Találatok a triatlon címkére

Találatok száma: 272

Triatlon-vk: Bragmayer és Lehmann lett a legjobb magyar

2019-07-14 18:18:08

Jó úszással alapozták meg versenyzőink top 10-es eredményeiket a tiszaújvárosi világkupán: a nőknél két, a férfiaknál három versenyzőnk is a legjobbak között zárt. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

triatlon-vk triatlon Putnóczki Dóra Lehmann Csongor Dévay Márk Bragmayer Zsanett

Triatlon: csaknem ötszázan indulnak a Vasi Vasemberen

2019-07-09 15:12:35

Csaknem ötszáz résztvevővel rajtol szombaton a szombathelyi XXXV. Vasi Vasember triatlonverseny – közölték keddi sajtótájékoztatójukon a szervezők.

triatlon Vasi Vasember

Triatlon: Nincs nagy baj, bicegve tudok sétálni – Bicsák Bence

2019-07-08 12:34:56

Karrierje során először kellett kórházba vinni egy versenyről a triatlonos Bicsák Bencét, aki szombaton a világbajnoki sorozat hamburgi állomásán sérült meg.

triatlon Bicsák Bence

Triatlon: a franciák megvédték címüket vegyesváltóban

2019-07-07 12:59:57

A francia triatloncsapat megvédte címét a Hamburgban vasárnap megrendezett vegyesváltó-világbajnokságon.

triatlon trialon vb-sorozat

Triatlon vb-sorozat: Bicsák Bence megsérült, kórházba kellett szállítani

2019-07-06 19:39:53

Nem tudta befejezni a hamburgi elitversenyt a remek szezont produkáló Bicsák Bence, a 23 éves triatlonost kórházba kellett szállítani, miután kerékpározás közben magával sodorta egyik felbukó riválisa.

Triatlon: 5 földrész 43 országának versenyzői Tiszaújvárosban

2019-07-02 16:46:32

Július 10. és 14. között immár 21. alkalommal rendezik meg Tiszaújvárosban a MOL Petrolkémia Triatlon Nagyhetet, amelynek nemzetközi eseményeire öt földrész 43 országából érkeznek sportolók.

triatlon Tiszaújváros

Triatlon vb-sorozat: Bicsák Bence nyolcadik Montrealban

2019-06-30 22:18:19

Bicsák Bence nyolcadik helyen végzett a triatlonosok világbajnoki-sorozatának montreali versenyén.

Triatlon: Lehmann Csongor és Putnóczki nyert a sprint ob-n

2019-06-29 20:07:14

A férfiaknál Lehmann Csongor, a nőknél Putnóczki Dorka győzött szombaton a triatlonosok sprinttávú országos bajnokságán Baján.

triatlon Putnóczki Dorka Lehmann Csongor

Kovács „Kokó” István triatlonozik az átúszáson

2019-06-26 19:25:41

Június 29-én immár a harminchetedik alkalommal kerül sor a Balaton-átúszásra. A névadó támogató Lidl Magyarország által felkért nagykövet, a korábbi olimpiai és világbajnok ökölvívó-legenda, Kovács István idén negyedszer is nekivág a Révfülöp és Balatonboglár közötti 5.2 km-es távnak.

triatlon Kovács István Balaton-átúszás

Triatlon ob: taroltak az újpestiek, címvédés a nőknél

2019-06-15 21:08:50

Két újpesti, a férfiaknál Petsuk Zoltán, a nőknél Zelinka Gabriella bizonyult a legjobbnak a középtávú triatlon országos bajnokságon szombaton.

triatlon ob triatlon

Triatlon-vk: Tóth Tamás 14. lett Nur-Szultanban

2019-06-15 15:56:07

Tóth Tamás a 14. helyen ért célba a triatlonosok világkupa-sorozatának nur-szultani állomásán szombaton.

triatlon Tóth Tamás

Triatlon: kettős budaörsi győzelem a váltó ob-n

2019-06-09 16:55:59

Kettős budaörsi siker született vasárnap a triatlon vegyes váltó országos bajnokságon Lengyeltótiban.

triatlon

Triatlon Eb: bronzérmes a magyar junior vegyes váltó

2019-06-02 18:53:21

Bronzérmet szerzett a magyar junior vegyes váltó a triatlon Európa-bajnokság záró napján a hollandiai Weertben.

triatlon Eb triatlon

Triatlon Eb: Dévay Márk 29. lett Weertben

2019-06-01 20:59:05

A férfiaknál legjobb magyarként Dévay Márk a 29. helyen végzett a triatlon Európa-bajnokság második napján a hollandiai Weertben.

triatlon Eb triatlon Dévay Márk

Triatlon Eb: Kovács Zsófia a 26. lett Weertben

2019-05-31 21:36:55

Kovács Zsófia a 26. helyen végzett a triatlon Európa-bajnokság pénteki nyitónapján a hollandiai Weertben.

triatlon Eb triatlon Kovács Zsófia

Triatlon-vk: sok újdonsággal és koncertekkel készül Tiszaújváros

2019-05-28 16:12:27

Sok újdonságot és hazai sztárparádét ígérő koncerteket illesztettek be az idei programba a július 10-14. között sorra kerülő tiszaújvárosi XXI. MOL Triatlon Nagyhét házigazdái.

triatlon-vk triatlon

Triatlon: a Tiszaújváros és az Újbuda nyerte a klubcsapat ob-t

2019-05-25 20:01:48

A férfiaknál a Tiszaújvárosi TK, míg a nőknél az Equilor Team Újbuda SE nyerte meg a sprinttávú abszolút versenyt a XXVIII. Tisza Triatlon klubcsapat országos bajnokságon Tiszaújvárosban.

triatlon

Triatlon: sporttörténelmi magyar siker a világbajnoki sorozatban

2019-05-18 12:03:57

Sporttörténelmi sikert ért el Bicsák Bence, aki a világbajnoki sorozat (WTS) jokohamai állomásán a dobogó harmadik fokára állhatott fel. Ez a magyar triatlonsport első érmes helye a WTS-sorozatban. Bicsák ezzel a negyedik helyre jött fel az elitsorozatban.

triatlon WTS Bicsák Bence

Triatlon: Kovács Zsófia ötödik lett a csengtui világkupán

2019-05-12 13:21:25

Kovács Zsófia az ötödik helyen végzett a triatlonosok világkupa-sorozatának vasárnapi állomásán a kínai Csengtuban.

triatlon Kovács Zsófia Faldum Gábor Bicsák Bence

Triatlon-vk: öt magyarból csak egy ért célba Madridban

2019-05-05 20:44:52

Az öt magyar indulóból csak egy, Dévay Márk ért célba a triatlonosok világkupa-sorozatának madridi állomásán vasárnap.