Találatok a Varga Roland címkére

Találatok száma: 210

Magyar–horvát: Csapatként küzdöttünk, mindenki a maximumot hozta – Varga R.

2019-03-25 10:16:51

Mint ismert, a magyar válogatott 2–1-re megverte Horvátországot a 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság selejtezőjében. A mieink bravúros teljesítménye után Varga Roland arról beszélt, hogy megérdemelten győzött a magyar csapat.

magyar–horvát magyar válogatott magyar labdarúgó-válogatott horvát válogatott foci Eb 2020 Varga Roland

Az MTK megverésével kihasználta riválisa botlását a Fradi

2019-03-09 12:38:27

A Ferencváros idegenben is jobbnak bizonyult az MTK-nál a 215. örökrangadón, a 3–1-es sikerrel kihasználva a Mol Vidi FC botlását.

onlive! labdarúgó NB I közvetítés Varga Roland NB I 24. forduló NB I

Ferencváros: hetet egy csapásra, a DVTK volt az áldozat

2019-03-02 11:56:53

A Ferencváros 7–0-ra megverte odahaza az újpesti vendégjáték után ismét összezuhant Diósgyőrt a labdarúgó NB I 23. fordulójának záró mérkőzésén.

onlive! labdarúgó NB I Varga Roland NB I 23. forduló NB I Mikalaj Szignyevics

Videó: Varga góljára Simon válaszolt – így lett döntetlen a derbi!

2019-02-10 08:43:58

Mint ismert, az Újpest majdnem kikapott odahaza a Ferencvárostól a 225. derbin, de a csereként beállt Simon Krisztián a 93. percben egyenlített a labdarúgó NB I 20. fordulójának záró mérkőzésén. Íme, a találkozó góljai videón!

Újpest–FTC Újpest derbi Varga Roland Simon Krisztián NB I

Simon Krisztián a 93. percben egyenlített a Fradi ellen!

2019-02-09 18:27:07

Az Újpest majdnem kikapott odahaza a Ferencvárostól a vártnál sokkal gyengébb színvonalúra sikerült derbin, de a csereként beállt Simon Krisztián egyenlített a 93. percben a labdarúgó NB I 20. fordulójának záró mérkőzésén.

NB I: Lovrencsics és Varga kiesése rányomta a bélyegét a játékunkra – Dibusz

2018-12-17 03:33:51

Nem sikerült tizenegy pontos előnyre szert tennie a Ferencvárosnak a Mol Vidivel szemben a labdarúgó NB I tavaszi szezonja előtt, miután a fehérvári együttes az őszi szezonzárón 2–1-re nyert a zöld-fehérek ellen. A mérkőzésről és az idényről Dibusz Dénes beszélt az NSO Tv-nek.

labdarúgó NB I Varga Roland Mol Vidi Lovrencsics Gergő Fradi Ferencváros

NB I: Rebrov a játékvezetőket bírálta, Nikolics a játékosait dicsérte

2018-12-17 01:13:11

A labdarúgó NB I őszi szezonjának zárásaként a Mol Vidi FC 2–1-re legyőzte a tabella élén telelő Ferencvárost a 18. fordulóban. A mérkőzés után a két vezetőedző, Marko Nikolics és Szerhij Rebrov értékelt.

labdarúgó NB I Varga Roland Szerhij Rebrov Mol Vidi Marko Scsepovics Marko Nikolics

Videó: fejbe rúgták Vargát a Vidi–Fradin, kórházba vitték

2018-12-16 21:12:42

Sajnos nem Lovrencsics Gergőé volt az egyetlen sérülés a Mol Vidi FC–Ferencvárosi TC labdarúgó NB I-es bajnoki mérkőzésen. Ivan Petrjak remekbe szabott gólt szerzett, ám mindeközben csapattársát, Varga Rolandot a kapuban fejbe rúgta Vinícius, Lovrencsics után a Fradi 97-esét is le kellett cserélni. A zöld-fehérek játékosa nem emlékszik a történtekre, az M4 Sport félidei információi szerint kórházba is kellett szállítani.

videó labdarúgó NB I Vinícius Varga Roland Mol Vidi FC Ferencváros

NB I: Nagy szükségem volt erre a gólra – Lanzafame

2018-12-08 21:15:24

Az NB I 17. fordulójában a Ferencváros hazai pályán 3–2-re legyőzte a Mezőkövesdet. A mérkőzést követően Molnár Gábor, Davide Lanzafame és Varga Roland értékelt az NSO Tv stábjának.

labdarúgó NB I Varga Roland Molnár Gábor Mezőkövesd Fradi Ferencváros

NB I: Varga Roland lelkétől a hidegtűrő Gedeonig – a 16. forduló legjei

2018-12-04 09:01:20

A labdarúgó NB I 16. fordulójának legjobbjait szemléző összeállításunkban helyet kapott a majdnem négy hónap után gólt szerző ferencvárosi Varga Roland, a 95. percben a kapufánál mentő debreceni Bódi Ádám, valamint a fagyos talajjal és a hideggel dacoló kisvárdai Felipe.

