Találatok a Venus Williams címkére

Találatok száma: 205

Tenisz: Venus Williams megint az első fordulóban búcsúzott

2020-03-03 11:14:06

Venus Williams 2 óra 29 perces mérkőzésen, 4:6, 6:3, 6:2-re kikapott a világranglistán 199. helyezett Anna Karolína Schmiedlovától a mexikói Monterreyben zajló kemény pályás női tenisztorna első fordulójában.

tenisz Venus Williams Anna Karolína Schmiedlová

Aus. Open: Djokovics győzött, 900-adszor karrierje során

2020-01-20 07:38:02

Roger Federer három sima játszmában, 6:3, 6:2, 6:2-re legyőzte az amerikai Steve Johnsont az ausztrál nemzetközi teniszbajnokság (Australian Open) férfi egyesének első fordulójában. Novak Djokovics szintén nyert, a szerb klasszis Jan-Lennard Struff ellen profi pályafutása 900. győzelmét könyvelte el. A hölgyeknél a hétszeres bajnok Serena Williams, a címvédő Oszaka Naomi, a tavalyi döntős Petra Kvitová és a pályafutása utolsó Grand Slam-tornáján szereplő Caroline Wozniacki is továbbjutott, míg a 15 éves Coco Gauff kiejtette a nála 24 esztendővel idősebb Venus Williamset.

Venus Williams Serena Williams Roger Federer Petra Kvitová Oszaka Naomi Novak Djokovics

Tenisz: Shapovalov a csapatversenyek egyesítését szorgalmazza

2020-01-01 15:52:18

Denis Shapovalov kanadai teniszező az ATP-kupa és a Davis-kupa egyesítését szorgalmazza, mert szerinte nincs szükség két csapatversenyre.

Venus Williams Denis Shapovalov Davis-kupa ATP-kupa

US Open: a százados Federer megint hátrányból győzött

2019-08-28 22:22:51

Századik mérkőzésén az amerikai nyílt teniszbajnokságon (US Open) Roger Federer szetthátrányból felállva, 3:6, 6:2, 6:3, 6:4-re legyőzte a bosnyák Damir Dzumhurt, ezzel bejutott a legjobb 32 közé. A svájci klasszis a 3. fordulóban a Dan Evans–Lucas Pouille csata továbbjutójával játszik.

tenisz Venus Williams US Open 2019 US Open Roger Federer Nisikori Kei

US Open: Djokovics győzött, honfitársát nem látjuk többé GS-tornán

2019-08-26 22:23:01

A címvédő Novak Djokovics három játszmában legyőzte a spanyol Roberto Carballés Baenát az amerikai nyílt teniszbajnokság (US Open) első fordulójában. Honfitársa, Janko Tipszarevics négy szettben kikapott az amerikai Denis Kudlától, egyszersmind lejátszotta pályafutása utolsó Grand Slam-mérkőzését. A hölgyeknél a Roland Garros bajnoka, Ashleigh Barty 1:6-os első játszma után jutott tovább, míg Venus Williams beállította Martina Navratilova rekordját.

tenisz Venus Williams US Open 2019 US Open Roberto Carballés Baena Novak Djokovics

US Open: a tavalyi női döntő bírója „leiratkozott” a Williams nővérekről

2019-08-23 22:11:19

A tavalyi botrány miatt a portugál Carlos Ramos nem lesz székbíró azokon a mérkőzésen, amelyeken Serena vagy Venus Williams játszik a hétfőn kezdődő amerikai nyílt teniszbajnokságon.

Venus Williams US Open 2019 US Open Serena Williams Carlos Ramos

Tenisz: V. Williams kiejtette a címvédő Bertenst Cincinnatiben

2019-08-13 22:56:13

A 2013-as győztes Viktorija Azarenka továbbjutott a Cincinnatiben zajló tenisztorna női versenyének első fordulójából, búcsúzott viszont a címvédő Kiki Bertens.

Venus Williams Tenisz Cincinnati Belinda Bencic

Tenisz: Venus Williams az első fordulóban búcsúzott

2019-07-31 09:34:28

A San Joséban zajló kemény pályás WTA-torna 1. fordulójában a szabadkártyával induló Venus Williams három játszmában kikapott honfitársától, a szintén amerikai Bethanie Mattek-Sandstól. A mexikói Los Cabosban zajló kemény pályás ATP-tornán a vasárnap még Gstaadban döntőző Cedrik-Marcel Stebe búcsúzott az 1. fordulóban, a washingtoni ATP-tornán pedig a második kiemelt Karen Hacsanov köszönt el a 2. fordulóban.

tenisz WTA San José Venus Williams ATP Washington ATP Los Cobos

Wimbledon: 15 éves ejtette ki az ötszörös bajnok V. Williamst

2019-07-01 21:30:57

Búcsúzott a wimbledoni teniszbajnokság hétfői nyitó napján az ötszörös bajnok amerikai Venus Williams, aki a nála 24 évvel fiatalabb honfitársától, Cori Gaufftól kapott ki.

tenisz Wimbledon Venus Williams Cori Gauff

Tenisz: Venus Williams először versenyez Birminghamben

2019-06-10 17:20:52

Pályafutása során először vesz részt a jövő heti birminghami füves pályás női tenisztornán Venus Williams.

