Tokió 2020: változik a program a várható hőség miatt

A szervezők a Nemzetközi Olimpiai Bizottsággal (NOB) egyetértésben triatlonban és lovastusában is változtattak a jövő évi tokiói nyári játékok időrendjén a várható hőség miatt.

triatlon olimpia lovastusa Tokió 2020

Triatlon: Hirtelen azt éreztem, bármire képes vagyok – Bicsák

2019-11-27 13:57:13

Minden évnek, kornak, korszaknak megvan a maga tanulsága. A legjobb magyar versenyző, Bicsák Bence megtanulta, ésszel kell a célokért hajtani.

triatlon Bicsák Bence

Triatlon vk: Bragmayer Zsanett a 19. lett Dél-Koreában

2019-10-19 15:10:45

Bragmayer Zsanett a 19. lett a triatlonosok világkupa-sorozatának szombati állomásán a dél-koreai Tongjongban, ezzel a három magyar induló közül a legelőkelőbb helyen végzett.

triatlon Bragmayer Zsanett

Triatlon: Faldum Gábor hatodik lett Vejhajban

2019-09-21 12:48:28

Faldum Gábor a legjobb magyarként hatodik lett a triatlonosok világkupa-sorozatának szombati állomásán a kínai Vejhajban.

triatlon Faldum Gábor

Triatlon-vk: Bicsák Bence harmadik lett Banyolesben

2019-09-07 21:04:12

Bicsák Bence harmadik lett a triatlonosok világkupa-sorozatának szombati állomásán a spanyolországi Banyolesben.

triatlon-vk triatlon Bicsák Bence

Triatlon-vb-sorozat: Blummenfelt nyerte a döntőt, Luis az új bajnok

2019-08-31 20:30:11

A férfiaknál a norvég Kristian Blummenfelt győzött a triatlonosok világbajnoki sorozatát lezáró lausanne-i döntőben, míg a pontversenyben a francia Vincent Luis szerezte meg a világbajnoki címet.

triatlon Vincent Luis Kristian Blummenfelt

Triatlon: Király és Zelinka sikere az országos bajnokságon

2019-08-31 19:44:16

A férfiaknál Király István, a nőknél Zelinka Gabriella nyerte meg a triatlonosok tatai országos bajnokságát szombaton.

triatlon ob triatlon

Triatlon-vb: Lehmann második az U23-asok mezőnyében

2019-08-30 18:29:48

A triatlonos Lehmann Csongor ezüstérmes lett az U23-as korosztály világbajnokságán Lausanne-ban pénteken.

triatlon-vb triatlon

Triatlon: jelen állás szerint a férfiaknál és a nőknél is két olimpiai induló

2019-08-19 11:13:16

Az olimpiai kvalifikációs pontverseny jelenlegi állása szerint a férfiaknál és a nőknél is egyaránt két magyar triatlonos indulhatna, így a váltó is rajthoz állhatna Tokióban, ami megfelel a magyar szövetség célkitűzéseinek.

triatlon olimpia Tokió 2020 Tokió

Triatlon: Dévay remekelt, a magyar váltó 9. lett Tokióban

2019-08-18 09:55:06

A kilencedik helyen végzett a magyar váltó a triatlonosok olimpiai tesztversenyén Tokióban.

triatlon Dévay Márk

Triatlon: az olimpia szempontjából biztató helyezés

2019-08-16 08:28:54

A hetedik helyen zárt Bicsák Bence az olimpiai tesztversenyen Tokióban. A pécsiek versenyzője szerint igazi erőpálya a tokiói.

triatlon Dévay Márk Bicsák Bence

Triatlon: bajai és újbudai siker váltóban az ob-n

2019-08-04 18:47:41

A férfiaknál a bajai, a nőknél az újbudai váltó bizonyult a legjobbnak a triatlon országos bajnokságon, vasárnap Pécsett.

Triatlon-vk: Bragmayer és Lehmann lett a legjobb magyar

2019-07-14 18:18:08

Jó úszással alapozták meg versenyzőink top 10-es eredményeiket a tiszaújvárosi világkupán: a nőknél két, a férfiaknál három versenyzőnk is a legjobbak között zárt. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

triatlon-vk triatlon Putnóczki Dóra Lehmann Csongor Dévay Márk Bragmayer Zsanett

Triatlon: csaknem ötszázan indulnak a Vasi Vasemberen

2019-07-09 15:12:35

Csaknem ötszáz résztvevővel rajtol szombaton a szombathelyi XXXV. Vasi Vasember triatlonverseny – közölték keddi sajtótájékoztatójukon a szervezők.

triatlon Vasi Vasember

Triatlon: Nincs nagy baj, bicegve tudok sétálni – Bicsák Bence

2019-07-08 12:34:56

Karrierje során először kellett kórházba vinni egy versenyről a triatlonos Bicsák Bencét, aki szombaton a világbajnoki sorozat hamburgi állomásán sérült meg.

Triatlon: a franciák megvédték címüket vegyesváltóban

2019-07-07 12:59:57

A francia triatloncsapat megvédte címét a Hamburgban vasárnap megrendezett vegyesváltó-világbajnokságon.

triatlon trialon vb-sorozat

Triatlon vb-sorozat: Bicsák Bence megsérült, kórházba kellett szállítani

2019-07-06 19:39:53

Nem tudta befejezni a hamburgi elitversenyt a remek szezont produkáló Bicsák Bence, a 23 éves triatlonost kórházba kellett szállítani, miután kerékpározás közben magával sodorta egyik felbukó riválisa.

Triatlon: 5 földrész 43 országának versenyzői Tiszaújvárosban

2019-07-02 16:46:32

Július 10. és 14. között immár 21. alkalommal rendezik meg Tiszaújvárosban a MOL Petrolkémia Triatlon Nagyhetet, amelynek nemzetközi eseményeire öt földrész 43 országából érkeznek sportolók.

triatlon Tiszaújváros

Triatlon vb-sorozat: Bicsák Bence nyolcadik Montrealban

2019-06-30 22:18:19

Bicsák Bence nyolcadik helyen végzett a triatlonosok világbajnoki-sorozatának montreali versenyén.

Triatlon: Lehmann Csongor és Putnóczki nyert a sprint ob-n

2019-06-29 20:07:14

A férfiaknál Lehmann Csongor, a nőknél Putnóczki Dorka győzött szombaton a triatlonosok sprinttávú országos bajnokságán Baján.