Találatok a UVSE címkére

Találatok száma: 64

Eppel László: Fantasztikus, hogy az egész stadion azt kiabálja, Eppel a gólkirály!

2017-08-13 16:01:33

Eppel Márton is a Hajós Alfréd Uszoda lelátóján szurkolt édesapja, Eppel László vízilabdacsapatának, a Happy Hipposnak az 50+ korosztály döntőjében. Bár a magyar együttes  8–7-re alulmaradt a három olimpiai bajnokot is a soraiban tudó orosz Dynamo Mastersszel szemben, a jókedvnek ez nem vetett véget. Eppel László az NSO Tv-nek elmondta, nagyon élvezte a budapesti masters-világbajnokságot, különleges élményt jelentetett neki a szurkolás. Bár a Honvéd magyar bajnok és gólkirály csatára állítja, a család nagyon hangosan buzdította a családfőt, ő ebből keveset hallott. Annak viszont örül, hogy az ő hangját Marci futballmeccsein elnyomja a tömeg, mert néha elpattan egy húr, és akkor üvölt, mint a sakál. Nem különben kisebbik fia, Barnabás vízilabdameccsein, aki csakúgy, mint édesapja, centerposzton játszik az UVSE serdülőcsapatában.

vízilabda  labdarúgás  UVSE  Masters-világbajnokság  Labdarúgó NB I  Honvéd

Eppel László – Fantasztikus, hogy az egész stadion azt kiabálja, Eppel a gólkirály

2017-08-13 16:30:13

Női vízilabda: olimpiai bajnok világsztárt igazolt az UVSE

2017-08-12 12:32:35

A kétszeres olimpiai bajnok Maggie Steffens januártól az UVSE játékosa lesz – olvasható a waterpolo.hu-n.

vízilabda  női vízilabda  UVSE  Maggie Steffens

Férfi vízi ob I: a Honvéd lett a 9., az UVSE a tizenharmadik

2017-05-13 18:26:44

A Honvéd nyerte meg a Kaposvár elleni párharcot, miután szombaton, a somogyiak otthonában is győzött, a két siker nyomán pedig övé lett a 9. hely a férfi vízilabda ob I-ben.

férfi vízi ob I  UVSE  Honvéd

Női vízi ob I: ellenállás nélkül – ismét bajnok az UVSE

2017-04-25 20:11:25

Az UVSE két 8–5-ös siker után harmadszorra fölényesen, 12–6-ra győzte le a női vízilabda ob I döntőjében a BVSC-t, amely nem tudott akkora ellenállást mutatni, mint a korábbi mérkőzéseken. Ezzel az UVSE sorozatban harmadszor nyerte meg a női bajnokságot.

női vízilabda ob I  UVSE  BVSC vízilabda

Női vízi ob I: az UVSE egy győzelemre a bajnoki címtől

2017-04-21 21:16:43

Az UVSE a 8–5-re megnyert első mérkőzés után a párharc második felvonásán is 8–5-re győzött a BVSC ellen a női vízilabda-bajnokság döntőjében, így 2–0-s előnyre tett szert az egyik fél harmadik sikeréig tartó csatában.

női vízilabda ob I  női vízilabda  női vízi ob I  UVSE  BVSC

Női vízi LEN-kupa: az UVSE nyerte meg a trófeát

2017-04-15 20:32:09

Története első európai kupagyőzelmét szerezte az UVSE női vízilabdacsapata, amely szombaton a LEN-kupa fináléjában 7–6-ra legyőzte az olasz Padovát.

női vízilabda LEN-kupa  UVSE

Női vízi LEN-kupa: az UVSE harcolta ki a döntőt a „magyar” meccsen

2017-04-14 20:20:02

A budapesti Tüske Uszodakomplexumban zajló női vízilabda LEN-kupa négyes döntőjében az UVSE 8–6 legyőzte a Dunaújvárost, és ezzel bejutott a döntőbe, ahol az olasz Padovával meccsel a kupáért.

UVSE  LEN-kupa  Dunaújváros

Női vízi LEN-kupa: Nagyon jó erőfelmérő lesz – Benedek Tibor

2017-04-12 14:29:46

Benedek Tibor szakmai igazgató szerint az UVSE célja, hogy megnyerje a női vízilabda LEN-kupa négyes döntőjét, amelyet pénteken és szombaton rendeznek a Tüske Uszodakomplexumban.

