Tenisz: Nagy leckeként élem meg a történteket – Djokovics

A világelső Novak Djokovics nagy leckeként éli meg, hogy nyolc nappal ezelőtt kizárták az amerikai nyílt teniszbajnokság nyolcaddöntőjében.

US Open 2020 US Open Novak Djokovics

US Open: „Bárcsak két győztes lehetne” – Thiem a diadal után

2020-09-14 10:14:23

Mint arról beszámoltunk, Dominic Thiem kétszettes hátrányból felállva 3–2-re legyőzte Alexander Zverevet a US Open férfi egyes döntőjében. Az élete első Grand Slam-tornagyőzelmét szerző 27 éves osztrák és német vetélytársa is elismerően nyilatkozott a másik félről a döntő utáni sajtótájékoztatón.

US Open 2020 US Open Tenisz Grand Slam Dominic Thiem Alexander Zverev

US Open: Dominic Thiem nyerte az ötszettes drámát Alexander Zverev ellen

2020-09-14 02:28:42

A második kiemelt Dominic Thiem győzelmével ért véget a férfiak egyese a US Openen, miután az osztrák 4 óra 1 percig tartó csatában legyőzte az első két szettet megnyerő Alexander Zverevet. Ezzel a 27 éves osztrák lett az első, aki kétszettes hátrányból nyert a döntőben – legalábbis az Open-éra 1967-es bevezetése óta.

US Open 2020 US Open Dominic Thiem Alexander Zverev

Thiem a US Open bajnoka, négyórás meccsen győzte le Zverevet

2020-09-13 20:01:29

A másodiknak kiemelt Dominic Thiem győzelmével ért véget a férfiak egyese a US Openen, miután az osztrák 4 óra 1 percig tartó csatában legyőzte az első két szettet megnyerő Alexander Zverevet. Ezzel a 27 éves osztrák lett az első, aki kétszettes hátrányból nyert a döntőben – legalábbis az Open-éra 1968-as bevezetése óta.

US Open: Két éve nem nyertem volna meg ezt a meccset – Oszaka

2020-09-13 11:27:16

Oszaka Naomi, az Amerikai nemzetközi teniszbajnokság női egyesének győztese úgy vélekedett, hogy két évvel ezelőtt nem tudta volna megnyerni ugyanezt a mérkőzést.

tenisz Viktorija Azarenka US Open 2020 US Open Oszaka Naomi

US Open: Thiem elkerülné, hogy fel kelljen hívnia Andy Murrayt

2020-09-13 08:49:13

Az eddig fantasztikus teljesítményt nyújtó Dominic Thiem a negyedik Grand Slam-döntőjére készül, ellenfele a kétszettes hátrányból fordító Alexander Zverev lesz a US Open vasárnap esti fináléjában. A 22 órakor kezdődő találkozóról élő tudósítást olvashat az NSO-n!

US Open 2020 US Open Dominic Thiem Andy Murray Alexander Zverev

US Open: Oszaka Naomi döntős, Serena Williams kiesett

2020-09-11 07:22:23

A New Yorkban zajló amerikai nemzetközi teniszbajnokság női egyesének elődöntőjében Oszaka Naomi három szettben győzte le Jennifer Bradyt, így 2018 után ismét döntőt játszhat a US Openen. A másik elődöntőben Viktorija Azarenka szetthátrányból fordított, így búcsúztatta a 23-szoros Grand Slam-győztes klasszist, Serena Williamst. A fehérorosz teniszező 2012 és 2013 után harmadszor jutott be a New York-i torna fináléjába.

tenisz női tenisz Viktorija Azarenka US Open 2020 US Open Serena Williams

US Open: horvát, brazil duó nyerte meg a férfi párost

2020-09-10 22:47:46

A Mate Pavic, Bruno Soares páros nyerte meg az Amerikai nemzetközi teniszbajnokságot, mivel a döntőben két szettben legyőzte a Wesley Koolhof, Nikola Mektic kettőst.

US Open 2020 US Open Mate Pavic Bruno Soares

US Open: Medvegyev legyőzte Rubljovot, ismét elődöntős

2020-09-09 23:37:04

A New Yorkban zajló US Open férfi egyesének utolsó előtti negyeddöntőjében a két orosz, a tizedik kiemelt Andrej Rubljov és a 3. helyen rangsorolt Danyiil Medvegyev találkoztak és vívtak egymással egy háromszettes, két és fél órás mérkőzést, amelyet a tavalyi döntős Medvegyev nyert meg 7:6, 6:3, 7:6-ra.

