Találatok a Vogel Adrienn címkére

Találatok száma: 6

Rali Eb: négy futamon indul a magyar női páros

2020-02-25 13:19:48

A rali Európa-bajnokság (ERC) négy futamán áll rajthoz az idén a Vogel Adrienn, Notheisz Ivett páros.

rali Eb Vogel Adrienn Notheisz Ivett

Autósport: Vogel Adrienn élete autózásával 2. Monzában

2019-10-13 08:07:01

Izgalmat, drámát, majd happy endet is hozott a Kia Platinum Cup évadzáró fordulója Monzában. A lengyel márkakupában szereplő Vogel Adrienn igazán fordulatos hétvégét tudhat maga mögött, amelyet végül élete autózásával zárt.

autósport Vogel Adrienn

Autósport: nem akármilyen nyereményt kap Vogel Adrienn szurkolója

2019-10-01 10:16:18

Habár közeledik a szezon vége pályán és raliban egyaránt, Vogel Adrienn az év második felében is tartogat meglepetéseket szurkolóinak. Most legjobban informált követője kipróbálhatja, milyen Notheisz Ivett navigátor helyén ülni.

Autósport: nemcsak gyönyörű, de le is nyomja a férfiakat a pályáról – videó

2019-04-03 10:46:03

2017-ben és 2018-ban is megválasztották az ország legjobb női autóversenyzőjének Vogel Adriennt, aki kategóriájában első lett a hét végén az Eger ralin. A volán mögött magabiztos, mindent tud az autókról, de a férfiaknál nemcsak ezzel imponálhat, hiszen nem mellesleg gyönyörű is. Ismerkedjen meg Vogel Adriennel az NSO Tv videójában. Ha még többet szeretne megtudni róla, akkor keresse a pénteki Nemzeti Sport Sportkrém című mellékletében!

videó rali Vogel Adrienn Sportkrém NSO Tv

Kamion: Vogel Adrienn az első magyar női gyorsasági versenyző

2017-08-04 11:22:16

Első magyar nőként próbálhatta ki tudását a gyorsasági kamionversenyzésben Vogel Adrienn, aki szívesen indulna a szakág Európa-bajnoki sorozatában. Első tapasztalatait Ázsiában, a kínai bajnokságban szerezte meg az elmúlt hétvégén.