Találatok a Viktoria Plzen címkére

Találatok száma: 88

BL, G-csoport: a Real és a Roma kikapott, a Plzen megy az El-be

2018-12-12 20:48:34

Óriási meglepetés a labdarúgó Bajnokok Ligája G-csoportjában: a címvédő, csoportelsőként már előzőleg továbbjutó Real Madrid a Santiago Bernabéu Stadionban szenvedett nagyon kínos, 3–0-s vereséget a CSZKA Moszkvától. Ez a Real európai kupatörténetének legsúlyosabb hazai kudarca. Az orosz csapat így sem tudta megszerezni a kvartett harmadik helyét, mert a Viktoria Plzen 2–1-re legyőzte az AS Romát, így a csehek jutottak az El-be!

Viktoria Plzen Roma Real Madrid CSZKA Moszkva Bajnokok Ligája BL-csoportkör

A CSZKA története legsúlyosabb hazai kupavereségét mérte a Realra!

2018-12-12 18:32:44

Viktoria Plzen Roma Real Madrid Georgij Scsennyikov G-csoport Fjodor Csalov

BL: az Ajax mellett a Real Madrid és a Roma is továbbjutott

2018-11-27 19:56:59

Nemcsak az AEK Athén vendégeként 2–0-s győzelmet arató Ajax, hanem a Viktoria Plzen moszkvai győzelmével a Real Madrid és az AS Roma is bejutott a labdarúgó Bajnokok Ligájában a legjobb 16 közé.

Viktoria Plzen Roma Real Madrid CSZKA Moszkva Bajnokok Ligája BL

BL: Azért futballozok, hogy történelmet írjak – Benzema

2018-11-08 10:31:23

Karim Benzema, a Real Madrid labdarúgócsapatának csatára a Viktoria Plzen ellen idegenben megnyert (0–5) Bajnokok Ligája-mérkőzés után céljairól és terveiről nyilatkozott.

Viktoria Plzen Real Madrid Benzema Bajnokok Ligája

BL: Nem ez volt a szándékom – Ramos a könyökléséről

2018-11-08 09:50:36

A Viktoria Plzen–Real Madrid (0–5) Bajnokok Ligája-csoportmérkőzésen a spanyolok csapatkapitánya, Sergio Ramos a csehek játékosát, Milan Havelt könyökölte le annyira, hogy az orra is elkezdett vérezni. A történtekre közösségi oldalán reagált a 32 éves védő.

Viktoria Plzen Sergio Ramos Real Madrid Bajnokok Ligája BL

BL: Vége a krízisnek? Uram, maga nem ismeri a Realt… – Solari

2018-11-08 09:21:56

Santiago Solari a Bajnokok Ligájában 5–0-s győzelemmel mutatkozott be a Real Madrid vezetőedzőjeként, csapata kiütötte a cseh Viktoria Plzent. A királyi gárda trénere szerint együttese még nem mászott ki a gödörből.

Viktoria Plzen Santiago Solari Real Madrid Bajnokok Ligája BL

BL: szándékos volt? Sergio Ramos könyököse után jött a vérfürdő – videó

2018-11-07 21:58:32

A labdarúgó Bajnokok Ligája G jelű csoportjában a címvédő Real Madrid négy gólt szerzett az első félidőben a Viktoria Plzen otthonában. A gólokon túl még egy eset borzolta a hazai szurkolók kedélyeit: a 15. percben, még 0–0-s állásnál Sergio Ramos lekönyökölte Milan Havelt, akinek ömleni kezdett a vér az orrából, majd ugyan visszatért a pályára, a 38. percben le kellett cserélni. Ön szerint szándékos volt a Real Madrid csapatkapitányának megmozdulása?

Viktoria Plzen Sergio Ramos Real Madrid Milan Havel Bajnokok Ligája BL

BL: Benzema remek cselsorozat végén szerzett gólt – videó

2018-11-07 21:28:38

A labdarúgó Bajnokok Ligája G jelű csoportjában a címvédő Real Madrid Karim Benzema góljával szerzett vezetést Csehországban, a Plzen otthonában. Nem sokkal később Casemiro duplázta meg a madridiak előnyét.

Viktoria Plzen Real Madrid Karim Benzema Bajnokok Ligája BL

Real Madrid: mégis játszhat az el Clásicón a brazil játékos

2018-10-25 13:18:11

A Real Madrid védője, Marcelo mégis játszhat a vasárnapi Barca–Real meccsen – számolt be róla a spanyol Marca. A játékosnak a szereplése kérdésessé vált, mert a Viktoria Plzen elleni Bajnokok Ligája meccs végjátékában kisebb bokasérülés miatt le kellett jönnie a pályáról.

el Clásico Viktoria Plzen Real Madrid Mariano Díaz Marcelo Daniel Carvajal

BL: Lopetegui játékosaitól és főnökeitől is nyugtatót kapott

2018-10-23 23:58:28

Egy góllal jobb volt a címvédő a Plzennél a labdarúgó a Bajnokok Ligája harmadik fordulójában a G-csoportban, nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Viktoria Plzen Real Madrid Pavel Vrba Julen Lopetegui Emilio Butragueno BL-nyilatkozatok

BL, G-csoport: a Real hozta a kötelezőt; Dzeko volt a CSZKA veszte

2018-10-23 22:36:41

A Real Madrid kisebb meglepetésre csak egy góllal, 2–1-re verte meg hazai pályán a Viktoria Plzent, míg a Roma hazai pályán Edin Dzeko első félidei duplája után biztos sikert ért el a CSZKA Moszkva felett, 3–0-ra nyert a Bajnokok Ligája G-csoportjának harmadik körében.

