Találatok a Valletta címkére

Találatok száma: 6

El: ezek a csapatok várnak a Vidire, ha kiesik a BL-ből

2018-07-23 12:42:56

Ha kiesik a labdarúgó Bajnokok Ligája második selejtezőköréből a Mol Vidi FC, az Európa-liga harmadik selejtezőjében folytatja, amelyben a bosnyák Zrinjski vagy a máltai Valletta lehet az ellenfele. A magyar bajnok a BL-ben a bolgár Ludogoreccel csap össze.

Zrinjski Videoton Valletta Mol Vidi FC Európa-liga

A CFR vagy a Malmö lehet a Vidi következő BL-ellenfele

2018-07-23 11:20:01

Hétfőn délben kisorsolták a Bajnokok Ligája-selejtező 3. fordulójának párosítását, a Mol Vidi FC a továbbjutása esetén a CFR Cluj–Malmö párharc győztesével játszana, az első mérkőzésre idegenben kerülne sor.

Zrinjski Valletta Mol Vidi FC Malmö Európa-liga El

Eurofutball: a bajnoki címről lemaradtak, a kupával vigasztalódtak

2018-05-05 21:20:58

Az északír Coleraine kupagyőzelemmel feledtette az utolsó fordulóban elbukott bajnoki címet: a gárda 3–1-re legyőzte a fináléban a Cliftonville-t, s ezzel hatodik alkalommal hódította el a trófeát.

Észak-Írország Valletta Málta Coleraine

Videó: hatalmas gólt ollózott, a kapus dermedten nézte

2015-10-25 13:04:55

Federico Falcone látványos gólt szerzett a Valletta–Qormi (2–1) máltai élvonalbeli labdarúgó-mérkőzés 11. percében. Az argentin támadó a tizenhatos vonaláról lőtt a kapuba, nézze meg, hogyan!

videó máltai foci gól Valletta Federico Falcone

Eurofutball: botrány a szlovák kupadöntőn, kassai győzelem

2014-05-01 23:35:45

Öt év után ismét kupagyőzelmet ünnepelhetnek a kassai labdarúgócsapat szurkolói: a miavai fináléban a bajnokságban listavezető pozsonyi Slovan 2–1-re maradt alul riválisával szemben. A kupadöntő azonban nemcsak a pályán történtek miatt marad emlékezetes: a találkozó előtti szurkolói összecsapásokban több szurkoló is megsérült.

szlovák foci labdarúgás Valletta Vaduz Slovan Bratislava MFK Kosice

Eurofutball: 10 633 néző, drámai csata, megvan a 99. máltai bajnok

2014-04-26 22:38:08

Az FC Valletta labdarúgócsapata nyerte meg a 99. máltai élvonalbeli bajnokságot, miután az utolsó, 32. fordulóban 2–0-ra legyőzte „döntő” meccsen riválisát, a Birkirkarát. A sorsdöntő rangadót 10 633 (!) néző tekintette meg.