Találatok a Varga Roland címkére

Találatok száma: 239

Puskás Aréna: Kalmár, Varga R., Bese is kezd Uruguay ellen

2019-11-15 17:35:15

Marco Rossi kijelölte kezdőcsapatát az Uruguay elleni felkészülési mérkőzésre. A Puskás Aréna stadionavatóján Dzsudzsák Balázs, Kalmár Zsolt, Szoboszlai Dominik, Varga Roland és Szalai Ádám felel majd a támadásokért.

válogatott magyar válogatott Varga Roland Uruguay Szoboszlai Dominik Szalai Ádám

Válogatott: Nagy Zsolt biztosan játszik Uruguay ellen – Rossi

2019-11-14 17:02:04

A magyar labdarúgó-válogatott csütörtök délután sajtótájékoztatót tartott az új Puskás Aréna nyitómeccse előtt, amelyen Magyarország Uruguayjal találkozik felkészülési mérkőzésen. A sajtóeseményen Marco Rossi és Varga Roland vett részt.

magyar válogatott Varga Roland Uruguay Marco Rossi Magyarország

NB I: ezekkel a gólokkal győzte le a Fradi a Lokit – videó

2019-11-11 11:33:31

A Ferencváros vasárnap 6–1-re legyőzte a Debrecent a labdarúgó NB I 12. fordulójában. Varga Roland és Tokmac Nguen is duplázott a találkozón – nézze meg a mérkőzés góljait!

Varga Roland Tokmac Nguen NB I Fradi Ferencváros FTC

FTC: Az a célom, hogy jó játékkal ismét felhívjam Marco Rossi figyelmét – Gróf

2019-11-11 00:00:53

Alaposan kitömte a Lokit Debrecenben a Ferencváros: a fővárosiak 6–1-re nyertek idegenben a labdarúgó NB I 12. fordulójának záró mérkőzésén. A találkozó után az első félidőben több bravúros védést is bemutató Gróf Dáviddal beszélgetett az NSO Tv stábja.

videó labdarúgó NB I Varga Roland NSO Tv NB I 12. forduló NB I

NB I: Örültem, hogy éppen a szurkolóink előtt lőhettem gólt – Varga Roland

2019-11-10 23:21:05

Alaposan kitömte a Lokit Debrecenben a Ferencváros: a fővárosiak 6–1-re nyertek idegenben a labdarúgó NB I 12. fordulójának záró mérkőzésén. A találkozó után a duplázó Varga Rolanddal, illetve a Fradi korábbi játékosával, a szépítő gólt szerző Kundrák Norberttel beszélgetett az NSO Tv stábja.

Milyen fáradtság? A Fradi hat gólt szerzett Debrecenben!

2019-11-10 13:01:41

Alaposan kitömte a Lokit Debrecenben a Ferencváros: a fővárosiak 6–1-re nyertek idegenben a labdarúgó NB I 12. fordulójának záró mérkőzésén.

onlive! közvetítés Varga Roland Nguen Tokmac NB I 12. forduló NB I

El: Rebrov szerint három pontot is szerezhettek volna

2019-11-07 23:25:40

Az idegenbeli siker után a Ferencváros a Groupama Arénában gól nélküli döntetlent játszott a CSZKA Moszkvával az Európa-liga H-csoportjának 4. fordulójában. Nézzük, hogyan látta a mérkőzést a Sport 1-nek nyilatkozó néhány főszereplő!

Varga Roland Szerhij Rebrov Lovrencsics Gergő Fradi Ferencváros FTC

El: masszív moszkvai élőkép, Varga R. csókja – képgaléria

2019-10-24 23:37:53

A Varga Roland hajrában szerzett góljával a Ferencváros Moszkvában 1–0-ra legyőzte a CSZKA-t az Európa-liga csoportkörének harmadik fordulójában. Tekintse meg a találkozóról készült legjobb képeinkből álló galériát!

Varga Roland Fradi Ferencváros FTC Európa-liga El

El: Még most is kiráz a hideg; csak arra figyeltem, ne hibázzak – Varga R.

2019-10-24 22:37:21

A Varga Roland hajrában szerzett góljával a Ferencváros Moszkvában 1–0-ra legyőzte a CSZKA-t az Európa-liga csoportkörének harmadik fordulójában. A válogatott szélső a lefújást követően elmondta, csak arra koncentrált a gólja előtt, hogy ne hibázzon, illetve beszélt a mellőzöttségéről is.

