Találatok a U20-as vb címkére

Találatok száma: 206

U20-as vb: fantasztikus szólógól és ukrán győzelem a döntőben

2019-06-15 19:58:50

A lengyelországi U20-as labdarúgó-világbajnokság döntőjébe két olyan csapat jutott be, Ukrajna és Dél-Korea, amelyik már a döntőbe jutással történelmet írt, hiszen korábban még sosem játszott egyikük sem vb-döntőt (semmilyen korosztályban). A lódzi finálét 0–1-ről megfordítva az ukránok nyerték meg Vladiszlav Szuprjaha két és Giorgi Citaisvili egy góljával 3–1-re.

Ukrajna U20-as vb Dél-Korea

U20-as vb: Ecuador megbüntette a büntetőt hibázó olaszokat – övé a bronz!

2019-06-14 22:43:27

Ecuador lett a Lengyelországban zajló U20-as labdarúgó-világbajnokság bronzérmese, miután a hosszabbításban, Richard Mina 104. percben született góljával 1–0-ra legyőzte Olaszországot.

U20-as vb U20-as labdarúgó-vb Olaszország Ecuador

U20-as vb: egy-egy gól döntött, Ukrajna és Dél-Korea a fináléban

2019-06-11 21:50:52

A Lengyelországban zajló U20-as labdarúgó-világbajnokságon kialakult a döntő párosítása: Ukrajna Olaszországot, míg Dél-Korea Ecuadort győzte le 1–0-ra.

Ukrajna U20-as világbajnokság U20-as vb U20 Olaszország Ecuador

U20-as vb: Ecuador könnyed, Dél-Korea drámai elődöntőbe jutása

2019-06-08 23:23:43

A Lengyelországban zajló U20-as világbajnokság negyeddöntőjében Ecuador az első félidő végén esett gólokkal legyőzte az Egyesült Államokat, míg Dél-Korea drámai mérkőzésen nyert Szenegál ellen: a rendes játékidő hosszabbításának nyolcadik percében egyenlített 2–2-re, majd ugyan a hosszabbításban vezetést szerzett, Szenegál a 121. percben mentette tizenegyesekre a meccset, amelynek végén a dél-koreaiak örülhettek.

U20-as világbajnokság U20-as vb Szenegál Egyesült Államok Ecuador Dél-Korea

U20-as vb: hihetetlen öngól, hatalmas kapushiba, ukrán–olasz meccs az elődöntőben

2019-06-07 20:17:20

Ukrajna Kolumbiát, Olaszország Malit győzte le az U20-as világbajnokság negyeddöntőjében, így mind a két válogatott bejutott a legjobb négy közé a lengyelországi tornán.

Ukrajna U20-as világbajnokság U20-as vb Olaszország Mali Kolumbia

U20-as vb: Mali a 121. percben egyenlített, majd kiejtette Argentínát

2019-06-04 19:36:07

Kedden Dél-Korea, az Egyesült Államok és Mali is bejutott az U20-as labdarúgó-világbajnokság negyeddöntőjébe.

U20-as világbajnokság U20-as vb U20

U20-as vb: Ecuador és Ukrajna is először negyeddöntős

2019-06-03 21:23:59

Ecuador és Ukrajna is továbbjutott a Lengyelországban zajló U20-as labdarúgó-világbajnokság nyolcaddöntőjéből hétfőn: előbbi hátrányból felállva győzte le Uruguayt, utóbbi könnyedén felülmúlta Panamát. Az esti programban: Szenegál–Nigéria 2–1.

U20-as vb: drámai 11-es párbaj után Kolumbia is a 8 között

2019-06-02 19:20:36

Az olasz U20-as labdarúgó-válogatott Andrea Pinamonti büntetőből szerzett góljával 1–0-ra győzött a házigazda Lengyelország ellen, míg Kolumbia drámai tizenegyespárbajban győzte le Új-Zélandot a világbajnokság nyolcaddöntőjében.

U20-as vb: botlottak, így búcsúztak a portugálok

2019-05-31 22:13:12

Pénteken befejeződtek a csoportkör küzdelmei az U20-as labdarúgó-világbajnokságon. A 3. forduló utolsó mérkőzésén a portugálok nem bírtak Dél-Afrikával, s mivel kevesebb gólt szereztek Panamánál (a gólkülönbségük azonos volt), nem jutottak tovább a kieséses szakaszba. A Hondurasnak 12 gólt vágó Norvégia szintén búcsúzik.

U20-as vb: győztes gólt szerzett a korábbi aranylabdás fia

2019-05-30 20:41:27

Régi ismerősünk, Erling Haaland szenzációs meccset játszott az U20-as labdarúgó-világbajnokságon: a norvég korosztályos válogatott támadója – aki Szoboszlai Dominik klubtársa a Red Bull Salzburgnál – egymaga kilenc(!) gólt szerzett a végül 12–0-ra alulmaradó Honduras ellen. Utóbbi csapat az 57. percben emberhátrányba került, a 92. percben pedig újabb pirosat kapott.

