Találatok a UTE címkére

Találatok száma: 188

Erste Liga: tucatnyi gól és szétlövéses csíki siker az FTC ellen

2018-09-14 18:31:24

A jégkorong Erste Liga első játékhetének utolsó játéknapján az erdélyi túráját megkezdő Ferencváros a nap rangadóján 6–6 után szétlövéssel záruló meccset vívott a bajnoki szereplését most kezdő Sport Club Csíkszereda otthonában.

Vienna Capitals II Vasas HC Vasas UTE Hokiklub Budapest HSC Csíkszereda

Jégkorong: az Újpest kilenc gólt kapott a Popradtól

2018-09-07 20:11:44

Már a 3. percben hátrányba kerültek és végül a szépítő gól sem jött össze a lila-fehéreknek a jégkorong Visegrádi Kupa harmadik játéknapján a HK Poprad vendégeként.

Újpest jégkorong Visegrádi kupa UTE Poprad

U17: „Az UTE–FTC az el Clásico” – az újpestiek elhunyt társuk jelenlétét is érezték

2018-06-13 17:00:35

Az U17-es I. osztályú labdarúgó-bajnokság osztályozó mérkőzésének visszavágóján a Ferencváros hátrányból fordítva nyert 2–1-re az UTE ellen, így megőrizte élvonalbeli tagságát. A találkozón ott járt az NSO Tv stábja is és beszélgetett a szomorú újpestiekkel (az FTC nem járult hozzá, hogy játékosait vagy a szakmai stáb tagjait mikrofonvégre kapjuk) a szezonról, a derbi hangulatáról, illetve a csapat nemrég elhunyt játékosáról is.

videó UTE U17 NSO Tv Ferencváros

U17: bombagólt kapott, de bennmaradt a Ferencváros utánpótlása

2018-06-13 11:34:31

Az U17-es I. osztályú labdarúgó-bajnokság osztályozó mérkőzés visszavágóján a II. osztályban 2. helyen záró UTE és az I. osztályban utolsó előtti, 7. helyen záró Ferencváros 17 évesekből álló csapata találkozott egymással, hogy eldöntsék: jövőre melyik klub három kiemelt korosztályos együttese (U16, U17, U19) szerepelhet az élvonalban. Szoros csörte után végül a zöld-fehérek örülhettek.

UTE U17 Ferencváros

Gyász: tragikus hirtelenséggel elhunyt az UTE U17-es játékosa

2018-04-30 13:18:55

Az UTE Labdarúgó Akadémia a Facebook-oldalán számolt be róla, hogy az U17-es csapat játékosa, Molnár Emánuel Erik tragikus hirtelenséggel elhunyt.

gyász UTE Molnár Emánuel Erik

Női röplabda Extraliga: 9 év után döntőben a Nyíregyháza

2018-04-09 21:59:39

Roppant küzdelmes csatában a Nyíregyháza harmadszor is legyőzte az UTE-t a női röplabda Extraliga elődöntőjében, így kilenc év elteltével ismét bejutott a bajnoki döntőbe, amelyben a Békéscsaba lesz az ellenfele.

női röplabda Extraliga UTE Fatum-Nyíregyháza

Női röplabda: az UTE lett az alapszakasz másodikja

2018-03-03 20:09:48

A címvédő Békéscsaba győzelemmel zárta az Extraliga alapszakaszát, miután hazai pályán négy játszmában nyert a Nyíregyháza ellen.

röplabda UTE Gödöllő röplabda Békéscsaba röplabda Budaörs

Erste Liga: a MAC és a Brassó az elődöntő küszöbén

2018-03-01 21:25:38

A MAC és a Corona Brasov is nyert a jégkorong Erste Liga negyeddöntőjének ötödik fordulójában.

jégkorong UTE MAC Ferencváros Erste Liga Corona Brasov

Erste Liga: egyenlített a Brasov, vezet a Fradi

2018-02-26 20:09:29

A Brassó hazai pályán 5–3-ra legyőzte az Újpestet a jégkorong Erste Liga negyeddöntőjében hétfőn, így összesítésben 2–2-re alakította az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharcot. Az ötödik mérkőzést csütörtökön rendezik Budapesten.

