Találatok a Viktoria Plzen címkére

Találatok száma: 72

BL, G-csoport: a Real legyőzte a Romát, a CSZKA a végén mentett pontot

2018-09-19 22:41:41

A Bajnokok Ligája G-csoportjának első játéknapján a Real Madrid hazai pályán legyőzte az AS Romát, míg a Viktoria Plzen Michal Krmencík első félidei duplájával ugyan még vezetett, ám a CSZKA Moszkva a második félidő elején szépített Csalov góljával, majd a 94. percben Nikola Vlasic tizenegyesből szerzett góljával megmentette az egy pontot.

Viktoria Plzen Roma Real Madrid CSZKA Moszkva Bajnokok Ligája

Isco varázsolt, Bale robogott, Díaz csavart, a Real elsöpörte a Romát

2018-09-19 20:54:53

A 2018–2019-es labdarúgó Bajnokok Ligája 1. fordulójában simán nyert a címvédő Real Madrid: a királyi gárda Isco, Gareth Bale, valamint Mariano Díaz góljával 3–0-ra legyőzte az AS Romát. A G-csoport másik mérkőzésén a CSZKA Moszkva kétgólos hátrányból felállva mentett pontot Plzenben, és játszott 2–2-es döntetlent.

Viktoria Plzen Roma Real Madrid Mariano Díaz Luka Modric Isco

Eurofutball: a cseh bajnok megérkezett a BL-főtáblára

2018-05-20 00:26:57

A Viktoria Plzen szombaton megnyerte a cseh labdarúgó-bajnokságot, ezzel kivívta helyét a Bajnokok Ligája következő kiírásának főtábláján.

eurofutball bajnokcsapatok 2018 Viktoria Plzen Lincoln Red Imps

El: Gulácsiék és Kádárék továbbjutottak, Kleinheislerék kiestek

2018-02-22 20:00:28

Hiába nyert az olasz Napoli 2–0-ra a Gulácsi Pétert végig a soraiban tudó német RB Leipzig otthonában, a lipcseiek idegenben szerzett több góljuknak köszönhetően bejutottak az Európa-liga legjobb 16 csapata közé. A Kádár Tamást foglalkoztató ukrán Dinamo Kijev hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott a görög AEK Athénnal, így – szintén a vendégként elért találata révén – a következő körbe lépett. Kleinheisler László együttese, a kazah Asztana helytállt a portugál Sporting CP stadionjában (3–3), ennek ellenére búcsúzott a sorozattól.

légiósok Zenit Villarreal Viktoria Plzen Sporting CP RB Leipzig

El: Vad II vezeti Korhuték meccsét, Bognár az Evertonét

2017-09-27 14:50:36

Két magyar játékvezető is kapott mérkőzést a labdarúgó Európa-liga csoportkörének második fordulójában.

bíróküldés Viktoria Plzen Vad II István Korhut Mihály Hapoel Beer-Seva Everton

El: a Videoton a Partizan Beograddal csap össze a csoportkörért

2017-08-04 12:54:32

Pénteken a svájci Nyonban kisorsolták a labdarúgó Európa-liga playoffkörének párosítását. A Bordeaux-t búcsúztató Videoton a szerb Partizan Beograddal csap össze a csoportkörbe jutásért.

sorolás Zenit Viktoria Plzen Mol Vidi FC Videoton Partizan Beograd

Marko Nikolics korábbi csapatával csap össze a Videoton

2017-08-04 12:49:08

Pénteken a svájci Nyonban kisorsolták a labdarúgó Európa-liga playoffkörének párosítását. A Bordeaux-t búcsúztató Videoton Marko Nikolics vezetőedző korábbi klubjával, a szerb Partizan Beograddal csap össze a csoportkörbe jutásért.

sorsolás Zenit Viktoria Plzen Mol Vidi FC Videoton Partizan Beograd

Képek: átváltozott a kispad, mindent uralma alá vont a sör!

2017-07-27 11:25:26

Nem mindennapi megállapodást kötött egymással a cseh élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Viktoria Plzen és a Gambrinus sörfőzde. A szponzori üzlet értelmében ezentúl egy óriási dobozos sörben ülnek majd a játékosok és a stáb a kispadon. Az ülések egyébként fűthetőek, habár a folyékony kenyér melegen nem a legjobb...

cseh foci Viktoria Plzen

Legia: megvan az első számú kiszemelt Nikolics pótlására

2016-12-14 21:58:42

Lengyel sajtóértesülések szerint a Viktoria Plzen szlovák válogatott támadóját, Michal Durist szemelte ki Nikolics Nemanja pótlására a Legia Warszawa labdarúgócsapata.

