Találatok a Vasas HC címkére

Találatok száma: 10

Erste Liga: az FTC négy góllal verte a Vasast, a DAB elkapta a Brassót

2020-01-15 20:19:16

A címvédő Ferencváros 5–1-re legyőzte a seregható Vasast a jégkorong Erste Ligában. A nap másik mérkőzésén a Dunaújváros fordulatos találkozóval 7–5-re nyert a Corona Brasov ellen.

jégkorong Vasas HC Ferencváros FTC-Telekom Erste Liga Dunaújvárosi Acélbikák

Erste Liga: szétlövésben győzte le a Titánok a Vasast

2019-01-29 21:16:23

A legutóbbi három mérkőzését megnyerő Fehérvári Titánok szétlövés után, de a negyedik találkozóját is behúzta az Erste Liga középszakaszában. Az alsóház első helyén álló együttes 1–1-es rendes játékidő után múlta felül a házigazda Vasast.

Vasas HC Fehérvári Titánok Erste Liga

Erste Liga: hosszabbítás után nyert otthon a Fehérvár

2019-01-09 20:42:04

A jégkorong Erste Liga szerdai játéknapján a Fehérvári Titánok hazai környezetben hosszabbítás után 3–2-re legyőzték a Vasast.

Erste Liga: kilencgólos meccset nyert hazai pályán az UTE

2018-10-19 19:56:45

Az újonc Vasas hatgólos vereséget szenvedett Brassóban, míg a Fehérvári Titánok kétszer is kettővel vezetett a Gyergyó ellen, de pont nélkül maradt az Erste Liga péntek esti mérkőzésén.

jégkorong hoki Vasas HC Gyergyói HK Fehérvári Titánok Erste Liga

Erste Liga: tucatnyi gól és szétlövéses csíki siker az FTC ellen

2018-09-14 18:31:24

A jégkorong Erste Liga első játékhetének utolsó játéknapján az erdélyi túráját megkezdő Ferencváros a nap rangadóján 6–6 után szétlövéssel záruló meccset vívott a bajnoki szereplését most kezdő Sport Club Csíkszereda otthonában.

Vienna Capitals II Vasas HC Vasas UTE Hokiklub Budapest HSC Csíkszereda

Jégkorong: Nathan Martz sérülését követően szerdán térhet vissza

2011-02-28 10:01:54

A december végén a Sapa Fehérvár AV19-et elhagyó, január közepe óta a Vasasban szereplő Nathan Martz sérülés miatt nem szerepelt az utóbbi időben, szerdán azonban már valószínűleg pályára léphet a Ferencváros ellen.

jégkorong Vasas HC Nathan Martz

Sikorcin a döntőbe lőtte a Csíkszeredát

2011-01-08 20:07:58

A HSC Csíkszereda ismét hosszabbításban győzte le a Vasast, ezúttal 4–3-ra, ezzel pedig megszerezte harmadik győzelmét a Mol Liga elődöntőjében, vagyis bejutott a sorozat döntőjébe. Ellenfele a Miskolcot legyőző Dab.Docler lesz. Az első találkozót 14-én, pénteken Csíkszeredán rendezik.

Vasas HC Sikorcin Mol Liga HSC Csíkszereda

Jégkorong: Fontos lépcsőfok a kerettagság - Szappanos Dávid

2010-11-08 16:00:41

A november 12–14-én Székesfehérváron rendezendő Telenor Hoki Kupára kijelölt bő válogatott keretből egy hátvéd és egy csatár kikerült. Az összetartásra Jobb Dávid (Sapa Fehérvár AV 19) és Ladislav Sikorcin (HSC Csíkszereda) helyett Pozsgai Tamás (Dab.Docler) és Szappanos Dávid (Vasas HC) kapott meghívót. Szappanos tudja, nehéz lesz beférni a szűkített keretbe, de úgy gondolja, már a meghívó is egy fontos lépcsőfok pályafutásában.

magyar válogatott jégkorong Vasas HC Szappanos Dávid

Jégkorong, MOL-liga: a Vasas a túlórában kapott ki a Csíkszeredától

2010-10-03 19:48:29

A jégkorong MOL-liga alapszakaszának vasárnapi játéknapján a HSC Csíkszereda hosszabbításban nyert a Vasas vendégeként.