Találatok a Vegas Golden Knights címkére

Találatok száma: 69

NHL: hétmeccses győzelmi sorozatnál tart a Vegas

2020-02-27 09:47:52

A liga jelenlegi leghosszabb, hét mérkőzésből álló győzelmi sorozatát tudhatja magáénak a Vegas Golden Knights, amely szerdán úgy verte meg a vendég Edmonton Oilerst az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL), hogy gólt sem kapott.

Vegas Golden Knights NHL

NHL: egy méterről találta arcon a korong – a jégről szedte össze a fogait

2020-01-19 16:43:35

A Montreal Canadiens–Vegas Golden Knights (5–4) NHL-mérkőzésen a vendégek egyik játékosát, Paul Stastnyt az egyik legkellemetlenebb sérülés érte: nagyjából egyméteres távolságból telibe lőtték arcon a koronggal. A 34 éves játékosnak több foga is kitört, némelyiket a jégről kellett összeszednie.

Vegas Golden Knights Paul Stastny NHL Montreal Canadiens

NHL: edzőt váltott a Vegas Golden Knights

2020-01-15 19:21:06

Gerard Gallant helyett Peter DeBoer irányítja a jövőben az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) szereplő Vegas Golden Knights együttesét.

NHL: a Rangers lenullázta idegenben a Vegast

2019-12-09 07:46:14

A New York Rangers 5–0-ra nyert a Vegas Golden Knights vendégeként az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) vasárnapi játéknapján.

Vegas Golden Knights New York Rangers NHL

NHL: a Dallas ellen győzött a St. Louis, szétlövéssel nyert a Golden Knights

2019-11-30 09:13:23

Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokságban (NHL) az Arizona Coyotes szétlövéssel kapott ki a Vegas Golden Knights otthonában. Sima győzelmet aratott a Columbus Blue Jackets és a Nashville Predators, a St. Louis Blues pedig idegenben verte meg a Dallas Starst.

jégkorong amerikai sportok Vegas Golden Knights St. Louis Blues Pittsburgh Penguins Nashville Predators

NHL: tovább menetel a Dallas, ismét kikapott a Vegas

2019-11-26 07:21:26

Az észak-amerikai profi jégkorong-bajnokság (NHL) kedd hajnali mérkőzésein a Dallas Stars Alexander Radulov duplájának is köszönhetően 4–2-re legyőzte a Vegas Golden Knightot, ezzel folytatva immár hét győztes meccsből álló sorozatát, míg a Knights zsinórban harmadik vereségét könyvelhette el.

Vegas Golden Knights NHL Dallas Stars

NHL: a Vegas Golden Knights kiütötte a Calgaryt

2019-11-18 07:24:09

A Vegas Golden Knights 6–0-ra nyert a vendég Calgary Flames ellen az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) vasárnapi játéknapján.

Vegas Golden Knights Calgary Flames

NHL: nem akármilyen győztes góllal ért véget a Nashville sorozata

2019-11-01 06:44:33

Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság péntek hajnali két mérkőzésén a Montreal Canadiens a Vegas Golden Knights otthonában, míg a Calgary Flames a Nashville Predators vendégeként győzött egyaránt gólzáporos, hosszabbításos mérkőzésen. Utóbbinak ráadásul véget ért a négy győzelmet számláló sorozata.

Vegas Golden Knights Nashville Predators NHL Montreal Canadiens Calgary Flames

NHL: húsz meccsre eltiltották a Vegas orosz csatárát

2019-10-18 09:24:50

Doppingvétség miatt húsz mérkőzésre szóló eltiltást kapott Valentyin Zikov, az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) érdekelt Vegas Golden Knights orosz csatára.

Vegas Golden Knights Valentyin Zikov NHL

NHL: a Nashville hátrányból nyert Las Vegasban

2019-10-16 07:52:04

A Nashville Predators hátrányból négy gólt szerezve nyert a Vegas Golden Knights otthonában az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) keddi játéknapján.

Vegas Golden Knights Nashville Predators NHL

NHL: a címvédő Blues vereségével indult az új idény

2019-10-03 08:23:54

Magyar idő szerint csütörtök hajnalban kezdetét vette az NHL 2019–2020-as idénye – az új kiírás a címvédő St. Louis Blues vereségével indult, melyet a két szezonnal ezelőtt bajnok Washington Capitals győzött le hosszabbításban 3–2-re.