UTE Erste Liga Corona Brasov

Erste Liga: söpréssel máris elődöntőben a Csíkszereda

2018-02-25 21:49:57

A Csíkszereda 3–0-ra legyőzte a vendég Dunaújvárost a jégkorong Erste Liga negyeddöntőjében vasárnap, így összesítésben 4–0-ra megnyerte a párharcot, és bejutott az elődöntőbe.

UTE Erste Liga Dunaújvárosi Acélbikák Csíkszereda Corona Brasov

A DVTK szurkolói egy élménnyel szegényebbek lesznek

2018-02-22 00:07:55

A labdarúgó NB I tavaszi rajtját felvezető sorozatunk harmadik részében a hazaköltözésre még várni kénytelen DVTK-val, a sok mindenre régóta váró Újpesttel és a gyors döntéseket nem halogató, Supka Attilával rögtön mély vízbe ugró Honvéddal foglalkozunk.

Újpest FC Újpest honvéd UTE Supka Attila Roderick Duchatelet

Újpest: hiába a jogerős ítélet, ragaszkodnak az új címerhez?

2018-02-22 14:01:23

Noha a cégbíróság másodfokon az UTE-nak adott igazat a címerügyben, az Újpest FC-nél továbbra is ragaszkodnak az új címerhez – számolt be róla a Blikk.

Újpest címer UTE

Jégkorong: 2019-re új jégpályát kap az UTE

2018-02-20 08:34:54

Tavasszal elhelyezik az UTE új jégpályájának alapkövét, és ha elkészülnek a létesítmények, 2019 őszétől új szakasz kezdődhet a csapat életében – nyilatkozta Zsigmond Barna Pál szakosztályelnök.

jégkorong curling UTE

Újpest: az UTE elindítja a végrehajtást a címerügyben

2018-02-14 14:55:08

Elindítja a végrehajtást a címerügyben az Újpest FC-vel szemben az UTE – olvasható a klub hivatalos közleményében.

Erste Liga: kikapott a MAC, ismét élre állt a DVTK

2018-02-02 20:38:38

Hétfőn a DVTK legyőzésével ugyan átvette a vezetést a MAC Budapest a jégkorong Erste Ligában, a fővárosiak azonban pénteken 6–3-as vereséget szenvedtek Dunaújvárosban, míg a miskolci együttes simán megverte az újpestieket, és ismét az élre állt.

jégkorong UTE MAC Budapest Erste Liga Dunaújvárosi Acélbikák DVTK Jegesmedvék

Erste Liga: győzött a sereghajtó, kikapott az UTE

2018-01-28 22:36:19

A Vienna Capitals II legyőzte a vendég Csíkszeredát vasárnap a jégkorong Erste Liga középszakaszának alsóházában. A felsőházban a Dunaújváros jó első harmadának köszönhetően felülmúlta az UTE-t.

Vienna Capitals II UTE Erste Liga Dunaújvárosi Acélbikák Csíkszereda

Újpest: a cégbíróság az UTE-nak adott igazat, pénzbírság az FC-nek

2018-01-24 07:39:05

Az Újpesti Torna Egylet hivatalos Facebook-oldalán hétfőn megjelent hír szerint a Fővárosi Törvényszék Cégbírósága az anyaegyesületnek adott igazat a címerbotrányban. Az UTE azt írja, megteszi a szükséges jogi lépéseket, szükség esetén végrehajtást kezdeményez. Az Újpest FC-t 300 ezer forintra megbüntette a bíróság, továbbá 100 ezer forint felügyeleti illetéket kell fizetnie. Az UTE-közleményt tartalmi változtatás nélkül közöljük.

Újpest címer UTE NB I

Jégkorong: Ganxsta, Bódog, bumm a fejbe – galéria

2018-01-20 21:07:17

A DVTK Jegesmedvék történetük során másodszor nyerték meg a jégkorong Magyar Kupát, a szombati fináléban 4–0-ra győzték le az Újpestet. A döntőn ott volt Ganxsta Zolee és Bódog Tamás, a DVTK labdarúgócsapatának vezetőedzője is. Tekintse meg Török Attila legjobb fotóit a mérkőzésről.

jégkorong Magyar Kupa jégkorong MK UTE DVTK

Jégkorong: Kovács Csaba góllal és gólpasszal tért vissza

2018-01-15 11:49:16

Három érv szólt Kovács Csaba visszatérése mellett, aki vasárnap góllal és gólpasszal segítette győzelemhez, egyben az Erste Liga középszakaszának felsőházába az UTE jégkorongcsapatát.