US Open 2020 US Open Danyiil Medvegyev Andrej Rubljov

US Open: Serena Williams 14. alkalommal került az elődöntőbe

2020-09-09 20:43:55

A New Yorkban zajló US Open női egyesének negyeddöntőjében a tornát korábban hatszor megnyerő Serena Williams 2 óra 14 perc alatt döntő játszmában múlta felül a torna legváratlanabb szereplését bemutató Cvetana Pironkovát, s jutott pályafutása során 14. alkalommal az elődöntőbe Flushing Meadowsban.

US Open 2020 US Open Serena Williams Cvetana Pironkova

US Open: elsőként Alexander Zverev jutott a férfiaknál elődöntőbe

2020-09-08 23:21:48

A New Yorkban zajló US Open férfi egyesének negyeddöntőjében az 5. kiemelt német, Alexander Zverev közel három és fél órás mérkőzésen búcsúztatta a 27. kiemelt horvát, Borna Coricot.

US Open 2020 US Open Borna Coric Alexander Zverev

US Open: sima hazai siker az első negyeddöntőben

2020-09-08 20:03:24

A 28. helyen kiemelt amerikai Jennifer Brady jutott elsőként a US Open női egyesének elődöntőjébe, miután 70 perc alatt, két szettben legyőzte a 23. helyen kiemelt kazah Julija Putyincevát.

US Open 2020 US Open Jennifer Brady

US Open: Fucsovics legyőzője öt játékot nyert Medvegyev ellen

2020-09-08 08:35:42

A Fucsovics Mártont búcsúztató Frances Tiafoe számára véget ért az Amerikai nemzetközi teniszbajnokság, mivel a nyolcaddöntőben egy szorosabb és két sima szettben kikapott a harmadik helyen kiemelt orosz Danyiil Medvegyevtől.

tenisz US Open 2020 US Open Frances Tiafoe Danyiil Medvegyev

US Open: ugrott Djokovics pénzdíja és még meg is büntették

2020-09-07 23:34:24

Sokba került a világelső Novak Djokovicsnak, hogy vasárnap kizárták a nyolcaddöntős mérkőzéséről, és így ért véget számára az amerikai nyílt teniszbajnokság.

vonalbíró US Open 2020 US Open Novak Djokovics

US Open: Serena Williams döntő szettben került a nyolc közé

2020-09-07 21:33:53

A New Yorkban zajló US Open egyes küzdelmeinek nyolcaddöntőjében a férfiaknál az ausztrál Alex De Minaur három szettben győzte le a kanadai Vasek Pospisilt. A nőknél a 24. egyéni GS-tornagyőzelmére hajtó, és a harmadik kiemelt Serena Williams döntő szettben győzte a 15. helyen kiemelt görög Maria Szakkarit.

US Open 2020 US Open Serena Williams Maria Szakkari Cvetana Pironkova

US Open: Novak Djokovicsot kizárták a versenyből! – VIDEÓ

2020-09-06 22:21:45

A New Yorkban zajló US Open férfi egyesének 4. fordulójában kizárták Novak Djokovicsot, miután a Pablo Carreno-Busta elleni mérkőzésének első szettje vége felé 5:5-ös állásnál elvesztette az adogatójátékát, majd dühében elütötte a labdát, amely torkon talált egy vonalbírót.

US Open: Úgy éreztem, nem tudok kellően felpörögni – Fucsovics

2020-09-06 13:45:19

Mint megírtuk, a New Yorkban zajló US Open férfi egyesének 3. fordulójában a világranglistán a 66. helyet elfoglaló Fucsovics Márton három szettben, 104 perc alatt kikapott a 82. helyen álló amerikai Frances Tiafoe-tól.

US Open 2020 US Open Fucsovics Márton Frances Tiafoe

US Open: Fucsovics gyorsan kikapott Tiafoe-tól

2020-09-06 00:19:13

A New Yorkban zajló US Open férfi egyesének 3. fordulójában a világranglistán a 66. helyet elfoglaló Fucsovics Márton három szettben, 104 perc alatt kikapott a 82. helyen álló amerikai Frances Tiafoe-tól.

Ennyi volt – Fucsovics Márton búcsúzott a US Opentől

2020-09-05 19:09:03

US Open: megvan Fucsovics következő meccsének időpontja

2020-09-04 21:50:12

Pénteken késő este a US Open szervezői közzétették a torna szombati napjának pontos menetrendjét, vagyis kiderült, hogy ki, mikor játszik.