Találatok a Voluntari címkére

Találatok száma: 7

Felkészülés: a PAFC ikszelt román élvonalbeli ellenfelével

2018-07-06 07:01:03

A labdarúgó NB I-ben szereplő Puskás Akadémia FC felkészülési mérkőzésen 1–1-es döntetlent játszott a román élvonalbeli Voluntarival.

felkészülési mérkőzés Voluntari Puskás Akadémia PAFC NB I felkészülés

Románia: fontos győzelmet aratott a Sepsi

2018-05-12 15:51:35

Alig 21 perc alatt biztosította győzelmét a Sepsi OSK a román élvonal alsóházi rájátszásának szombati mérkőzésen, az FC Voluntari otthonában.

Voluntari Sepsi OSK Románia Liga 1

Légiósok: Bőle mini szólójánál csak a gól volt szebb

2017-03-06 19:41:18

Bőle Lukács nagyszerű egyéni teljesítménye is kellett ahhoz, hogy a CSMP Iasi (Jászvásár) 1–0-ra legyőzze idegenben a Voluntarit a román labdarúgó-bajnokság 26. fordulójában. Gyurcsó Ádám is jegyzett egy asszisztot a lengyel ligában.

légiósok Voluntari Pogon Szczecin Gyurcsó Ádám CSMP Iasi Bőle Lukács

Videó: Romániában szekrényajtóval tüntették el a vizet a pályáról

2016-06-13 08:22:43

Rendhagyó „bemelegítéssel” indult a hétvégén Romániában, Aradon egy fontos futballmérkőzés. Az UTA Arad–Voluntari osztályozó előtt ugyanis (melyet 3–1-es összesítéssel a Voluntari nyert meg, így maradt az élvonalban) elöntötte a víz a pályát, így a játékosok közös erővel, a bírókkal és a pályamunkásokkal együtt próbálták meg használhatóvá tenni a gyepet, mindezt szivacsok, szekrényajtók és vödrök segítségével.

víz videó eső Voluntari UTA Románia

Haladás: román és lengyel ellenfél a felkészülési mérkőzéseken

2016-01-21 21:00:04

A hatnapos horvátországi után pénteken ezúttal tíznapos törökországi, sidei edzőtáborba utazik a labdarúgó NB I-ben szereplő Szombathelyi Haladás.

felkészülés Zaglebie Lubin Voluntari NB I Haladás

Videó: tökéletes mozdulat – elámított a szezon első góljával

2015-07-11 10:57:50

Látványos találattal kezdődött a román élvonalbeli labdarúgó-bajnokság. A Voluntari–CSMS Iasi (1–1) nyitó mérkőzés 10. percében a vendégek középpályása, Stefan Grigorie olyan gólt lőtt, hogy a kapus is állva nézte.

videó román foci labdarúgás gól Voluntari Stefan Grigorie

Eurofutball: egy kiscsapat ma nagyon nagy útra indul

2015-07-10 17:03:01

Bár jó néhány északi országban javában zajlik a bajnokság, az európai klubfutball igazából ilyentájt veszi fel a ritmust: akkor, amikor a hagyományos, őszi-tavaszi rendszerű országos bajnokságokban is útjára indul a labda. Ezen a nyáron a mai a nagy nap: a horvát és a román rajttal kezdetét veszi a 2015–16-os bajnoki szezon.