ham United WHU Barcelona Alex Song

WHU: a szurkolók vétózták meg a balhés Barton érkezését

2015-08-12 10:02:22

Hiába felelt meg az orvosi vizsgálaton és állapodott meg két évre szóló szerződésben Slaven Bilic menedzserrel, a szurkolók erőteljes ellenállása miatt mégsem lesz a West Ham United labdarúgója a balhéiról elhíresült Joey Barton.

angol átigazolás West Ham United WHU Joey Barton

Anglia: Mourinho exellenségéből „csinálna” Special One-t

2014-12-26 12:05:19

A ma délutáni PL-rangadó előtt a listavezető Chelsea portugál menedzsere ellenfeléből – korábbi ellenségéből – Sam Allardyce-ból csinálna Special One-t, amennyiben a kolléga a szezon végén is az első négyben tudja tartani a jelenleg negyedik West Ham Unitedot.

angol foci West Ham United WHU Sam Allardyce Premier League PL

PL: Rooney félpályás gólt lőtt, Londonban nyert az MU

2014-03-22 20:22:49

Az angol labdarúgó-bajnokság 31. fordulójának szombati játéknapjának záró mérkőzésén a Manchester United könnyed győzelmet (2–0) aratott a West Ham United otthonában. A manchesteriek találatait Wayne Rooney szerzete az első félidőben, köztük egy elképesztően nagy félpályás gólt. Győzelmükkel a „vörös ördögök” tizenegy pontra „közelítették” meg a negyedik helyezett Arsenalt.

angol foci angol bajnokság West Ham United WHU Premier League Manchester United

Rooney félpályás gólja alapozta meg a Man. United londoni sikerét

2014-03-22 14:35:27

PMFC: jótékonysági meccsre érkezhet a West Ham United

2013-10-30 07:59:34

Jótékonysági mérkőzés keretében láthatja vendégül az élvonalbeli PMFC-Matias az angol labdarúgás egyik patinás klubját, a West Ham Unitedet. Erről a lehetőségről egy pécsi sajtótájékoztatón esett szó – számolt be a klub honlapja.

West Ham United WHU Pécsi MFC

Gigászi bukások a Liverpoolnál, Capoue a Tottenhamé

2013-08-19 15:20:30

Elmúlt egy hét anélkül, mégpedig ismét, hogy az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a Premier League gigászai erősítettek volna, ám nehogy azt higgyük, hogy a többiek ne költöttek volna el újabb eurótízmilliókat.

Étienne Capoue nyári transzfersorozat nemzetközi átigazolások angol átigazolás angol foci ake Livermore

Újabb döntetlen! Norwich 0-0 West Ham

2012-09-15 23:09:10

Zsinórban ez a harmadik döntetlenünk. Ezuttal a West Ham ellen sikerült elérni. A következő össze állításban léptek pályára a csapatok: Norwich:...