Videó: ezzel a Varga Roland-góllal nyert a Fradi Moszkvában!

2019-10-24 20:42:11

A Ferencváros a CSZKA Moszkva otthonában lépett pályára az Európa-liga csoportkörének 3. fordulójában, a magyar csapat a 86. percben Varga Roland góljával szerzett vezetést, és mint kiderült, ez a találat három pontot ért.

Varga Roland Fradi Ferencváros FTC CSZKA Moszkva

Micsoda győzelem! A Ferencváros nyerni tudott Moszkvában

2019-10-24 18:22:41

A labdarúgó Európa-liga H-csoportjának 3. fordulójában a Ferencváros a CSZKA Moszkva, az Espanyol a Ludogorec otthonában nyert 1–0-ra.

onlive! közvetítés Varga Roland Fradi Ferencváros FTC

Cserejátékosai nyerték meg a mérkőzést a Ferencvárosnak

2019-09-22 16:53:38

Sokáig vezetett a Ferencváros ellen a Zalaegerszeg, de a vendégek két cserejátékosuk révén fordítani tudtak (1–2) a labdarúgó NB I 2. fordulójából most bepótolt bajnoki mérkőzésen.

onlive! labdarúgó NB I közvetítés Zalaegerszeg ZTE Varga Roland

Vignjevics: Zsótér úgy tett, mintha mindent tudna, csak a show érdekli

2019-09-16 16:16:46

A labdarúgó NB I 6. fordulójára visszatekintő cikkünkben fókuszban az újpesti vezetőedző, Nebojsa Vignjevics Zsótér Donáthoz intézett kritikája, megszólal a Ferencvárosban duplázó Varga Roland és a kisvárdai szurkolók által kikezdett, mezőkövesdi Cseri Tamás is.

Újpest Zsótér Donát Varga Roland NB I-es legek NB I Mol Fehérvár

Böde Dánielék négy góllal kikaptak a Ferencvárostól

2019-09-14 16:45:37

A Paksi FC Böde Dániellel felállva is simán kikapott (0–4) odahaza a címvédő Ferencvárostól a labdarúgó NB I 6. fordulójának záró mérkőzésén.

onlive! közvetítés Varga Roland Tokmac Nguen Paks Olekszandr Zubkov

El: Tavaly a Vidinek sikerült, most rajtunk volt a sor – Dibusz

2019-08-30 09:18:54

Mint arról korábban beszámoltunk, a Ferencváros 4–2-re legyőzte a litván Suduvát az Európa-liga playoffkörében, így 15 év után ismét bejutott a második legrangosabb európai kupasorozat csoportkörébe. A sikert követően a ferencvárosiak két magyar válogatott játékosával, Dibusz Dénessel, valamint Varga Rolanddal beszélgetett az NSO Tv stábja.

Varga Roland NSO Tv Ferencváros FTC Európa-liga-selejtező Európa-liga

El: Átéreztük a meccs súlyát, mindenki a szívét-lelkét kitette – Lovrencsics

2019-08-29 22:13:49

Amint arról beszámoltunk a Ferencváros hazai pályán 4–2-re legyőzte a litván Suduvát, ezzel 15 esztendő után csoportkörbe jutott egy európai kupasorozatban. A siker után az első FTC-gólt szerző Varga Roland és a csapatkapitány Lovrencsics Gergő nyilatkozott az M4 Sportnak.

Varga Roland Suduva Lovrencsics Gergő Ferencváros Európa-liga El-playoffkör

Videó: Varga Roland és Boli is betalált, fordított az FTC

2019-08-29 20:41:56

A labdarúgó Európa-liga playoffkörében, a párharc visszavágóján a magyar bajnok Ferencváros Varga Roland tizenegyesből szerzett góljával egyenlített, majd Franck Boli találatával még a szünet előtt fordított a litván Suduva ellen.

Varga Roland Suduva Franck Boli Ferencváros FTC Európa-liga

Irány Európa: bejutott az El-csoportkörbe a Ferencváros!

2019-08-29 19:24:45

A Ferencváros végig nagyon izgalmas, fordulatos mérkőzésen megverte 4–2-re az idegenbeli döntetlen után a litván Suduvát, így bejutott a labdarúgó Európa-liga csoportkörébe!