Találatok a Viktoria Plzen címkére

Találatok száma: 92

Videó: csel, sarkazás, majd a trükk – elképesztő gól az El-ben

2019-02-22 09:54:59

Mint beszámoltunk róla, a Dinamo Zagreb 4–2-es összesítéssel továbbjutott a Viktoria Plzen elleni párharcból, és a horvátok második találatát a korábbi ferencvárosi Emir Dilaver szerezte. A meccs azonban az első gól miatt igazán emlékezetes, Mislav Orsic befejezése előtt ugyanis egészen különleges kombinációt mutattak be a horvátok!

videó Viktoria Plzen Mislav Orsic Európa-liga El Dinamo Zagreb

El: kialakult a nyolcaddöntő mezőnye – eredmények, jegyzőkönyvek

2019-02-21 17:33:04

Csütörtökön kialakult a nyolcaddöntő mezőnye az Európa-ligában, a legjobb 16 közé a szerdán továbbjutó Sevilla mellett még két spanyol, két angol, két olasz és két orosz, egy osztrák, egy cseh, egy francia, egy horvát, egy német, egy portugál és egy ukrán csapat csatlakozott. A nyolcaddöntő sorsolását péntek 13 órakor tartják meg, az eseményről élő tudósítással jelentkezünk!

légiósok Zürich Zenit Villarreal Viktoria Plzen Valencia

El: „sértett” sztárja nélkül nyert az Inter; előnyben a Sevilla és a Napoli

2019-02-14 20:13:54

Az Inter 1–0-s győzelmet aratott hazai pályán a Rapid Wien felett a labdarúgó Európa-ligában a legjobb tizenhat közé kerülésért zajló párharc első mérkőzésén. A Napoli és a Sevilla is idegenben győzött, míg Szoboszlai Dominik csapata, a Salzburg ugyan vezetett Belgiumban, de végül vesztesen távozott az FC Bruges otthonából. A Dinamo Kijev Kádár Tamás nélkül ikszelt az Olympiakosszal.

légiósok Zürich Villarreal Viktoria Plzen Valencia Szántó Tamás

Felkészülés: BL-induló csapattal ikszelt a Puskás Akadémia

2019-01-24 21:43:51

A labdarúgó NB I-ben szereplő Puskás Akadémia 0–0-s döntetlent játszott a cseh élvonalbeli Viktoria Plzen ellen a spanyolországi edzőtáborozás utolsó felkészülési mérkőzésén.

felkészülés Viktoria Plzen Puskás Akadémia NB I felkészülés

BL, G-csoport: a Real és a Roma kikapott, a Plzen megy az El-be

2018-12-12 20:48:34

Óriási meglepetés a labdarúgó Bajnokok Ligája G-csoportjában: a címvédő, csoportelsőként már előzőleg továbbjutó Real Madrid a Santiago Bernabéu Stadionban szenvedett nagyon kínos, 3–0-s vereséget a CSZKA Moszkvától. Ez a Real európai kupatörténetének legsúlyosabb hazai kudarca. Az orosz csapat így sem tudta megszerezni a kvartett harmadik helyét, mert a Viktoria Plzen 2–1-re legyőzte az AS Romát, így a csehek jutottak az El-be!

Viktoria Plzen Roma Real Madrid CSZKA Moszkva Bajnokok Ligája BL-csoportkör

A CSZKA története legsúlyosabb hazai kupavereségét mérte a Realra!

2018-12-12 18:32:44

Viktoria Plzen Roma Real Madrid Georgij Scsennyikov G-csoport Fjodor Csalov

BL: az Ajax mellett a Real Madrid és a Roma is továbbjutott

2018-11-27 19:56:59

Nemcsak az AEK Athén vendégeként 2–0-s győzelmet arató Ajax, hanem a Viktoria Plzen moszkvai győzelmével a Real Madrid és az AS Roma is bejutott a labdarúgó Bajnokok Ligájában a legjobb 16 közé.

Viktoria Plzen Roma Real Madrid CSZKA Moszkva Bajnokok Ligája BL

BL: Azért futballozok, hogy történelmet írjak – Benzema

2018-11-08 10:31:23

Karim Benzema, a Real Madrid labdarúgócsapatának csatára a Viktoria Plzen ellen idegenben megnyert (0–5) Bajnokok Ligája-mérkőzés után céljairól és terveiről nyilatkozott.

Viktoria Plzen Real Madrid Benzema Bajnokok Ligája

BL: Nem ez volt a szándékom – Ramos a könyökléséről

2018-11-08 09:50:36

A Viktoria Plzen–Real Madrid (0–5) Bajnokok Ligája-csoportmérkőzésen a spanyolok csapatkapitánya, Sergio Ramos a csehek játékosát, Milan Havelt könyökölte le annyira, hogy az orra is elkezdett vérezni. A történtekre közösségi oldalán reagált a 32 éves védő.

Viktoria Plzen Sergio Ramos Real Madrid Bajnokok Ligája BL

BL: Vége a krízisnek? Uram, maga nem ismeri a Realt… – Solari

2018-11-08 09:21:56

Santiago Solari a Bajnokok Ligájában 5–0-s győzelemmel mutatkozott be a Real Madrid vezetőedzőjeként, csapata kiütötte a cseh Viktoria Plzent. A királyi gárda trénere szerint együttese még nem mászott ki a gödörből.

