Triatlon-vb: Lehmann második az U23-asok mezőnyében

A triatlonos Lehmann Csongor ezüstérmes lett az U23-as korosztály világbajnokságán Lausanne-ban pénteken.

triatlon-vb triatlon

Triatlon-vb: a magyar vegyes váltó 10. lett a nyitányon Abu-Dzabiban

2019-03-09 13:31:18

A magyar vegyes váltó a 10. helyen végzett a triatlonosok világbajnoki sorozatának szombati nyitó versenyén Abu-Dzabiban.

Triatlon-vb: svájci siker született a női mezőnyben

2018-09-01 12:22:29

A svájci Daniela Ryf nyerte meg a női triatlonosok úgynevezett 70.3-Ironman világbajnokságát a dél-afrikai Port Elizabethben.

Triatlon-vb: Boronkay Péter nyerte a parasportolók egyik kategóriáját

2010-09-11 12:44:42

Boronkay Péter személyében magyar versenyző is diadalmaskodott a parasportolók egyik kategóriájában a budapesti triatlon-világbajnokságon.

triatlon-vb triatlon Boronkay Péter

Triatlon-vb: elhárultak az akadályok a budapesti esemény elől

2010-09-06 14:21:29

A korábbi problémákon felülemelkedve minden akadály elhárult a szerdától vasárnapig tartó triatlon világbajnoki sorozat budapesti döntőjének sikeres megrendezése elől – Lányi András, a hazai szövetség elnöke szerint.