Varga Roland NB I 16. forduló NB I Felipe Bódi Ádám

Böde is gólt rúgott Pakson, győzött a Ferencváros

2018-12-01 13:02:25

A Ferencváros könnyedén nyert 3–0-ra a Paks otthonában a labdarúgó NB I 16. fordulójának utolsó szombati mérkőzésén. Betalált az egykori hazai közönségkedvenc, Böde Dániel is.

onlive! közvetítés Varga Roland Paks NB I 16. forduló NB I

Válogatott: Nem érdemeltünk vereséget – Varga Roland

2018-10-13 06:06:55

A Görögország–Magyarország (1–0) Nemzetek Ligája-mérkőzés után Varga Roland és Kalmár Zsolt is elmondta érzéseit az NSO Tv-nek. A Ferencváros szélsője szerint nem érdemeltünk vereséget, míg a DAC középpályása szerint a letámadással megleptük a görögöket.

Varga Roland Magyarország Kalmár Zsolt magyar válogatott válogatott

Válogatott: 22 éves sorozat szakadt meg; már megint egy olasz – sajtószemle

2018-09-12 10:18:59

A görög sajtó Michael Skibbe szövetségi kapitányt is felelősnek tartja a keddi, magyaroktól elszenvedett vereségben. Ötlettelen játékról, hibákról, Varga Rolandról és a megszakadt 22 éves sorozatról írnak a helyi lapok.

magyar válogatott Varga Roland Sallai Roland Nemzetek Ligája Michael Skibbe Marco Rossi

FTC: ezért engedte át a büntetőt Varga Roland Lanzafaménak

2018-08-05 19:15:25

A Ferencváros 3–1-re legyőzte hazai pályán a Haladást a labdarúgó NB I 3. fordulójának utolsó szombati mérkőzésén. A hazaiak a 63. percben jutottak büntetőhöz, ám azt végül nem Varga Roland, hanem a találkozón az értékesített tizenegyessel együtt a kapuba kétszer is betaláló Davide Lanzafame végezte el. Varga elárulta, miért adta át a labdát a csapattársának.

magyar labdarúgás Varga Roland NB I Haladás Ferencváros Davide Lanzafame

Lanzafame és Varga Roland vezényletével nyert a Ferencváros

2018-08-04 13:43:18

A Ferencváros hazai pályán 3–1-re legyőzte a Haladást a labdarúgó NB I 3. fordulójának utolsó szombati mérkőzésén.

onlive! közvetítés Varga Roland NB I 3. forduló NB I Jagodics Márk

NB I: Ferencváros? Már lezártam azt a korszakot – Bognár I.

2018-07-29 23:11:26

A Ferencváros 4–1-re megnyerte az örökrangadót az MTK vendégeként a labdarúgó NB I második fordulójában. A találkozó után a Fradi utolsó gólját szerző Varga Rolanddal és a kék-fehérek középpályásával, Bognár Istvánnal beszélgetett az NSO Tv stábja. Varga elmondta, örül annak, hogy ismét betalált, és hogy csapata jól kezdte a bajnokságot. Az MTK játékosa szerint az eredmény nem tükrözi a realitást, emellett arról is beszélt, hogyan érzi magát új csapatában.

örökrangadó Varga Roland MTK Fradi Ferencváros FTC

NB I: a Fradinál nem ugrabugráltak; pirosözön a nyitányon

2018-07-24 09:31:35

A hétvégén elkezdődött a labdarúgó NB I 2018–2019-es szezonja, így az első forduló után szokásunkhoz híven összegyűjtöttük a játéknap „legjeit”, érdekességeit.

Újpest Varga Roland NB I 1. forduló NB I MTK Lencse László

FTC: Dibusz már a jövő nyári nemzetközi kupaporondra készül

2018-07-22 23:20:56

A Ferencváros 4–1-re győzött hazai pályán a Diósgyőri VTK ellen a labdarúgó NB I 1. fordulójában. A találkozó után Dibusz Dénes és Varga Roland értékelt az NSO Tv kamerája előtt.