Találatok a Wacker Innsbruck címkére

Találatok száma: 16

Felkészülés: háromgólos győzelemmel kezdett a Honvéd

2019-06-26 19:41:32

Giuseppe Sannino együttese 1–0-s első félidő után 3–0-ra legyőzte a legutóbb az osztrák másodosztályban szereplő WSG Wattenst az ausztriai edzőtábor első felkészülési mérkőzésén – számolt be róla a Honvéd hivatalos Facebook-oldala.

Wacker Innsbruck Budapest Honvéd

Ausztria: a magyar kapus büntetőt védett, majd kiállították

2014-04-26 21:03:06

Sáfár Szabolcs főszereplő volt a Wacker Innsbruck Austria Wien elleni hazai bajnokiján (1–1). A magyar kapus az első félidő ráadásában kivédte Philipp Hosiner büntetőjét, majd az 56. percben Ola Kamarát buktatta a tizenhatoson belül, így a bécsiek 11-est kaptak, Sáfárt pedig kiállították. Alexander Gorgon bevágta a büntetőt, ezzel kialakult a végeredmény.

osztrák Bundesliga Wacker Innsbruck Sáfár Szabolcs Red Bull Salzburg Gulácsi Péter

Ausztria: véget ért a korábbi győri légiós szezonja

2014-04-16 11:24:48

Edzésen térdsérülést szenvedett, emiatt véget is ért a szezonja Ji-Paranának, a Wacker Innsbruck korábban Győrben is megfordult brazil labdarúgójának.

osztrák labdarúgás Wacker Innsbruck Ji-Paraná Ausztria

Ausztria: Gulácsit arcon rúgták, le kellett cserélni

2014-03-29 20:56:20

Megsérült Gulácsi Péter: a Salzburg magyar kapusát le kellett cserélni az első félidő hosszabbításában a Wacker Innsbruck elleni meccsen, miután ütközött a vendégek támadójával, Christian Schillinggel. Az osztrák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 30. fordulójában rendezett találkozón egyébként nem esett gól.

osztrák Bundesliga Wacker Innsbruck Sáfár Szabolcs Salzburg Gulácsi Péter

Ausztria: fiatalítanak, a rutinos magyar kapus távozik

2014-03-20 11:57:12

Sáfár Szabolcs a szezon végén távozik az osztrák élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Wacker Innsbrucktól. A 39 éves magyar kapus három év után hagyja el csapatát, amely nem újítja meg az idény végén lejáró szerződését.

magyar átigazolás légiósok Wacker Innsbruck Sáfár Szabolcs

Átigazolások: az ETO korábbi légiósa az osztrák élvonalban

2014-01-31 12:40:42

Megfelelt a próbajátékon az osztrák élvonalbeli Wacker Innsbrucknál Ji-Paraná, aki a szezon végéig szóló szerződést kötött új klubjával. A 26 éves támadó – aki szabadon igazolható volt – kontraktusa opciós joggal meghosszabbítható.

nemzetközi átigazolás Wacker Innsbruck Ji-Paraná

Játékossors: Ji-Paraná a „sógoroknál” próbázik

2014-01-20 19:13:20

Az egykoron a Győri ETO-ban futballozó brazil támadó középpályás, Ji-Paraná az osztrák élvonalbeli Wacker Innsbruck együttesénél bukkant fel próbajátékon.

osztrák átigazolás nemzetközi átigazolás el-Ittihad Wacker Innsbruck Ji-Paraná Győri ETO

Ausztria: öngól bosszantotta Sáfárt, de a vége jól alakult

2013-10-05 21:13:04

Sáfár Szabolcs csapata, az Innsbruck a 91. percben szerzett góllal mentette 3–3-as döntetlenre a sereghajtó Admira elleni hazai mérkőzését az osztrák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 11. fordulójának szombati játéknapján.