Viktoria Plzen Real Madrid CSZKA Moszkva Bajnokok Ligája AS Roma

Szenvedett a Plzen ellen a Real Madrid, de nyerni tudott

2018-10-23 20:36:21

Egy góllal jobb volt a címvédő a cseheknél, Lopetegui talán utolsó realos mérkőzésén. A Roma ellenben biztosan győzött a CSZKA Moszkva ellen a Bajnokok Ligája harmadik fordulójában a G-csoportban.

Viktoria Plzen Roma Real Madrid Patrik Hrosovsky Marcelo Karim Benzema

Real: Ez alapján az összes játékost ki kellene rúgni… – Isco

2018-10-23 16:34:18

Mint ismert, kilenc fordulót követően alaposan elmarad a várakozásoktól a Real Madrid szezonkezdete, a királyi gárda csupán az 7. helyen áll a La Ligában, a bajnokságban egymás után két vereséget szenvedett el, hazai terepen négy, minden sorozatot figyelembe véve öt meccs óta nyeretlen. Isco szerint azonban nem lehet Julen Lopeteguire fogni a rossz eredményeket.

Viktoria Plzen Real Madrid Julen Lopetegui Bajnokok Ligája BL

DAC: BL-főtáblás csapathoz igazolt a válogatott támadó

2018-10-18 17:15:25

Ahogy arra számítani lehetett, Erik Pacinda, a szlovák bajnokság második helyén álló DAC labdarúgója a Bajnokok Ligája-főtáblás Viktoria Plzennél folytatja a pályafutását. A négyszeres szlovák válogatott támadó hároméves szerződést kötött a cseh bajnoki címvédővel.

Viktoria Plzen Erik Pacinda Dunaszerdahely DAC

BL, G-csoport: a CSZKA Moszkva legyőzte a Real Madridot

2018-10-02 22:57:09

A CSZKA Moszkva nagy meglepetésre legyőzte a Real Madridot a Bajnokok Ligája G-csoportjának második fordulójában. A Roma odahaza simán megverte a Viktoria Plzent.

Viktoria Plzen Roma Real Madrid CSZKA Moszkva Bajnokok Ligája

Vereség Moszkvában, ez nem a Real Madrid ősze...

2018-10-02 20:11:34

A CSZKA Moszkva nagy meglepetésre legyőzte a Real Madridot a Bajnokok Ligája G-csoportjának második fordulójában. A Roma simán otthon tartotta a három pontot a Viktoria Plzen ellen.

onlive! közvetítés Viktoria Plzen Roma Real Madrid Nikola Vlasic

BL, G-csoport: a Real legyőzte a Romát, a CSZKA a végén mentett pontot

2018-09-19 22:41:41

A Bajnokok Ligája G-csoportjának első játéknapján a Real Madrid hazai pályán legyőzte az AS Romát, míg a Viktoria Plzen Michal Krmencík első félidei duplájával ugyan még vezetett, ám a CSZKA Moszkva a második félidő elején szépített Csalov góljával, majd a 94. percben Nikola Vlasic tizenegyesből szerzett góljával megmentette az egy pontot.

Isco varázsolt, Bale robogott, Díaz csavart, a Real elsöpörte a Romát

2018-09-19 20:54:53

A 2018–2019-es labdarúgó Bajnokok Ligája 1. fordulójában simán nyert a címvédő Real Madrid: a királyi gárda Isco, Gareth Bale, valamint Mariano Díaz góljával 3–0-ra legyőzte az AS Romát. A G-csoport másik mérkőzésén a CSZKA Moszkva kétgólos hátrányból felállva mentett pontot Plzenben, és játszott 2–2-es döntetlent.

Viktoria Plzen Roma Real Madrid Mariano Díaz Luka Modric Isco

Eurofutball: a cseh bajnok megérkezett a BL-főtáblára

2018-05-20 00:26:57

A Viktoria Plzen szombaton megnyerte a cseh labdarúgó-bajnokságot, ezzel kivívta helyét a Bajnokok Ligája következő kiírásának főtábláján.

eurofutball bajnokcsapatok 2018 Viktoria Plzen Lincoln Red Imps

El: Gulácsiék és Kádárék továbbjutottak, Kleinheislerék kiestek

2018-02-22 20:00:28

Hiába nyert az olasz Napoli 2–0-ra a Gulácsi Pétert végig a soraiban tudó német RB Leipzig otthonában, a lipcseiek idegenben szerzett több góljuknak köszönhetően bejutottak az Európa-liga legjobb 16 csapata közé. A Kádár Tamást foglalkoztató ukrán Dinamo Kijev hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott a görög AEK Athénnal, így – szintén a vendégként elért találata révén – a következő körbe lépett. Kleinheisler László együttese, a kazah Asztana helytállt a portugál Sporting CP stadionjában (3–3), ennek ellenére búcsúzott a sorozattól.