nemzetközi átigazolás Viktoria Plzen Nikolics Nemanja Legia Warszawa

El: a római Perotti hihetetlen gólja a nap találata! – videó

2016-11-24 22:57:24

Diego Perotti szenzációs mozdulattal talált a kapuba a Romában a Viktoria Plzen ellen a labdarúgó Európa-ligában.

videó Viktoria Plzen Roma Európa-liga El Diego Perotti

El: pimaszul értékesítette a büntetőt a Roma – videó

2016-09-15 19:21:40

Ritkán látni olyan büntetőt, amellyel a Roma megszerezte a vezetést a Viktoria Plzen ellen a labdarúgó Európa-liga csoportkörének első fordulójában. Íme, Diego Perotti találata!

Cipruson a ráadásban sokkolták a Rosenborgot

2016-08-02 23:21:57

A 91. percig továbbjutásra állt a Rosenborg a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőköre harmadik fordulójának visszavágóján, ám a hosszabbításban az APOEL három (!) gólt szerzett a norvég csapat ellen, és ezzel továbbjutott. Hazai pályán búcsúzott a Crvena zvezda.

Viktoria Plzen Rosenborg Qarabag Ludogorec Dundalk Dinamo Zagreb

BL: a Plzen a hajrában szerzett góllal ejtette ki a Qarabagot

2016-08-02 20:34:31

A Viktoria Plzen bejutott a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének rájátszásába, miután a 3. kör visszavágóján 1–1-es döntetlent ért el a Qarabag otthonában. Az első meccs gól nélküli döntetlent hozott, tehát a csehek idegenben szerzett találattal ejtették ki az azerieket.

Viktoria Plzen Qarabag Bajnokok Ligája BL

Eurofutball: sorozatban 16-szor nyertek, újra bajnokok lettek

2016-04-30 20:37:50

A Viktoria Plzen 2–0-ra legyőzte a sereghajtó Baník Ostravát a cseh labdarúgó-bajnokság szombati játéknapján, és biztossá tette: a hátralévő három fordulótól függetlenül megvédi bajnoki címét.

európai bajnokok 2015–16 bajnokcsapatok 2016 Viktoria Plzen

Videó: beadást vártak, óriási gólt lőtt a korábbi Barca-játékos

2015-12-11 08:49:19

A csütörtöki labdarúgó Európa-liga-játéknap egyik legnagyobb gólját lőtte Jonathan dos Santos a Villarrealban a Viktoria Plzen ellen 3–3-ra végződő meccsen. A korábbi Barcelona-játékos a vendégek második találatánál mindenkit meglepett.

videó Villarreal Viktoria Plzen Jonathan dos Santos Európa-liga

Videó: beesett a tizenhatoson belülre, nem mindennapi gólt lőtt

2015-11-05 20:59:13

Philipp Schobesberger duplájával 2–1-re nyert a Rapid Wien labdarúgócsapata a Viktoria Plzen elleni Európa-liga- mérkőzésen. A huszonegy éves támadó második találatát egészen furcsa körülmények között szerezte. Nézze meg, hogyan!

videó labdarúgás Viktoria Plzen Rapid Wien Phiipp Schobesberger Európa-liga

Videó: ittas vezetése ihlette a legújabb gólörömét

2015-09-16 14:43:25

David Limberskynek, a Viktoria Plzen labdarúgójának jó humorérzéke van. A játékost ittas vezetésen érte a rendőrség, majd az eset után három nappal gólt lőtt a Príbram elleni cseh bajnokin. A futballista gólörömében jelezte, nemcsak az autóját, hanem a csapatát is kiválóan elkormányozza.

videó labdarúgás gólöröm Viktoria Plzen Videó

Eurofutball: öt év alatt harmadszor aranyérmes a Plzen

2015-05-18 20:11:14

A cseh élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Synot League) 28. fordulójának záró mérkőzésén a Viktoria Plzen hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Jihlavát, így két körrel a vége előtt bebiztosította bajnoki címét.

bajnok cím Viktoria Plzen Csehország

Eurofutball: duplázott a Sparta Praha és a Plzen is

2014-05-17 23:32:38

A Sparta Praha nyerte meg a labdarúgó Cseh Kupa 2013–2014-es kiírását, miután a fináléban 1–1-et követően 11-esekkel legyőzte a Viktoria Plzent. A prágaiak 13. alkalommal nyertek Csehszlovák, illetve Cseh Kupát, legutóbb 2008-ban, és dupláztak a szezonban, hiszen a bajnokságot is megnyerték. Az egy éve a pontvadászatban diadalmaskodó Viktoria is egyfajta duplázást hajtott végre, mert a kupa mellett a bajnokságban is biztosan másodikként végez.