U20-as vb Timothy Weah Norvégia U20 Honduras U20 Erling Haaland Egyesült Államok U20

U20-as vb: az argentinok és a franciák továbbmentek; Mali hétgólos meccset nyert

2019-05-28 22:50:25

A lengyelországi U20-as világbajnokság csoportkörének második fordulójában az argentinok és a franciák is 2–0-ra nyertek, és mindkét csapat ott lesz a nyolcaddöntőben.

U20-as vb: Uruguay, Új-Zéland és Ukrajna is továbbjutott

2019-05-27 22:20:06

A csoportkör második fordulójában Uruguay, Új-Zéland és Ukrajna is nyert, így mindhárom együttes ott lesz biztosan a lengyelországi U20-as világbajnokság nyolcaddöntőjében.

U20-as vb: megint lecsapott a csodatini, nyertek a franciák

2019-05-25 18:08:12

A tavaly U19-es Európa-bajnokságot nyerő Portugália győzelemmel kezdte az U20-as labdarúgó-világbajnokságot: az együttes a 2018-as kontinensbajnokságon társgólkirály Francisco Trincao 7. percben szerzett góljával 1–0-ra megverte a dél-koreai korosztályos gárdát. Argentína 5–2-re nyert Dél-Afrika legjobbjai ellen.

U20-as világbajnokság U20-as vb Portugália U20 Portugália U19 Francisco Trincao Dél-Korea U20

U20-as vb: csak a szokásos, Új-Zéland ismét legyőzte Hondurast

2019-05-24 19:59:08

A sorsolás szeszélye két éven belül másodszor is összehozta a hondurasi és az új-zélandi U20-as válogatottat a korosztályos labdarúgó-világbajnokságon. 2017-ben a dél-koreai tornán 3–1-re nyertek az új-zélandiak, míg Lengyelországban 5–0-s KO-val rajtoltak pénteken.

Új-Zéland U20 U20-as vb Nigéria U20 Katar U20 Honduras U20

U20-as vb: Tahiti új rekordja – csak hárommal kapott ki

2019-05-23 23:12:04

Az U19-es Eb-n döntős olasz korosztályos válogatott győzelemmel kezdte az U20-as labdarúgó-világbajnokságot Lengyelországban, az együttes 2–1-re megverte Mexikót a nyitó fordulóban. A csoport másik meccsén Japán és a dél-amerikai kontinensbajnok Ecuador ikszelt egymással.

U20-as vb Tahiti U20 Olaszország U20 Ecuador U20

U20-AS VILÁGBAJNOKSÁG 2019 – ADATBANK

2019-05-21 15:14:38

Május 23. és június 15. között Lengyelországban rendezik meg az U20-as labdarúgó-világbajnokságot.

Vidi: Itthon kicsit túl volt sztárolva – Futács az U20-as vb-bronzról

2019-01-24 13:42:23

A labdarúgó NB I-ben szereplő Mol Vidi FC újonnan szerződtetett játékosával, Futács Márkóval készített interjút a molcsapat.hu. A 28 éves futballista többek között beszélt a 2009-ben szerzett U20-as világbajnoki bronzról és a fiatalon eltöltött franciaországi évekről.

Vidi U20-as világbajnokság U20-as vb Mol Vidi FC Futács Márkó

U21-es Eb: a portugálok legyőzték a 2015-ös vb-győztest

2017-06-17 20:05:49

A lengyelországi U21-es Európa-bajnokság B-csoportjának 1. fordulójában Portugália 2–0-ra legyőzte Szerbiát.

U21-es Eb U21 U20-as vb Szerbia U21 Szerbia U20 Portugália U21

U20-as vb: 1966 után újra csúcson a férfiak – Anglia a tornagyőztes

2017-06-11 13:21:55

Anglia nyerte meg a dél-koreai U20-as labdarúgó-világbajnokságot, miután a döntőben Dominic Calvert-Lewin találatával 1–0-ra legyőzte Venezuelát. Az angolok az 1966-os felnőtt világbajnokság óta először diadalmaskodtak férfi labdarúgó-vb-n.

Venezuela U20 Uruguay U20 U20-as vb Olaszország U20 Anglia U20

U20-as vb: Anglia lesz Olaszország elődöntős ellenfele

2017-06-05 12:34:39

Olaszország U20-as labdarúgó-válogatottja is bejutott a dél-koreai világbajnokság legjobb négy csapata közé, mivel a negyeddöntőben drámai küzdelemben, ráadásban, az első félidő végétől kezdve tíz emberrel játszva legyőzte Zambiát. Az olaszok az angolokkal találkoznak, akik legyőzték Mexikót.