légiósok Wacker Innsbruck Sáfár Szabolcs

Ausztria: Sáfár Szabolcs négy gólt kapott a Rapidtól

2013-09-14 19:27:11

Sorozatban hatodik fellépésén nem tudott nyerni Sáfár Szabolcs csapata, a Wacker Innsbruck az osztrák labdarúgó-bajnokságban. A magyar kapus négy gólt kapott a Rapid Wientől, amely már másodszor jutott el négy találatig idegenben a Bundesligában. Az innsbruckiak egyébként a 2. percben emberhátrányba kerültek Jaio Gabiola kiállítása miatt.

osztrák foci Wacker Innsbruck Sáfár Szabolcs

Videó: Sáfár hatalmas gólt kapott Salzburgban

2013-05-20 13:24:35

Fantasztikus góllal tette biztossá győzelmét (3–1) az osztrák labdarúgó-bajnokságban szereplő Red Bull Salzburg a Wacker Innsbruck ellen. A bajnokságban jelenleg második helyen álló csapat szenegáli csatára, Sadio Mané egy hosszú keresztlabdát megszelídített a tizenhatoson belül, kifelé cselezett, és mivel nem tudták megállítani, visszaindult. Betört a tizenhatoson belülre, ott még egy csellel elküldte a védőjét, majd a kimozduló Sáfár Szabolcs felett a bal felső sarokba lőtt.

videó osztrák bajnokság Wacker Innsbruck Sáfár Szabolcs Red Bull Salzburg

Ausztria: a 38 éves Sáfárra továbbra is igényt tart a Wacker

2013-05-10 09:51:39

A következő szezonban is szeretné a soraiban tudni Sáfár Szabolcsot a Wacker Innsbruck labdarúgócsapata. A klubnál folynak a tárgyalások arról, hogy meghosszabbítsák a kapus nyáron lejáró szerződését.

Videó: Szabics beállt, majd azonnal betalált honfitársának

2013-03-18 14:44:13

Mint arról korábban beszámoltunk, az osztrák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 26. fordulójában a Szabics Imrét a 81. percben bevető Sturm Graz hazai pályán 3–2-es győzelmet aratott a Wacker Innsbruck ellen, amelynek kapuját ezúttal is Sáfár Szabolcs védte. A magyar válogatott támadó pályára lépését követően egy perccel, az első labdaérintéséből lőtt gólt honfitársának. Tekintse meg a mérkőzés összefoglalóját!

videó Wacker Innsbruck Szabics Imre Sturm Graz

Videó: zseniális ollózással zárta a kontrát Sáfár csapattársa

2013-03-12 10:06:27

Az osztrák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 25. fordulójában a kiesés elől menekülő Wacker Innsbruck – amelynek kapuját Sáfár Szabolcs védte – fél órával a mérkőzés vége előtt még 2–0-ra vezetett a Salzburg ellen, végül azonban 3–2-re kikapott. A magyar légiós csapattársa, Daniel Schütz egy remek kontra után gyönyörű ollózós gólt szerzett. Tekintse meg a találatot!

videó labdarúgás Wacker Innsbruck Sáfár Szabolcs Red Bull Salzburg Daniel Schütz

Ausztria: a Salzburg kétgólos hátrányból nyert Sáfárék ellen

2013-03-10 17:58:31

A kiesés elől menekülő Wacker Innsbruck – amelynek kapuját Sáfár Szabolcs védte – fél órával a mérkőzés vége előtt még 2–0-ra vezetett a Salzburg ellen, végül azonban 3–2-re kikapott az osztrák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 25. fordulójában. A vendégek a 95. percben szerezték győztes góljukat.

osztrák foci Wacker Innsbruck Sáfár Szabolcs Red Bull Salzburg

Átigazolás: Orosz Péter az OFI Krétánál folytatja pályafutását

2008-06-28 04:00:14

A görög élvonalbeli OFI csapatában folytatja pályafutását Orosz Péter, a kétszeres magyar válogatott csatár.

Orosz Péter Wacker Innsbruck OFI Kréta

Orosz Péter nyolcadik gólja az osztrák bajnokság jelenlegi szezonjában

2008-03-19 21:40:24

Újabb gólt lőtt az osztrák bajnokságban Orosz Péter, a magyar csatár ezúttal a címvédő Salzburg elleni meccsen talált be, csapata mégis kikapott 2–1-re.