Washington Capitals Vegas Golden Knights Toronto Maple Leafs St. Louis Blues Ottawa Senators NHL

NHL: eltiltották a bírókat, de ez a Vegason már nem segít

2019-04-27 07:31:42

Az NHL a rájátszás második körére felfüggesztette azokat a játékvezetőket, akik a Vegas Golden Knights–San Jose Sharks párharc hetedik mérkőzését vezették. A liga szerint indokolatlanul osztottak ki egy nagybüntetést a Vegasnak – a Sharks az öt perc alatt négy gólt ütött, s hosszabbításban megnyerte a sorsdöntő összecsapást.

Vegas Golden Knights San Jose Sharks New York Islanders NHL rájátszás NHL Colorado Avalanche

Videó: „fejes gólt” szerzett az NHL-sztár, a fogai bánták

2019-04-11 16:49:18

Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) rájátszásában a San Jose Sharks Joe Pavelski nem mindennapi, fejes góljával szerezte meg a vezetést a Vegas Golden Knights ellen. A 34 éves játékost egy lövés telibe találta az arcán, majd bepattant a kapuba a korong. A mérkőzést végül a San Jose nyerte meg 5–2-re, ám a különös találat szerzője nem lehetett maradéktalanul boldog, mivel néhány foga eltört a történtek következtében.

Vegas Golden Knights San Jose Sharks NHL Joe Pavelski

NHL: könnyen győzött a tavalyi döntős Knights

2019-03-18 07:33:04

A tavalyi döntőben alulmaradó Vegas Golden Knights 6–3-ra nyert a vendég Edmonton Oilers ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) vasárnapi játéknapján. A hazaiak tíz mérkőzéssel az alapszakasz vége előtt újabb lépést tettek a rájátszás felé, a Nyugati főcsoportban már nyolc ponttal előzik meg a még továbbjutó helyen álló Minnesota Wildot.

Vegas Golden Knights NHL NBA Edmonton Oilers

NHL: a hajrában kapott ki otthon a Vegas Golden Knights

2019-01-22 07:26:04

Az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) hétfői játéknapján a Vegas Golden Knights hazai pályán 4–2-re kikapott a Minnesota Wildtól, míg a többi mérkőzésen a Nashville Predators, a Los Angeles Kings és a Florida Panthers nyert.

Vegas Golden Knights San Jose Sharks NHL Minnesota Wild Los Angeles Kings Florida Panthers

NHL: a Capitals és a Golden Knights is kikapott

2019-01-16 09:30:53

A címvédő Washington Capitals és a nyugati bajnok Vegas Golden Knights is vereséget szenvedett az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) keddi játéknapján.

Washington Capitals Vegas Golden Knights NHL

NHL: sorozatban harmadik meccsét is megnyerte a Vegas

2018-12-31 07:39:13

Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokságban (NHL) hétfőre virradóra egyetlen mérkőzést játszottak, ezen a Vegas Golden Knights 5–1-es győzelmet aratott az Arizona Coyotes otthonában, s ezzel egymást követő harmadik bajnokiját is megnyerte.

jégkorong Vegas Golden Knights NHL Arizona Coyotes

NHL: Philadelphiában kapott ki a Nashville, 300. győzelmét ünnepelhette Price

2018-12-21 07:44:06

Az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján a Philadelphia otthonában kikapott a Nashville Predators, míg a Vegas Golden Knights, a Winnipeg Jets és a Toronto Maple Leafs is győzni tudott a papírformának megfelelően.

Winnipeg Jets Vegas Golden Knights Toronto Maple Leafs Philadelphia Flyers Nashville Predators NHL

NHL: újabb Ovecskin-tripla, újabb Washington-győzelem

2018-12-15 07:07:54

A Las Vegas második hokiszezonja továbbra is sokkal nehezebben alakul, mint az első: az NHL Nyugati főcsoportjának középmezőnyében tengődő Golden Knights ezúttal a New Jersey ellen futott bele kínos vereségbe. A nevadai csapat az első harmadban 3–0-ra, a másodikban 4–1-re vezetett, de a liga egyik leggyengébbnek tartott gárdája felállt a háromgólos hátrányból, és Nico Hischier hosszabbításos góljával legyőzte a legutóbbi döntőst.

Washington Capitals Vegas Golden Knights Pittsburgh Penguins New Jersey Devils NHL Carolina Hurricanes

NHL: gálázott a Golden Knights, kilenc gól Coloradóban

2018-11-15 07:49:02

A Chicago Blackhawks és a Vegas Golden Knights sem engedett gólt az ellenfelének az NHL legutóbbi játéknapján – a Vegas ráadásul ötször is mattolta az Anaheim Ducks kapuját.