UVSE  LEN-kupa  Dunaújváros  Benedek Tibor

Női vízi ob I: előny az UVSE-nél a bajnoki döntőben

2017-04-10 21:18:31

Az UVSE hazai medencében 8–5-re legyőzte a BVSC-t a női vízilabda-bajnokság döntőjének első mérkőzésén. A találkozó legeredményesebb játékosának a három gólt szerző Keszthelyi Rita bizonyult.

Női vízi ob I: az UVSE és az Újváros közelebb a döntőhöz

2017-03-22 22:15:55

Az UVSE a Szeged, a Dunaújváros a BVSC ellen győzött hazai környezetben a női vízilabda ob I elődöntőjének első mérkőzésein.

női vízilabda ob I  női vízilabda  UVSE  Szeged vízilabda  Dunaújváros női vízilabda  BVSC vízilabda

Női vízi ob I: 20 UVSE-gól, a Szentes is kiütéssel nyert

2017-03-01 22:24:18

Gólgazdag meccsek játszottak a női vízilabda ob I középszakaszában a felsőházban. A három találkozón összesen 67 találat született.

női vízi ob I  UVSE  Szentes

Női vízi Euroliga: eggyel nyert az UVSE, de 10–4 is volt már

2017-02-25 19:46:55

Már hat góllal is vezetett, végül azonban csak eggyel nyert idehaza az UVSE a női vízilabda Euroliga negyeddöntőjének első mérkőzésén a Mataróval szemben, így kiélezett csata vár rá a március 11-i spanyolországi visszavágón.

női vízilabda Euroliga  női vízilabda  UVSE

Férfi vízi ob I: meglepő Szeged-vereség, egri siker a rangadón

2017-02-25 19:20:03

Meglepetésre négygólos győzelmet aratott a BVSC hazai medencében a Szeged ellen a férfi vízilabda ob I középszakaszának szombati játéknapján, a felsőházban. A forduló rangadóján az Eger 9–6-ra nyert idegenben az Újbuda ellen. A Szolnok otthon 14–2-re kiütötte a Fradit, míg a Vasas 8–7-re alulmaradt a Miskolccal szemben.

Újbuda  férfi vízi ob I  Vasas vízilabda  UVSE  Tatabánya  Szolnok vízilabda

Férfi vízi ob I: nyert a Szolnok, az OSC és a Szeged is

2017-02-04 16:05:44

Nyolc találkozót követően kialakult a férfi vízilabda ob I alapszakaszának végeredménye, ezzel eldőlt, mely csapatok küzdhetnek tovább a felsőházban.

ZF-Eger  UVSE  Szolnoki Dózsa-Közgép  Szolnok vízilabda  Szeged vízilabda  PVSK

Női vízi NB I: nagy verést mért az UVSE a Szentesre

2017-01-19 23:17:13

A női vízilabda NB I csütörtök esti mérkőzésén az UVSE elsősorban az első negyedben mutatott nagyszerű játékával 16–7-re legyőzte a Szentest.

UVSE  Szentes

Női vízi El: újabb sikerével a továbbjutás küszöbén az UVSE

2017-01-14 21:22:55

Az UVSE a hatgólos Keszthelyi Rita vezérletével magabiztos győzelmet aratott a holland ZVL Leiden csapata felett a női vízilabda Euroligában, így két mérkőzést követően százszázalékos, és rendkívül közel került a továbbjutáshoz.

női vízilabda Euroliga  UVSE

Vízilabda: Nagy Viktor helyettese csak az elején izgult

2016-12-28 17:43:57

Hamar elszállt a feszültség a Nagy Viktort helyettesítő szolnoki kapus Kardos Gergelyből az Eger ellen, míg Varga Dénes úgy érezte, senki nem pörgött igazán az év utolsó meccsén, a keddi Szuperkupán.

női vízilabda Szuperkupa  férfi vízilabda Szuperkupa  Varga Dénes  UVSE  Tóth Ildikó  Szolnoki Dózsa-Közgép

Vízilabda: újpesti diadal a női szuperkupában

2016-12-27 17:31:58

Az UVSE 8–4-re legyőzte a BVSC-t a női vízilabda szuperkupáért vívott keddi mérkőzésen, így a bajnoki és a kupasiker után ezt a serleget is hazavihette.

vízilabda szuperkupa  vízilabda  női vízilabda  UVSE  BVSC

Női vízilabda MK: másodszor is megvédte címét az UVSE

2016-11-20 14:12:05

Az UVSE női vízilabdacsapata 9–5-re legyőzte a BVSC-t a BENU Magyar Kupa dunaújvárosi döntőjében, így sorozatban másodszor megvédte címét.