Találatok a Vegas Golden Knights címkére

Találatok száma: 81

NHL: 62 milliós szerződést kötött a Vegas a bajnok védővel

2020-10-13 14:11:16

Az NHL-ben szereplő Vegas Golden Knightsnál folytatja a pályafutását Alex Pietrangelo.

Vegas Golden Knights St. Louis Blues NHL Alex Pietrangelo

NHL: megint fordított a Stars, és ez már nagydöntőt ért

2020-09-15 07:05:36

A Dallas Stars hosszabbítást követően 3–2-re legyőzte a Vegas Golden Knights legénységét az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) hétfői játéknapján, ezzel összesítésben 4–1-re megnyerte a Nyugati főcsoport döntőjét, és bejutott a Stanley-kupáért zajló fináléba. A Stars húsz év után mérkőzhet meg ismét a trófeáért.

Vegas Golden Knights NHL Dallas Stars

NHL: a Dallas Stars egy lépésre a 20 éve vágyott döntőtől

2020-09-13 07:01:49

Egy lépésre került a Stanley-kupa döntőjétől a Dallas Stars, mivel az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) hajnali mérkőzésén 2–1-re legyőzte a Vegas Golden Knightsot, így már 3–1-re vezet a Nyugati konferencia fináléjában.

NHL: a hosszabbításban dőlt el, nyert a Dallas Stars

2020-09-11 06:59:10

Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) rájátszásában, a nyugati főcsoportdöntő harmadik felvonásán a Dallas Stars hosszabbításban 3–2-re legyőzte a Vegas Golden Knightsot.

jégkorong Vegas Golden Knights NHL Dallas Stars

NHL: magabiztosan egyenlített a Vegas a Dallas ellen

2020-09-09 07:23:21

A Vegas Golden Knights kedden 3–0-ra nyert a Dallas Stars ellen, és ezzel két mérkőzést követően kiegyenlítette a két csapat párharcát az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) Nyugati főcsoportjának döntőjében.

NHL: a Dallas egygólos sikerrel kezdte a főcsoportdöntőt

2020-09-07 07:02:09

Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) rájátszásában, a nyugati főcsoportdöntő első felvonásán a Dallas Stars 1–0-ra legyőzte a Vegas Golden Knightsot.

NHL: a Vegas jutott elsőként a rájátszás második fordulójába

2020-08-19 08:50:27

A Vegas Golden Knights kedden negyedszer is nyert a Chicago Blackhawks ellen, ezzel első csapatként jutott be a nyugati főcsoport elődöntőjébe az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) rájátszásában.

Vegas Golden Knights New York Islanders NHL Chicago Blackhawks

NHL: az Islanders a kiesés határára lökte a Capitalst

2020-08-17 08:02:53

A Vegas Golden Knights hat megnyert találkozó után először kapott ki a koronavírus-járvány miatti szünetet követően, miután vasárnap a Chicago Blackhawks – nem kis részben Corey Crawford 48 védésének köszönhetően – 3–1-re legyőzte, és ezzel szépített a két csapat párharcában az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) rájátszásában. A New York Islanders harmadszor is legyőzte a Washington Capitalst, azaz karnyújtásnyira van a továbbjutástól.

Vegas Golden Knights NHL

NHL: nagyon közel a söpréshez a Vegas Golden Knights

2020-08-16 07:23:06

A Vegas Golden Knights 2–1-re legyőzte a Chicago Blackhawksot az NHL rájátszásának főcsoport-negyeddöntőjében, Nyugaton.

Vegas Golden Knights NHL Boston Bruins

NHL: a Vegas őrzi az újraindulás utáni veretlenségét

2020-08-14 07:17:39

A Vegas Golden Knights továbbra is hibátlan a koronavírus-járvány miatti újraindulás óta, és már 2–0-ra vezeti a Chicago Blackhawks elleni párharcot az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL).