Venus Williams WTA Birmingham tenisz

Tenisz: Williamsek csatája – Venus–Serena a 2. fordulóban

2019-05-13 20:24:10

A tizedik helyen kiemelt amerikai Serena Williams hétfőn győzelemmel mutatkozott be a római salakpályás tenisztorna női versenyének első fordulójában.

tenisz Venus Williams Serena Williams

Tenisz: Halep jó úton jár a világelsőség felé

2019-03-24 23:28:10

Túljutott a harmadik fordulón is Simona Halep a Miamiban zajló kemény pályás tenisztornán, a román játékos a szlovén Polona Hercogot győzte le szetthátrányról fordítva három játszmában.

tenisz WTA Miami Venus Williams Simona Halep ATP Miami

Tenisz: a 40 éves Ivo Karlovic történelmi győzelmet aratott

2019-03-08 09:03:49

Megszerezte első győzelmét 40 évesen az ATP Touron Ivo Karlovic, aki az Indian Wells-i kemény pályás Masters-torna első fordulójában az ausztrál Matthew Ebdent verte meg két játszmában, 1 óra 49 perc alatt. A veterán horvát teniszező a második körben honfitársával, a 11. kiemelt Borna Coriccsal találkozik.

Venus Williams Matthew Ebden Jimmy Connors Ivo Karlovic

Tenisz: Venus Williams legyőzte Serenát Abu-Dzabiban

2018-12-27 19:41:42

Venus Williams döntő rövidítésben legyőzte húgát, Serenát az Abu-Dzabiban csütörtökön megrendezett bemutató teniszmérkőzésen.

Venus Williams Serena Williams

US Open: Serena nyerte meg a Williams nővérek csatáját

2018-09-01 07:23:31

Serena Williams a visszatérése óta a legjobb játékát nyújtva két szettben legyőzte nővérét, Venust az amerikai nemzetközi teniszbajnokság (US Open) 3. fordulójában.

tenisz Venus Williams US Open Serena Williams

US Open: egymás ellen készül a két Williams nővér

2018-08-30 14:09:38

Mivel szerdán Serena és Venus Williams is bejutott az amerikai nyílt teniszbajnokság harmadik fordulójába, így egymás ellen lépnek pályára a New York-i Grand Slam-tornán.

Venus Williams US Open Serena Williams

Wimbledon: Serena továbbjutott, Venus elbúcsúzott

2018-07-06 19:10:50

Az amerikai Serena Williams bejutott a 16 közé a wimbledoni teniszbajnokságon, míg testvére, a tavaly döntős Venus kiesett a pénteki játéknapon.

tenisz Wimbledon Venus Williams Serena Williams Kristina Mladenovic

Roland Garros: 13 éve nem volt ilyen, kiesett a címvédő

2018-05-27 16:12:45

Kiesett a női egyes címvédője, Jelena Ostapenko a francia nyílt teniszbajnokság, a Roland Garros első fordulójában: a 20 éves lett hölgyet az ukrán Katerina Kozlova búcsúztatta. A férfiaknál Grigor Dimitrov, Nisikori Kei és Alexander Zverev is három játszmában nyert, David Goffin kétszettes hátrányból fordított.

tenisz Venus Williams Sara Errani Roland Garros Konta Johanna Jelena Ostapenko

Fed-kupa: a Williams nővérek kihagyják az elődöntőt

2018-04-11 19:19:46

A címvédő amerikai női teniszválogatott Serena és Venus Williams nélkül áll ki a Franciaország elleni, jövő hétvégi Fed-kupa-elődöntőre.

Venus Williams Sloane Stephens Serena Williams Madison Keys Fed-kupa Coco Vandeweghe

Tenisz: Danielle Collins legyőzte példaképét Miamiban

2018-03-29 09:50:41

Az amerikai Danielle Collins két játszmában legyőzte honfitársát, Venus Williamst a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna női versenyének szerdai negyeddöntőjében.

tenisz Venus Williams Milos Raonic Juan Martín del Potro John Isner Danielle Collins