Viktoria Plzen Santiago Solari Real Madrid Bajnokok Ligája BL

BL: szándékos volt? Sergio Ramos könyököse után jött a vérfürdő – videó

2018-11-07 21:58:32

A labdarúgó Bajnokok Ligája G jelű csoportjában a címvédő Real Madrid négy gólt szerzett az első félidőben a Viktoria Plzen otthonában. A gólokon túl még egy eset borzolta a hazai szurkolók kedélyeit: a 15. percben, még 0–0-s állásnál Sergio Ramos lekönyökölte Milan Havelt, akinek ömleni kezdett a vér az orrából, majd ugyan visszatért a pályára, a 38. percben le kellett cserélni. Ön szerint szándékos volt a Real Madrid csapatkapitányának megmozdulása?

Viktoria Plzen Sergio Ramos Real Madrid Milan Havel Bajnokok Ligája BL

BL: Benzema remek cselsorozat végén szerzett gólt – videó

2018-11-07 21:28:38

A labdarúgó Bajnokok Ligája G jelű csoportjában a címvédő Real Madrid Karim Benzema góljával szerzett vezetést Csehországban, a Plzen otthonában. Nem sokkal később Casemiro duplázta meg a madridiak előnyét.

Viktoria Plzen Real Madrid Karim Benzema Bajnokok Ligája BL

Real Madrid: mégis játszhat az el Clásicón a brazil játékos

2018-10-25 13:18:11

A Real Madrid védője, Marcelo mégis játszhat a vasárnapi Barca–Real meccsen – számolt be róla a spanyol Marca. A játékosnak a szereplése kérdésessé vált, mert a Viktoria Plzen elleni Bajnokok Ligája meccs végjátékában kisebb bokasérülés miatt le kellett jönnie a pályáról.

el Clásico Viktoria Plzen Real Madrid Mariano Díaz Marcelo Daniel Carvajal

BL: Lopetegui játékosaitól és főnökeitől is nyugtatót kapott

2018-10-23 23:58:28

Egy góllal jobb volt a címvédő a Plzennél a labdarúgó a Bajnokok Ligája harmadik fordulójában a G-csoportban, nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Viktoria Plzen Real Madrid Pavel Vrba Julen Lopetegui Emilio Butragueno BL-nyilatkozatok

BL, G-csoport: a Real hozta a kötelezőt; Dzeko volt a CSZKA veszte

2018-10-23 22:36:41

A Real Madrid kisebb meglepetésre csak egy góllal, 2–1-re verte meg hazai pályán a Viktoria Plzent, míg a Roma hazai pályán Edin Dzeko első félidei duplája után biztos sikert ért el a CSZKA Moszkva felett, 3–0-ra nyert a Bajnokok Ligája G-csoportjának harmadik körében.

Viktoria Plzen Real Madrid CSZKA Moszkva Bajnokok Ligája AS Roma

Szenvedett a Plzen ellen a Real Madrid, de nyerni tudott

2018-10-23 20:36:21

Egy góllal jobb volt a címvédő a cseheknél, Lopetegui talán utolsó realos mérkőzésén. A Roma ellenben biztosan győzött a CSZKA Moszkva ellen a Bajnokok Ligája harmadik fordulójában a G-csoportban.

Viktoria Plzen Roma Real Madrid Patrik Hrosovsky Marcelo Karim Benzema

Real: Ez alapján az összes játékost ki kellene rúgni… – Isco

2018-10-23 16:34:18

Mint ismert, kilenc fordulót követően alaposan elmarad a várakozásoktól a Real Madrid szezonkezdete, a királyi gárda csupán az 7. helyen áll a La Ligában, a bajnokságban egymás után két vereséget szenvedett el, hazai terepen négy, minden sorozatot figyelembe véve öt meccs óta nyeretlen. Isco szerint azonban nem lehet Julen Lopeteguire fogni a rossz eredményeket.

Viktoria Plzen Real Madrid Julen Lopetegui Bajnokok Ligája BL

DAC: BL-főtáblás csapathoz igazolt a válogatott támadó

2018-10-18 17:15:25

Ahogy arra számítani lehetett, Erik Pacinda, a szlovák bajnokság második helyén álló DAC labdarúgója a Bajnokok Ligája-főtáblás Viktoria Plzennél folytatja a pályafutását. A négyszeres szlovák válogatott támadó hároméves szerződést kötött a cseh bajnoki címvédővel.

Viktoria Plzen Erik Pacinda Dunaszerdahely DAC

BL, G-csoport: a CSZKA Moszkva legyőzte a Real Madridot

2018-10-02 22:57:09

A CSZKA Moszkva nagy meglepetésre legyőzte a Real Madridot a Bajnokok Ligája G-csoportjának második fordulójában. A Roma odahaza simán megverte a Viktoria Plzent.

Viktoria Plzen Roma Real Madrid CSZKA Moszkva Bajnokok Ligája

Vereség Moszkvában, ez nem a Real Madrid ősze...

2018-10-02 20:11:34

A CSZKA Moszkva nagy meglepetésre legyőzte a Real Madridot a Bajnokok Ligája G-csoportjának második fordulójában. A Roma simán otthon tartotta a három pontot a Viktoria Plzen ellen.