NHL: a Vegas és a Philadelphia nyerte meg a rangsorolást

2020-08-09 07:34:43

Nyugaton a Vegas Golden Knights, keleten a Philadelphia Flyers nyerte a koronavírus-járvány miatt bevezetett rangsorolást az észak-amerikai jégkorongligában (NHL).

Vegas Golden Knights Philadelphia 76ers NHL

NHL: A legnehezebben nyerhető Stanley-kupa lehet – Pacioretty

2020-04-19 21:25:26

Minden idők legnehezebben megnyerhető Stanley-kupája lehet a mostani, amennyiben folytatódik az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) szezonja – véli Max Pacioretty, a Vegas Golden Knights sztárcsatára.

jégkorong amerikai sportok Vegas Golden Knights NHL Max Pacioretty

NHL: hétmeccses győzelmi sorozatnál tart a Vegas

2020-02-27 09:47:52

A liga jelenlegi leghosszabb, hét mérkőzésből álló győzelmi sorozatát tudhatja magáénak a Vegas Golden Knights, amely szerdán úgy verte meg a vendég Edmonton Oilerst az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL), hogy gólt sem kapott.

NHL: egy méterről találta arcon a korong – a jégről szedte össze a fogait

2020-01-19 16:43:35

A Montreal Canadiens–Vegas Golden Knights (5–4) NHL-mérkőzésen a vendégek egyik játékosát, Paul Stastnyt az egyik legkellemetlenebb sérülés érte: nagyjából egyméteres távolságból telibe lőtték arcon a koronggal. A 34 éves játékosnak több foga is kitört, némelyiket a jégről kellett összeszednie.

Vegas Golden Knights Paul Stastny NHL Montreal Canadiens

NHL: edzőt váltott a Vegas Golden Knights

2020-01-15 19:21:06

Gerard Gallant helyett Peter DeBoer irányítja a jövőben az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) szereplő Vegas Golden Knights együttesét.

NHL: a Rangers lenullázta idegenben a Vegast

2019-12-09 07:46:14

A New York Rangers 5–0-ra nyert a Vegas Golden Knights vendégeként az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) vasárnapi játéknapján.

Vegas Golden Knights New York Rangers NHL

NHL: a Dallas ellen győzött a St. Louis, szétlövéssel nyert a Golden Knights

2019-11-30 09:13:23

Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokságban (NHL) az Arizona Coyotes szétlövéssel kapott ki a Vegas Golden Knights otthonában. Sima győzelmet aratott a Columbus Blue Jackets és a Nashville Predators, a St. Louis Blues pedig idegenben verte meg a Dallas Starst.

jégkorong amerikai sportok Vegas Golden Knights St. Louis Blues Pittsburgh Penguins Nashville Predators

NHL: tovább menetel a Dallas, ismét kikapott a Vegas

2019-11-26 07:21:26

Az észak-amerikai profi jégkorong-bajnokság (NHL) kedd hajnali mérkőzésein a Dallas Stars Alexander Radulov duplájának is köszönhetően 4–2-re legyőzte a Vegas Golden Knightot, ezzel folytatva immár hét győztes meccsből álló sorozatát, míg a Knights zsinórban harmadik vereségét könyvelhette el.

NHL: a Vegas Golden Knights kiütötte a Calgaryt

2019-11-18 07:24:09

A Vegas Golden Knights 6–0-ra nyert a vendég Calgary Flames ellen az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) vasárnapi játéknapján.

Vegas Golden Knights Calgary Flames

NHL: nem akármilyen győztes góllal ért véget a Nashville sorozata

2019-11-01 06:44:33

Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság péntek hajnali két mérkőzésén a Montreal Canadiens a Vegas Golden Knights otthonában, míg a Calgary Flames a Nashville Predators vendégeként győzött egyaránt gólzáporos, hosszabbításos mérkőzésen. Utóbbinak ráadásul véget ért a négy győzelmet számláló sorozata.